Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR] Kakamehejutud ehk kogume bankrolli
Mhm
See kuu võtsin rahulikult kuna ei pidanud rabelema raha pärast
Algselt postitas Kotkas1000
Vaata postitust
See kuu võtsin rahulikult kuna ei pidanud rabelema raha pärast
T 




Comment