Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]
Sõjaväe komisjoni ajal sai käidud 3 erineva neuroloogi juures ja aju uuringutel , midagi ei leitud . Kusjuures üks arst oli valus huiar , ütles et mulle rohtusid ei kirjuta , kui ma küsisin et palju ma neid valuvaigisteid võtma pean kui 10tk ka valu ära ei võta , arsti täpsed sõnad olid "Võta rohkem siis"
Algselt postitas Kotkas1000
Vaata postitust

Q 
J

Comment