Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #676
    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ole hea mees, vaheta oma nimi ära
    Arvad et ma ise ei tahaks :D

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #677
      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

      Iga pühapäev mängin sunday stormi ja siiamaani 1 min cash...ja aina imelikumaks need välja kukkmuised lähevad :D (Teisi turnamente biidin obv)


      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #678
        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

        Missclick limp :O

        Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2248603
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (BTN): $41.38
        SB: $25.00
        BB: $27.88
        UTG: $25.43
        UTG+1: $13.15
        MP1: $16.08
        MP2: $25.19
        CO: $25.00

        Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with Q K
        1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, MP2 calls $0.25, 1 fold, Hero calls $0.25, SB calls $0.15, BB checks

        Flop: ($1.25) J T 9 (5 players)
        SB checks, BB bets $1, UTG+1 calls $1, MP2 raises to $2.50, Hero raises to $7, SB folds, BB folds, UTG+1 calls $6, MP2 raises to $24.94 all in, Hero raises to $41.13 all in, UTG+1 calls $5.90 all in

        Turn: ($65.03) A (3 players - 3 are all in)

        River: ($65.03) 7 (3 players - 3 are all in)

        Final Pot: $65.03
        Hero shows Q K (a straight, Ten to Ace)
        UTG+1 shows T J (two pair, Jacks and Tens)
        MP2 shows 8 Q (a straight, Eight to Queen)
        Hero wins $23.92
        Hero wins $39.11
        (Rake: $2.00)

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #679
          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          (Teisi turnamente biidin obv)
          ok

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #680
            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            ok
            No sellekohta et ma mänginud siiamaani turnamente rakebacki eest vähesel määral cashi kõrvale on ok läinud. Sharki graphist ~esimesed 1k mängu on 4a tagusest ajast kui ainult 1-2$ turnamente pelasin for fun





            Võib ka Juuni kuu kokkuvõtta siis(hiljem pelan ainult 50vpp et platinum saada)

            Kuu algas hästi ja lõppes hästi,ainult et vahepeal jäi 2 nädalat halba jooksu,millest suur osa oli arvatavasti mu enda mindset.
            WR jäi väiksemaks kui lootsin aga see oma süü et liiga palju spew sisse lasin (distsipliini puudus).

            Õppevideosid see kuu tuli ainult ~6-7h ja see oli ka ilma süvenemiseta ehk fail

            Redline läks ka isegi paremaks kui varem oli :P
            Last edited by Kakahirmutis; 30.06.13, 20:26.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #681
              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Arvad et ma ise ei tahaks :D
              räägi hitleriga. siin on nii mõnigi tegelane, kes on saanud oma nime vahetada

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #682
                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                räägi hitleriga. siin on nii mõnigi tegelane, kes on saanud oma nime vahetada
                lol



                Heh,viimast 50vppd tehes tõmbasin 4,5 BI :P


                Viimased 2 päeva jooksnud hästi,laudu valinud rohkem ja mänginud hästi. Tänaks Jänksi,Pastilaad ja teisi kes koguaeg kisavad minu peale :D

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #683
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                  naiss!

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #684
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    naiss!
                    Tänud :) Väga haige oli seda volüümi hoida :O Suht ärkad,arvutisse ja magama :D 16 lauaga oleks easy olnud

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #685
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Tänud :) Väga haige oli seda volüümi hoida :O Suht ärkad,arvutisse ja magama :D 16 lauaga oleks easy olnud
                      ära nii entusiastlikult pastilaa poolt tulnud kiitusesse suhtu. seal on alati mingi veider konks taga, millest saavad aru ainult pastilaa ja vapsik.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #686
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        ära nii entusiastlikult pastilaa poolt tulnud kiitusesse suhtu. seal on alati mingi veider konks taga, millest saavad aru ainult pastilaa ja vapsik.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #687
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                          Kuu algus on küll raske olnud,ei viitsi mängida ja eriti võtab moti alla see haige jooks :D





                          Leidsin oma leaki ka üles,preflop all inid maha jätma :


                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #688
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                            ma kardan, et viga on endiselt muus (loe: sitt mäng). halb jooks võimendab seda lihtsalt. aga edu ja kindlat meelt!

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #689
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              ma kardan, et viga on endiselt muus (loe: sitt mäng). halb jooks võimendab seda lihtsalt. aga edu ja kindlat meelt!
                              Mindsetis arvatavasti probleemid,mängin solid A game kuni saan paar badbeati järjest ja siis tõmban loosemaks et kaotuseid taga ajad

                              Comment

                              • SANGPOMM
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 479

                                #690
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                                Vaatasin ka huvipärast all hands . aga nagu rudi ütles siis ühel ilusal päeval loksub paika kõik :)
                                Last edited by SANGPOMM; 03.07.13, 19:16.

                                Comment

                                Working...