Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]
Aga loose 3bettija vastu võib callida või see veel hullem? Ja siis pigem plaaniga low laud maha callida
Kergem call ja low flopi/setiga minna ju? Mõttega ma endale raskeks asja teen,pigem hoiaksin poti med handiga madalal
Algselt postitas HerrJanks
Vaata postitust
Algselt postitas HerrJanks
Vaata postitust
9 
3
Comment