Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]
Ma olen "regular" olnud pm alles selle aasta algusest...enne seda oli hobi,lasin küll bankrolli 1k peale et oleks stabiilsem,aga cashoutisin nii et jäi 800,sealt nl50 sain paari minuti sees 400$ eest coolereid....sunnitud langema nl25...läks seal cooleritest asi üle badbeatideks...
Ja veel see et volüümi mul vähe,keskmine 80 tundi kuus
Ja noh,elamine võtab ka ikka 600-700e kuus vähemalt,aprillis proovin ainult nl25 vast ja proovin palju suuremat volüümi teha.
Algselt postitas HerrJanks
Vaata postitust
Ja veel see et volüümi mul vähe,keskmine 80 tundi kuus
Ja noh,elamine võtab ka ikka 600-700e kuus vähemalt,aprillis proovin ainult nl25 vast ja proovin palju suuremat volüümi teha.
K 
2
A 


Comment