Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]
jop jop,aga kui sa mõtled millega ta seal callida võiks,siis ainuke asi millega ta AI calliks oleks 22 :O , pigem paneks ta med pocketi või K peale
aga neil on tagant järgi nii hea õpetada ju :D
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Algselt postitas Ints
Vaata postitust
7 
K

Q
A
Comment