Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #91
    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

    Lol mis bluff catch :D tüüp oli korralikult tiltis mu peale :D solid reg,ronis muga HU koguaeg ja kaotas 5 BI :D liigutused olid ka tal head....vahepeal raises 3$ potti 7$ ja snap fold reraise peale :D

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2072617
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $25.00
    UTG+1: $10.00
    UTG+2: $25.75
    MP1: $48.77
    MP2: $25.00
    CO: $25.00
    BTN: $25.00
    SB: $32.74
    Hero (BB): $28.24

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K K
    6 folds, BTN raises to $0.75, 1 fold, Hero raises to $2.35, BTN calls $1.60

    Flop: ($4.80) J A 9 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $3.66, Hero calls $3.66

    Turn: ($12.12) 7 (2 players)
    Hero checks, BTN bets $8.10, Hero raises to $22.23 all in, BTN calls $10.89 all in

    River: ($50.10) 2 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $50.10
    BTN shows 9 T (a pair of Nines)
    Hero shows K K (a pair of Kings)
    Hero wins $48.10
    (Rake: $2.00)


    Tänane hommik siis,mida paremini läheb seda laisem olen ja seda vähem käsi :O

    Last edited by Kakahirmutis; 21.01.13, 06:07.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #92
      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

      Miks sa turnis shipid?

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #93
        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        Miks sa turnis shipid?
        Sest ma olin oma readis üpris kindel,arvasin et olen ees ja tahtsin raha sisse saada

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #94
          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

          Algselt postitas muttaja Vaata postitust
          Coldcall-reraise on täitsa aus asi. Kui sa arvad, et vastane squeezib liiga maialt, võid vabalt proovida. Aga ikka tavalise sizinguga, mitte kohe allinn..
          Täiesti nõus, wide squeezerite vastu on väga hea relv

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #95
            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

            Kerge jooks ju täna nl25s :O
            Aint et volüümi ei taha üldse tulla,ei jaksa kuidagi grindida...

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #96
              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

              Trappimine on paha :o


              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2074714
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              MP1: $49.25
              MP2: $49.25
              CO: $50.00
              BTN: $77.19
              SB: $20.00
              BB: $50.75
              UTG: $20.00
              Hero (UTG+1): $50.58

              Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with K K
              1 fold, Hero raises to $1.50, 3 folds, BTN raises to $5, 2 folds, Hero calls $3.50

              Flop: ($10.75) 2 T J (2 players)
              Hero checks, BTN bets $7, Hero raises to $20.50, BTN calls $13.50

              Turn: ($51.75) 7 (2 players)
              Hero bets $25.08 all in, BTN calls $25.08

              River: ($101.91) A (2 players - 1 is all in)




              Final Pot: $101.91
              BTN shows J J (three of a kind, Jacks)
              Hero shows K K (a pair of Kings)
              BTN wins $99.41
              (Rake: $2.50)

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #97
                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                maybe on c/r flopis fine, aga ma c/c all the way

                c/r siis kui väga wet board on

                6maxis meeldiks rohkem sihuke liin

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #98
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  maybe on c/r flopis fine, aga ma c/c all the way

                  c/r siis kui väga wet board on

                  6maxis meeldiks rohkem sihuke liin
                  Ma peaks oma nl50 pela täiesti ümber mõtlema tegelt...ma ei tea miks aga ma mängin seal hoopis teistmoodi :O

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #99
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                    Jep, viimases käes c/call kordi parem, kui c/raise. Pole küll nit, aga teatud regularide vastu suudaksin vastae rollis seal vabalt QQ, AJst rääkimata foldida.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #100
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                      Keegi teab soovitada mingit head lehte kus on coaching videod? Soovitatavalt mitte kallis ja et saaks MBga maksta

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #101
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                        +1
                        Tahaks ka teada kus coaching videosid näheb eriti 6max NL holdem

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #102
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                          Deuces cracked soovitan uurida.
                          Endal oli kunagi fulli ajal cardrunnersis kasutaja mis oli väga hea koht, aga nüüd natukene kirves.
                          teen ise kuu lõpus dc-i kasutaja.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #103
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                            Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                            Deuces cracked soovitan uurida.
                            Endal oli kunagi fulli ajal cardrunnersis kasutaja mis oli väga hea koht, aga nüüd natukene kirves.
                            teen ise kuu lõpus dc-i kasutaja.
                            See credit cardiga polnud?MBga vist maksta ei saa? või saab?

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #104
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              MBga vist maksta ei saa? või saab?
                              Ei saa DC, Cardrunners, bluefire ega leggo MB-ga maksta. Telli MB kaart endale ja mõnusam elu kohe.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #105
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                                Ei saa DC, Cardrunners, bluefire ega leggo MB-ga maksta. Telli MB kaart endale ja mõnusam elu kohe.
                                Ma kunagi proovisin...tuli vastus et liiga halva kvaliteediga pildid,ja kui üritasin uued saata siis saatis automaatselt vanad :D isegi peale mingit 5-6 emaili nothing :o

                                Comment

                                Working...