Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]
Eh...ma kolinud nl5-10 hetkel...miski püsi,iga session paar buy inni alla EV -.- ja turniiridel alati high pocket vs lower pocket välja lol
Algselt postitas EestiAA
Vaata postitust
K 
Q
(high card Ace)
Comment