Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #46
    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

    Siiamaani naeran :D


    Poker Stars $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 9 players - View hand 2055382
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+1: $7.60
    UTG+2: $29.93
    Hero (MP1): $25.41
    MP2: $21.77
    CO: $25.38
    BTN: $25.02
    SB: $29.60
    BB: $25.00
    UTG: $73.35

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with J J
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1, 5 folds, UTG+1 calls $0.75

    Flop: ($2.35) Q J A (2 players)
    UTG+1 bets $2, Hero raises to $4, UTG+1 raises to $6, Hero raises to $8, UTG+1 calls $0.60 all in

    Turn: ($15.55) K (2 players - 1 is all in)

    River: ($15.55) 3 (2 players - 1 is all in)

    Final Pot: $15.55
    UTG+1 shows 2 3 (a flush, Ace high)
    Hero shows J J (three of a kind, Jacks)
    UTG+1 wins $14.85
    (Rake: $0.70)

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #47
      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

      Minu arust ilusti mängitud ässad pre :O väga solid regulari vastu :P


      BTN: $37.05
      SB: $5.74
      BB: $25.00
      UTG: $39.68
      UTG+1: $19.58
      MP1: $25.54
      Hero (MP2): $29.07
      CO: $29.54

      Pre Flop: ($0.35) Hero is MP2 with A A
      1 fold, UTG+1 calls $0.25, 1 fold, Hero calls $0.25, 1 fold, BTN raises to $1.25, 3 folds, Hero raises to $4.35, BTN raises to $37.05 all in, Hero calls $24.72 all in

      Flop: ($58.74) 6 5 Q (2 players - 2 are all in)

      Turn: ($58.74) T (2 players - 2 are all in)

      River: ($58.74) 9 (2 players - 2 are all in)

      Final Pot: $58.74
      BTN mucks K A
      Hero shows A A (a pair of Aces)
      Hero wins $56.74
      (Rake: $2.00)

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #48
        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

        Noja, aga selle käe puhul poleks ka mingit vahet old, kui sa oleks koha selle limbi peale allinni läinud...

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #49
          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

          Ei usu eriti,mu 4bet on mega väike ja vastane oli ikkagist solid reg

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #50
            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

            mis 4bet, see oleks lihtsalt suurelt isoleerimine.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #51
              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              mis 4bet, see oleks lihtsalt suurelt isoleerimine.
              Issand!
              ta mõtles seda, et kui ta oleks isoleerinud ning AK-d omav mängija oleks teda 3bettinud ning tema siis 4bettinud.

              Kogud poste vä?

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #52
                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Issand!
                ta mõtles seda, et kui ta oleks isoleerinud ning AK-d omav mängija oleks teda 3bettinud ning tema siis 4bettinud.

                Kogud poste vä?
                kust sa seda välja loed?
                ja mis ülbitsed?

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #53
                  Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  kust sa seda välja loed?
                  ja mis ülbitsed?
                  Tegelt vist ei loe jah.
                  ja teisele küsimusele vastaks, et niisama.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #54
                    Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Issand!
                    ta mõtles seda, et kui ta oleks isoleerinud ning AK-d omav mängija oleks teda 3bettinud ning tema siis 4bettinud.

                    Kogud poste vä?
                    ^ ma mõtlesingi tegelikult täpselt seda,kui ma oleks AA isoleerinud ja saanud 3bet,siis reg oleks 4beti peale minu arust foldinud

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #55
                      Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                      Mul tegelikult oleks üks küsimus ka mida sessioni ajal jäin mõtlema,kui keegi viitsib brainstormida.

                      Ütleme et mul late pos AQs,agro vaal avab EP,kas ma peaksin 3bettima või callima? calliga oleks tulemus suht sama minu arust?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #56
                        Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                        Oleneb milline täpselt on, aga kui agro vaal tähendab 50+/50+ 3bet 40 siis tahan sisse saada ja loomulikult 3betin.
                        Tglt enamuste normaalsete fishide vastu 3bet for value obv.

                        Comment

                        • EvilPokerBot
                          FPP Pro
                          • Aug 2012
                          • 240

                          #57
                          Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Mul tegelikult oleks üks küsimus ka mida sessioni ajal jäin mõtlema,kui keegi viitsib brainstormida.

                          Ütleme et mul late pos AQs,agro vaal avab EP,kas ma peaksin 3bettima või callima? calliga oleks tulemus suht sama minu arust?
                          3bet all day long

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #58
                            Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mul tegelikult oleks üks küsimus ka mida sessioni ajal jäin mõtlema,kui keegi viitsib brainstormida.

                            Ütleme et mul late pos AQs,agro vaal avab EP,kas ma peaksin 3bettima või callima? calliga oleks tulemus suht sama minu arust?
                            obv ei ole sama - kui ma blindidel oleks veel sulle järgi istumas, siis callin seal ka 79o jms juraga. 3betiga isoleerimine ikka palju etem alati

                            edit: tublid eelkõnelejad jõudsid ette

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #59
                              Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                              okei,äitähh :)

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #60
                                Re: Kakahirmutise päevik[nl25-50FR]

                                Aasta algus on ikka kohutav,cash on miinuses,jooks on päris kehva ja sellega tuleb bad play >.< Päeva algus oli palju lubav...kuni mingi hetkeni mil sain 3 coolerit ja badbeati 3-4 minuti vahel :S peale seda mindset täiesti paigast ära...

                                Comment

                                Working...