Re: Kakahirmutise päevik[NL25-50FR]
mis see nl200 loeb? sel hetkel oli 20+ ja jäin kasumisse seal
Algselt postitas Cypher0
Vaata postitust
Herrjänks rääkis sinu eelmisest nl200 shottimisest 20BI-ga ja mina mõtlesin, et hetkel sul ju 640$ ehk 25BI NL25 jaoks. selle rolliga oleks normaalne nl16 lasta.
T 

Comment