Ei muretsegi,pigem õppinud paremaid spote valima :) aga täna ntx. AAga läinud 3x pre AI ja kõik pähe saanud,selle vastu pole mul midagi teha sest pre AA ei foldi nagunii,bankroll ka piisav et elan veel mitu mitu bad runi üle
Heh...11. mai oli karm cashi päev :D Mitu badbeati jne...aga suutsin hakkama saada :) adjustisin ilusasti ja läksin suurem osas vastaseid ülemängima,non showdown joon üle pika aja plussis :P
Crushed :D
Ja küsimus nl25 grinderitele,kas on võimalik lasta 1k$ ühe päevaga? tunduks nagu huvitav challenge,mu rekord on 500$ 5k käega aga seal oli paar nl50 lauda ka sees.
Comment