Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #3916
    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

    Kuda turnal läheb,juba 4 algstacki ja abused ?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3917
      Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      Kuda turnal läheb,juba 4 algstacki ja abused ?
      Nagu discgolfi mängiks, ainult pillun foldi.

      Esimese 5 käega floppasin 2 masti aga ühes paardus ja ta foldis, teine tuli 4. masti kaart ja edasi lihtsalt ei floppa ühtki paari, lauas mingi vend avab 6x, teine ei tea reegleid, mingi vend foldib 20 kätt järjest ja siis shoveb 2 limbi vastu 50bb ja näitab QQ

      Aga ma avan ja cbetin ja üle avg sellega


      Stella count : 2
      Last edited by Kakahirmutis; 17.08.24, 16:55.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #3918
        Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Nagu discgolfi mängiks, ainult pillun foldi.

        Esimese 5 käega floppasin 2 masti aga ühes paardus ja ta foldis, teine tuli 4. masti kaart ja edasi lihtsalt ei floppa ühtki paari, lauas mingi vend avab 6x, teine ei tea reegleid, mingi vend foldib 20 kätt järjest ja siis shoveb 2 limbi vastu 50bb ja näitab QQ

        Aga ma avan ja cbetin ja üle avg sellega
        Siukestel donkamentidel edge tuleb hiljem,isegi ütleks olla lineaarne kui tundmatud. Eelistada flattimist/3bettimisele- esimestel levelitel nagunii FE olematu. Ja mida väiksemaks spr ajad ,seda väiksem edge postflop. Siis kui üle poole fieldi läinud, hakkad agrotama ja print. Vähemalt mina mäletan kuidagi nii,et kui juba mõned tunnid oled perset laiaks istunud,siis tekib tunne ,et tahaks raha ka saada. Siis hakkadki 3bet jammima ja avama . Suht kiirelt saab aru kes kokkupoole tõmmanud.Eks ma vb ka natuke saan kultuurišoki kui jälle lähen.

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #3919
          Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Siukestel donkamentidel edge tuleb hiljem,isegi ütleks olla lineaarne kui tundmatud. Eelistada flattimist/3bettimisele- esimestel levelitel nagunii FE olematu. Ja mida väiksemaks spr ajad ,seda väiksem edge postflop. Siis kui üle poole fieldi läinud, hakkad agrotama ja print. Vähemalt mina mäletan kuidagi nii,et kui juba mõned tunnid oled perset laiaks istunud,siis tekib tunne ,et tahaks raha ka saada. Siis hakkadki 3bet jammima ja avama . Suht kiirelt saab aru kes kokkupoole tõmmanud.Eks ma vb ka natuke saan kultuurišoki kui jälle lähen.
          Üks tüüp siin 40 käega 38 foldi ja 2x lihtsalt QQ shovenud, sai A5s käest calli ja tuli A boardi :D

          +EV strat äkki isegi siin

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #3920
            Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Üks tüüp siin 40 käega 38 foldi ja 2x lihtsalt QQ shovenud, sai A5s käest calli ja tuli A boardi :D

            +EV strat äkki isegi siin
            Kui A5 callib ,siis tõestabki ,et lineaarne esimesed tunnid print. Ei pea võimlema,ega egotsema ,et sa kellestki parem ja thin spotte võtma ,kus vb isegi edge aga milleks. Tsiteerides markot-vitsaga ,siis su töö navigeerida oma stack parimal viisil rahadesse. Me ju 3betime polariseeritult selleks ,et meie top range ev ka tõuseks. A kui inimestel pohhui,siis nagu polegi vajadust

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #3921
              Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

              Duubel ja bounty

              AQ ison limpi, tagant call ja Q52 flopis cbet sai reraise ja lükkasin sisse, ta mõmises et AQ jah? Ja callis QJ ära

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #3922
                Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                Duubel ja bounty

                AQ ison limpi, tagant call ja Q52 flopis cbet sai reraise ja lükkasin sisse, ta mõmises et AQ jah? Ja callis QJ ära
                Unusta ära kõik mis ma ütlesin,ei teadnud ,et bounty. Kui juba coverid ,siis mölla surnuks end ja võitle nende bountyde nimel

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #3923
                  Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Unusta ära kõik mis ma ütlesin,ei teadnud ,et bounty. Kui juba coverid ,siis mölla surnuks end ja võitle nende bountyde nimel
                  Hetkel vist liiga vara veel ala K9o kellegi vastu sisse lükata

                  Korralik limpimine käib, ja kui kellegil hea käsi käiks nagu alarm neil pea kohal, näiteks avasin 400, BB 3betib 800 peale, ma tean et tal hea käsi ja flatin AJ, üks tuleb veel, ma missin ja showdownis näen tal AKo
                  Last edited by Kakahirmutis; 17.08.24, 17:26.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #3924
                    Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                    Hetkel vist liiga vara veel ala K9o kellegi vastu sisse lükata
                    Väheke vara jh. Bootyt lives mängida rets. Licalt pead võitma ära kogu asja ,et oma booty ka collectida. Ma polegi progressive bootyt lives eales mänginud.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #3925
                      Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Väheke vara jh. Bootyt lives mängida rets. Licalt pead võitma ära kogu asja ,et oma booty ka collectida. Ma polegi progressive bootyt lives eales mänginud.
                      Ole sõbralik,viska tupsu mängijatele-muuseas küsi nende oly nimesid ka ja tead isegi mis edasi .

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #3926
                        Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Väheke vara jh. Bootyt lives mängida rets. Licalt pead võitma ära kogu asja ,et oma booty ka collectida. Ma polegi progressive bootyt lives eales mänginud.
                        Üllatavalt pole progressive vaid lihtsalt 20€, teeb alguse huvitavaks aga lõpus pole suur vahe

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #3927
                          Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                          A6s avan, üks call ja üks 20bb AI, reshoven üle, callija tuleb JJ, shortil AQ

                          Boardi tuleb A, saan 20€ aga kaotan 3k chippi, ma 60k, avg on 35k

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #3928
                            Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                            Vaatasin listi,lausa 21 mängijat. Kõik regullid ikka suvekatel. Maru palju venelasi ka

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #3929
                              Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                              Kaotasin 20k chippi aga sain bounty

                              357 boardis 2 all ini, vaatan oma 44 ja tank callin kuna coverin, ühel 87 teisel A8 mastitõmme, board brickib


                              50k chippi, avg 43k


                              Ma oleks isegi foldind aga A8s tüüp ütles et comon triple me up ja mul mitu readi ta kohta paari turnaga et eeldasin et olen ees
                              Last edited by Kakahirmutis; 17.08.24, 18:10.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #3930
                                Re: Kakahirmutis cashis ja turniiridel üle tupiktee kõndimas

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Kaotasin 20k chippi aga sain bounty

                                357 boardis 2 all ini, vaatan oma 44 ja tank callin kuna coverin, ühel 87 teisel A8 mastitõmme, board brickib


                                50k chippi, avg 43k


                                Ma oleks isegi foldind aga A8s tüüp ütles et comon triple me up ja mul mitu readi ta kohta paari turnaga et eeldasin et olen ees
                                Mis need pos umbes olid,et 78 ka ära eksis ? 78 oli bb?

                                Comment

                                Working...