Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #3286
    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Võimatu.

    Kuskilt lugesin kunagi, et väikestes limiitides ei saa võitagi, sest keegi ei respekti raisesid...
    Vaatad 0.24€ pott, nuts käes ja lükkad lihtsalt 50€ all in ning lisad naeru emoticoni, töötab igakord vahest harva

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3287
      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas



      Selline huvitav koht et, kas nitt fold või hea fold? Vastasteks väga nitt reg ja vaal.

      Tegelikult ma arvan et mu viga oli pre 3bet kuna vaala 3bet % oli 40 aga ma ei märganud teda kohe :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #3288
        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

        Floppi nähes, kui seal tulevärk, siis nii deepilt sellisel laual kipuks foldi poole. Bet suurus ka mulle väga meeldib - täpselt koht, mis avab kõik võimalused sulle, aga kehvad võimalused vastastele. Aga vaatame edasi.

        Praeguse mänguga ka foldiks. Isegi, kui nitt on tiltis, siis ainus käsi on JX, mida biidid või üleüldse eemaldaks statid ja teaks, et JustinBimber on regular, ka siis ei biidi saeriti midagi. Lisaks taga veel üks mängija lisaks.

        Mina foldiks.

        E: Vaatasin käe lõpuni. Päris julgelt näitad nii ässasid. Kui olid biit, mida sa ka tõenäoliselt olid, saad veel nii MoneyTaker69 maine külge :D

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #3289
          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Floppi nähes, kui seal tulevärk, siis nii deepilt sellisel laual kipuks foldi poole. Bet suurus ka mulle väga meeldib - täpselt koht, mis avab kõik võimalused sulle, aga kehvad võimalused vastastele. Aga vaatame edasi.

          Praeguse mänguga ka foldiks. Isegi, kui nitt on tiltis, siis ainus käsi on JX, mida biidid või üleüldse eemaldaks statid ja teaks, et JustinBimber on regular, ka siis ei biidi saeriti midagi. Lisaks taga veel üks mängija lisaks.

          Mina foldiks.

          E: Vaatasin käe lõpuni. Päris julgelt näitad nii ässasid. Kui olid biit, mida sa ka tõenäoliselt olid, saad veel nii MoneyTaker69 maine külge :D
          Huvitav olukord üldse, et tegelikult ma poleks pidanud 3bettimagi kuna agro vaal taga, ehk viga tekkis sisse juba preflop ja edasine ongi siis paigast ära, kätt näitasin, et ta arvaks et mind on kerge bluffida. Kogemus näitab et note kirjutatakse eluks ajaks ning võid pikalt lisa teenida

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #3290
            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Huvitav olukord üldse, et tegelikult ma poleks pidanud 3bettimagi kuna agro vaal taga, ehk viga tekkis sisse juba preflop ja edasine ongi siis paigast ära, kätt näitasin, et ta arvaks et mind on kerge bluffida. Kogemus näitab et note kirjutatakse eluks ajaks ning võid pikalt lisa teenida
            Käe näitamine oli mul niisama lõõp.

            Arvan, et ässadega 3bet on siiski parem.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #3291
              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Käe näitamine oli mul niisama lõõp.

              Arvan, et ässadega 3bet on siiski parem.
              Alustasin aastat päris hea riveri missclickiga, näitasin kah :D



              Aasta esimene päev tehtud

              Last edited by Kakahirmutis; 01.01.24, 14:08.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #3292
                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas



                Enam lihtsamaks minna ei saa

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #3293
                  Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                  Ha :D

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #3294
                    Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                    Tele2 5G on parim, päeva jooksul läheb mitu korda nett ära, mistõttu rakendub ggnetworkis mingi imelik süsteem kus viskab mind laudadest välja, isegi kui nett on 3 sek läinud, kui ma just laudu alustan saan mitu tundi banni sest pole 10 kätt lauas pelanud.

                    Vahest ei pea nett äragi minema et ggnetwork ühenduse ära kaotaks ja mulle bani lajataks :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3295
                      Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Tele2 5G on parim, päeva jooksul läheb mitu korda nett ära, mistõttu rakendub ggnetworkis mingi imelik süsteem kus viskab mind laudadest välja, isegi kui nett on 3 sek läinud, kui ma just laudu alustan saan mitu tundi banni sest pole 10 kätt lauas pelanud.

                      Vahest ei pea nett äragi minema et ggnetwork ühenduse ära kaotaks ja mulle bani lajataks :)
                      Meil töö juures netti kui sellist üldse ei ole ja kasutame ainult netti läbi telefoni, kuna puudub vajadus muuks.

                      Kasutasime Tele2 piiramatut, aga paraku pidime 2022. aastal sellest loobuma, sest lihtsalt ühel hetkel tekkisid analoogsed probleemid, kus netikvaliteet lihtsalt päevaga muutus olematuks ja probleemid ei olnud toona ajutist laadi.

                      Pean silmas seda, et ühel hetkel töötas kõik kvaliteetselt, aga teisel hetkel mitte ja nii päeva jooksul pidevalt ja muutis töö tegemise kohati võimatuks.

                      Tõsi. Kuna üks tööline jäi veel Tele2 edasi kasutama, siis hiljem kvaliteet taastus. Samas praeguse pakkuja juures (kasutan Diil 200) pole kordagi probleemi olnud.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #3296
                        Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Meil töö juures netti kui sellist üldse ei ole ja kasutame ainult netti läbi telefoni, kuna puudub vajadus muuks.

                        Kasutasime Tele2 piiramatut, aga paraku pidime 2022. aastal sellest loobuma, sest lihtsalt ühel hetkel tekkisid analoogsed probleemid, kus netikvaliteet lihtsalt päevaga muutus olematuks ja probleemid ei olnud toona ajutist laadi.

                        Pean silmas seda, et ühel hetkel töötas kõik kvaliteetselt, aga teisel hetkel mitte ja nii päeva jooksul pidevalt ja muutis töö tegemise kohati võimatuks.

                        Tõsi. Kuna üks tööline jäi veel Tele2 edasi kasutama, siis hiljem kvaliteet taastus. Samas praeguse pakkuja juures (kasutan Diil 200) pole kordagi probleemi olnud.
                        Huvitav veel et mul telefonis elisa ja ennem oli ruuteriga 4G elisa kodus, ruuteriga läks nett aeglaseks aeg ajalt aga telefoniga hotspot teha pole kunagi ühtki probleemi olnud

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #3297
                          Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas



                          Agro vaal soul readis ära mu

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #3298
                            Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            https://gg.gl/xdx5a

                            Agro vaal soul readis ära mu
                            Mitte ei soulreadinud, vaid sai aru, et tal on normaalne käsi ja seega võib panga võita ning checki järgi. Neil on mingi taoline loogika.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #3299
                              Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Mitte ei soulreadinud, vaid sai aru, et tal on normaalne käsi ja seega võib panga võita ning checki järgi. Neil on mingi taoline loogika.
                              Lihtsalt kurb vaadata kuidas minu vastu checkib kolmiku järgi aga siis mõni käsi hiljem lükkab ala K4 all inni AK3 flopis

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #3300
                                Re: Kakahirmutis Olybetis hiinlasi kiusamas

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Lihtsalt kurb vaadata kuidas minu vastu checkib kolmiku järgi aga siis mõni käsi hiljem lükkab ala K4 all inni AK3 flopis
                                Kui K4-ga oli ees seal flopis, siis MoneyTaker69 sugulane.

                                Comment

                                Working...