Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #2821
    Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

    Lol esimene käsi lendasin blufiga laivi ja laud kohe huvis : . Samas raske mängida kui liigapalju viinakokse all

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #2822
      Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

      Majandaja oleks su bustoks teinud kaine peaga.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #2823
        Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

        Kui SS vaal shipib tuimalt ja 13/10 reg callib siis kütan ikka nuppe?



        Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2646527
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        Hero (BB): $26.87
        UTG: $31.19
        UTG+1: $28.58
        MP1: $25.90
        MP2: $10.00
        CO: $25.00
        BTN: $41.82
        SB: $21.92

        MP2 posts a big blind ($0.25)

        Pre Flop: ($0.60) Hero is BB with Q Q
        3 folds, MP2 raises to $10 all in, CO calls $10, 2 folds, Hero ????
        Last edited by Kakahirmutis; 21.01.15, 21:09.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #2824
          Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

          Foldid ja näed, et mõlemal on AK ja flop on QQxxx, callid ja flop on AKAKx ning shortil on AA ja regil KK.

          Comment

          • korrastaja
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2013
            • 321

            #2825
            Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

            Ma pakuks, et seal on AA-KK ja flatib, sest tahab tagant potti saada veel rahvast.. any flop on pmst nkn ship

            Comment

            • korrastaja
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2013
              • 321

              #2826
              Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

              Muidug halenaljakas oleks, kui ta teeb seda AK-AQ-JJ ja siis ägisedes sinu shove calliks :D

              Comment

              • trasadonkad
                Grinder
                • May 2014
                • 672

                #2827
                Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                ma kyll vist foldida ei suudaks ja shoveks üle lic, regil on sitemat ka ranges kui aint nuts. JJ juba snapfoldiks vist

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #2828
                  Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                  Kõrgemal on see küll kaunis rahulik allinn, no aga ega seal 13/10 rege ka kohta.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #2829
                    Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                    Tänud :)

                    Muidu ma shippisin ja reg foldis , fish näitas 22 , tükk aega mõtlesin lauas et mis ma teen , aga regi range peaks olema päris lai , mingi 99+ või AQ+ , ei tea miks ta ei shippinud üle tho
                    Last edited by Kakahirmutis; 21.01.15, 23:37.

                    Comment

                    • widescreen
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 579

                      #2830
                      Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                      Ship tundub nõrgem imo.. Mul oli ka hiljuti umbes selline olukorda, otsustasin foldida.

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #2831
                        Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                        Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                        Ship tundub nõrgem imo.. Mul oli ka hiljuti umbes selline olukorda, otsustasin foldida.
                        tavaliselt nii on.

                        Comment

                        • p0l1
                          Grinder
                          • Jan 2011
                          • 581

                          #2832
                          Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                          pokerstove

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #2833
                            Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                            Suht äge kui võtad laudu vähemaks , teed A-game ja siis -6 BI :D lihtsalt vaatad ja naeratad

                            Comment

                            • trasadonkad
                              Grinder
                              • May 2014
                              • 672

                              #2834
                              Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                              vaeseke

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #2835
                                Re: Kakahirmutise päevik ehk kuidas big mäki raha teenitakse[NL50]

                                Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                                vaeseke
                                Kaka on see kuu ainult korra mäkis käinud :(

                                Comment

                                Working...