Re: Kakahirmutise päevik[NL25]
jalgpallipalaviku alt ei leidnud mul ka seda turniiri üles.
Lõpuks vaatasin turniiripiletite alt ja leidsin üles.Oleks ka maha maganud ja 3daala vaesem olnud
Algselt postitas k2snakalle
Vaata postitust
Lõpuks vaatasin turniiripiletite alt ja leidsin üles.Oleks ka maha maganud ja 3daala vaesem olnud
8
T
(a pair of Kings)
Comment