Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #1936
    Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

    NL50-ks 20 BI-d jälle koos, et seal madistad?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #1937
      Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

      Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
      NL50-ks 20 BI-d jälle koos, et seal madistad?
      ~35 vms . bumhuntin pm aint nl50t :D

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #1938
        Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        bet turn imo. nagu sa ütlesid, siis tavaliselt regud fastplayvad sellisel flopil sette.
        turn suht perfect card.
        Probably , lootsin check raiseda AI aga sain hoopis callida lol




        Ja üks sidenote :


        Avastasin et kommunaalid olid -200 euri , ehk ma olen jaanuaris või veebruaris paar sotti rohkem kandud või 2x sama arvet maksnud :D Ei tea kas purjus taavi tegi kainele taavile kingituse?

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #1939
          Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

          Lol mingi reg istus mulle HU järgi ja esimese käega tõmbas end bustoks


          Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2455593
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (BB): $62.50 - VPIP: 26, PFR: 18, 3B: 6, AF: 1.5, Hands: 200513
          BTN/SB: $25.15 - VPIP: 24, PFR: 17, 3B: 9, AF: 2.1, Hands: 751

          Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with Q Q
          BTN/SB raises to $0.50, Hero raises to $2, BTN/SB calls $1.50

          Flop: ($4.00) T 6 2 (2 players)
          Hero bets $1.96, BTN/SB raises to $4.50, Hero raises to $12.25, BTN/SB calls $7.75

          Turn: ($28.50) 9 (2 players)
          Hero bets $23.88, BTN/SB calls $10.90 all in

          River: ($50.30) 6 (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $50.30
          Hero shows Q Q
          BTN/SB mucks 4 T
          Hero wins $49.80
          (Rake: $0.45)




          Viimased 4 päeva öösel mänginud , päris head lauad on , nl50t on mingi 2-3k kätt sellest , postflop suutnud vähem dongata ka :)


          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #1940
            Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

            tubli töö, oled tightimaks tõmmand? mis statsidega 4 päeva lasknud.?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #1941
              Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

              Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
              tubli töö, oled tightimaks tõmmand? mis statsidega 4 päeva lasknud.?
              No , preflop on ikka 25-18 aga avg players on 6.9 , palju fishidega short laudades madistamist olnud , kui 9 inimest lauas siis vpip kõigest 19 :)

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #1942
                Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                No , preflop on ikka 25-18 aga avg players on 6.9 , palju fishidega short laudades madistamist olnud , kui 9 inimest lauas siis vpip kõigest 19 :)
                Nitt oled, mul on analoogse avg laudade juures vpip ca 30

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #1943
                  Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                  Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                  Nitt oled, mul on analoogse avg laudade juures vpip ca 30
                  Kuradi kurat , peab vist bumhuntima tulema :D

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #1944
                    Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                    Tule-tule, sul viimased päevad hästi läinud - peaks rolli olema küll

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #1945
                      Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                      Tule-tule, sul viimased päevad hästi läinud - peaks rolli olema küll
                      Läheks hästi kokku , täna pakuti mulle et kas ma sadamasse USS firmasse vahetuse vanemaks ei tahaks tööle minna :D 9-5 job :D

                      Comment

                      • ivar866
                        Grinder
                        • Oct 2012
                        • 776

                        #1946
                        Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                        öösel mängid, päeval turvad bänkrolli

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #1947
                          Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                          Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                          öösel mängid, päeval turvad bänkrolli
                          Ei ma viitsiks iga päev kehrast tallinna sõita , või üldse hommikuti ärgata




                          Järgmisest nädalast peaks hakkama trenniga tegelema...kõht kasvab ja käed kahanevad :(


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #1948
                            Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                            Vaata, et liiga ei tee.Endal ka õllekõht kasvab ja mingi 91kilo juba
                            Läksin siis suure hurraaga jooksma nädala pärast saab juba kuu kui üks põlv kõndides ja püsti seistes metsikut valu teeb.
                            Proovisin Olfeni plaastreid ei mõjunud.Praegu külmakotiga ravi hobusesalvi määrin jalale ja ibumetiini tabletikuur.
                            Tundub, et külmakott on küll hea.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #1949
                              Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                              Ei tahaks hirmutada aga põlvevigastused on kõige kehvemad, paljudel juhtudel jäävad painama kogu eluks.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #1950
                                Re: Kakahirmutise päevik[NL25]

                                Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                                Vaata, et liiga ei tee.Endal ka õllekõht kasvab ja mingi 91kilo juba
                                Läksin siis suure hurraaga jooksma nädala pärast saab juba kuu kui üks põlv kõndides ja püsti seistes metsikut valu teeb.
                                Proovisin Olfeni plaastreid ei mõjunud.Praegu külmakotiga ravi hobusesalvi määrin jalale ja ibumetiini tabletikuur.
                                Tundub, et külmakott on küll hea.
                                Mul põlved nagunii läbi omadega(nothing to lose man) :D Kunagi jalka ja kossu trennid + kickboxis sain kõva hoobi korra , kükke eriti ei tee aga joosta jne saan :)

                                Comment

                                Working...