Norm oleks jah kui see mingi ajutine probla on, muidu stars saatis ju need nn. Vip kirjad ka laiali oma selle poolaasta muudatuste kohta, teemadeks bumhunting, grimming jne, mõtlesin juba, et vtf hakkab huht-des ka mingi n.uss peale
E: endale meeldib ka käsi jagada Boompleyeriga, samas tekkis küsimus, kas seda on mõtet teha, kui limiitides edasi liikuda, et vbl mõni rex näeb kõvasti vaeva ja vaatab käed läbi, kui mängustiil selge siis hakkab 100$ limiidis järgi istuma ja prindib.
Kuna mul ülis.itt periood siis tekivad kahtlased foobiad. :D
Comment