[NLHE cash] Victory loves preparation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Chevy
    FPP Pro
    • Mar 2009
    • 208

    #91
    Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

    Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
    meil ei ole ju mingit sd equityt. kui cbetime flopi ja shut downime sellisel turnil siis miks üldse cbetida kui ei ole valmis barrel bluffima?
    sest sel flopil cbettides näitame me pikas plaanis pm automaatset profitit, kui saame calli, siis turn on juba täiesti uus iseseisev otsus, kui me turnis alla anname ei tähenda, et cbet oleks vale olnud.

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #92
      Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

      Turni barrel on must imho. Kasutaksin väiksemaid sizinguid.

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #93
        Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

        Sellel limiidil on mängijaid mustmiljon. Igaks juhuks küsin infot vastase kohta:
        - mis tüüpi kätega ta varem limpis?
        - kas sa oled ta limpi hoolsasti karistanud? See laiendab range.
        - SB VPIP ja PFR vahe?
        - fold to cbet (IP äkki kui on andmeid)?

        Jättes välja, et villu riveri callis, siis riveri beti poolt ma oleks küll. Siin on võimeline agro mängija drawd ka passiivselt mängima kuna tal on positsioon ja sinu 3x vs tema limp jätab mulje, et sul on tugev käsi ja temal praht. Igasugu monsterite slowtamist fluhisel boardil tuleb pigem erandina kui reeglina ette.
        Last edited by rrrr; 05.11.12, 12:32.

        Comment

        • Chevy
          FPP Pro
          • Mar 2009
          • 208

          #94
          Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

          Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
          Turni barrel on must imho. Kasutaksin väiksemaid sizinguid.
          nõus ja nõus, ning see river antud situatsioonis pigem checkfold imo.

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #95
            Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

            Algselt postitas Chevy Vaata postitust
            nõus ja nõus, ning see river antud situatsioonis pigem checkfold imo.
            Yeah, oleks ta riveril hullult polarized saaks isegi c/c pmst :)

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #96
              Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

              Algselt postitas rrrr Vaata postitust
              Sellel limiidil on mängijaid mustmiljon. Igaks juhuks küsin infot vastase kohta:
              - mis tüüpi kätega ta varem limpis?
              - kas sa oled ta limpi hoolsasti karistanud? See laiendab range.
              - SB VPIP ja PFR vahe?
              - fold to cbet (IP äkki kui on andmeid)?

              Jättes välja, et villu riveri callis, siis riveri beti poolt ma oleks küll. Siin on võimeline agro mängija drawd ka passiivselt mängima kuna tal on positsioon ja sinu 3x vs tema limp jätab mulje, et sul on tugev käsi ja temal praht. Igasugu monsterite slowtamist fluhisel boardil tuleb pigem erandina kui reeglina ette.
              Miks sa busted FD tahad välja foldida kui me seda biidime?

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #97
                Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                Kas ei ole natuke nõrk käsi limbi tõstmiseks?

                Comment

                • Gang Starr
                  FPP Pro
                  • Sep 2012
                  • 231

                  #98
                  Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                  galfond's ITT

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #99
                    Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                    Miks sa busted FD tahad välja foldida kui me seda biidime?
                    8x flushdraw näiteks? Limbi taga on enamjaolt middle ja madalad SC. 8 on omal kohal nagu kopikas. J võib ju ka herofoldida. Naljakalt mängitud pocket. Ükski pole välistatud, mis kardab A-d. Ka A pole välistatud aga sellega saame vastu hambaid aga A peaks kõigi reeglite järgi limp raisema pre või tõstma flopis v turnis kuna board kisub koledaks.

                    Muidugi kui Hero on oma varasema agressiooniga vastase frustratsiooni äärele viinud või respekti kaotanud, siis callitakse maha ka K-high.
                    Last edited by rrrr; 05.11.12, 12:57.

                    Comment

                    • Chevy
                      FPP Pro
                      • Mar 2009
                      • 208

                      #100
                      Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                      Algselt postitas sm112 Vaata postitust
                      Kas ei ole natuke nõrk käsi limbi tõstmiseks?

                      suht close, ma vaakumis tõstan miski T9+

                      Comment

                      • gamblingFTW
                        Vana Tegija
                        • Aug 2012
                        • 1122

                        #101
                        Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                        Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                        Sellel limiidil on mängijaid mustmiljon. Igaks juhuks küsin infot vastase kohta:
                        Teine käsi ja vastane oli rändom.

                        Aga praegu metsikult tekkind (vb on ka varem olnud aga on õnnestunud need olukorrad) leak'e barreldamises ja liigses agressiivsus. Täpselt nagu rrrr ütles, et olen vist kaotanud paljude vastaste vastu respekti ja saan lightimad callid.


                        Kas ei ole natuke nõrk käsi limbi tõstmiseks?
                        Mersi soovitas 9Ts, JT+ kuskil limpe karistama hakata juba. Kaardid, mis floppavad hästi ja domineerivad vastaste 68,T6s ja sellist crappy limp/call range'i. Samas saame ka initsatiivi ja reppime Ax,Kx flopis hästi... madalamtel floppidel saame palju 2nd pair stacke ka sisse.

                        edit: chevy jõudis ette juba.

                        Comment

                        • sm112
                          Grinder
                          • Jun 2009
                          • 776

                          #102
                          Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                          Tegelikult on täpselt piiri peal jah, ise tõstaks QT, JTs ja lisaks muu broadway, aga Q9o mängiks positsioonist väljas pigem väikest potti. Antud käes betiks flopi 95 ja edasi annaks alla, selliselt paardunud river üldiselt on väga halb barreldamise kaart.

                          Edit, midagi läks sassi mõtetes ja pot tundus hetkeks 240 flopis. Mitte 95 ei betiks vaid ikka 60 on ok.
                          Last edited by sm112; 05.11.12, 13:31.

                          Comment

                          • gamblingFTW
                            Vana Tegija
                            • Aug 2012
                            • 1122

                            #103
                            Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                            Poker Stars $14.69+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players -
                            BB: t460 23 BBs
                            Hero (BTN/SB): t540 27 BBs

                            Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 6 Q
                            Hero raises to t40, BB calls t20

                            Flop: (t80) 5 8 K (2 players)
                            BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

                            Turn: (t160) A (2 players)
                            BB checks, Hero bets t80, BB calls t80

                            River: (t320) T (2 players)
                            BB checks, Hero bets t380 all in, BB folds

                            See peaks okei barreldus olema?
                            Vastane oli nupud ees sisse mängija. Mängis drawsi pigem passiivselt.

                            Comment

                            • Mr_Kenny
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1357

                              #104
                              Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                              Ideaalne.

                              Comment

                              • gamblingFTW
                                Vana Tegija
                                • Aug 2012
                                • 1122

                                #105
                                Re: [15-30$ HT HUsng] GamblingFTW tööeetikat parandamas

                                Poker Stars $14.69+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players -

                                Hero (BB): t415 20.75 BBs
                                BTN/SB: t585 29.25 BBs

                                Pre Flop: (t30) Hero is BB with Q 7
                                BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

                                Flop: (t80) 7 2 9 (2 players)
                                Hero checks, BTN/SB bets t40, Hero raises to t375 all in, BTN/SB folds

                                vastane regular. Cbettis väga palju, kuskil 90+ 130 mängu kohta. Avas btn ka palju ja oli üldse agro ja peaks ez jam olema see käsi antud vastase vastu. Aga mida üldiselt arvate sellistest olukordadest. Kas random vastase vastu on see pigem flat või jam. Ei tahaks eriti turni vaadata sellise käega ju. Hea barreldada tal seda kätt oma drawdega.

                                Mida arvate veel nt A89ss/K89ss tüüpi flopis kui meil on 9x, kas jam või flat (20bb+ eff stackiga ja alla 20bb eff stackiga)

                                e: ise olen pigem jamminud kuna Ax ja Kx'i reppitakse cbetiga väga tihti.
                                Last edited by gamblingFTW; 05.11.12, 22:12.

                                Comment

                                Working...