[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #3016
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Kuida see mindsetile mõjub kui saad sellise setupi ja alustad jälle uut turniiri 5000 algstakiga...

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3017
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      Mindsetile mõjus hästi, kuna mängisin rohkem oma vanade põhimõtete järgi ning lisaks cashisin veel terve hunniku tournasi see pühapäev, seega jõudsin selgusele, et tuleb teha seda, mida oskan kõige paremini, foldida :D

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #3018
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        Tavaliselt ei taha neid ridusi kohe sisse saada, sest nii vaevaliselt ees flopil tihti, aga krt 75VPIP vaalapoiss lükkas pea poti ja sai regult calli, siis oli juba piisavalt dead money sees ning lisaks nii suure beti peale "Let them keep on bluffing" Equity vähenes, seega võis kohe päästiku valla lasta.

        Ja tuli välja, et eriti mahlane seis oli


        PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

        BB ($200)
        UTG ($213.82)
        UTG+1 ($108.78)
        MP1 ($227.39)
        MP2 ($200)
        CO ($319.14)
        Hero (Button) ($202)
        SB ($200)

        Preflop: Hero is Button with 8, 6
        1 fold, UTG+1 raises to $4, MP1 calls $4, MP2 calls $4, 1 fold, Hero calls $4, 2 folds

        Flop: ($19) 9, 7, 10 (4 players)
        UTG+1 bets $18.14, 1 fold, MP2 calls $18.14, Hero raises to $81, UTG+1 raises to $104.78 (All-In), MP2 raises to $196 (All-In), Hero calls $115

        Turn: ($515.78) 2 (3 players, 2 all-in)

        River: ($515.78) A (3 players, 2 all-in)

        Total pot: $515.78 | Rake: $2.80

        Results below:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #3019
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          Lahe käsi, lugu veel lahedam
          Last edited by Priidix; 24.09.15, 09:35. Põhjus: regid 77?

          Comment

          • ivar866
            Grinder
            • Oct 2012
            • 776

            #3020
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            default on callida kaasa kui pannakse vaala poolt 2/3potti ja reg callib?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #3021
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              Minu teooriate puhul küll, aga siis tuleb osata käest kahtlaste kaartide ja pottide edasiste liigsete suurenemiste puhul vabaneda.

              Muidu pole sellest kasu :D

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #3022
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                Maybe he hefff eight, BOOOOM !



                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #3023
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  Maybe 96o
                  Last edited by Priidix; 29.09.15, 07:03. Põhjus: smile

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #3024
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    leitsi valuebetid toimivad ka 2015

                    Comment

                    • Confidence
                      FPP Pro
                      • Mar 2015
                      • 200

                      #3025
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      flopi check back???

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #3026
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        Algselt postitas Confidence Vaata postitust
                        flopi check back???
                        Tuleb ju checkida kui taga oled
                        Last edited by RudiTurbo; 01.10.15, 10:55.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #3027
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          Tundub, et Turniirides veidi oma mängu taas leidnud, aga nagu BI veidike kallim on, siis kaart absoluutselt ei jookse.

                          3 õhtut neid hilisemaid Knockoute teinud ja 109$ omadest lendasin üleeile QQ vs 88, eile QQ vs JJ.

                          Täna limpsasin Buttonil Kuningatega huuli, kui üx väiksem stack eestpoolt oma Bounty mängu pani, ning lootust oli, et mõni Bountyhunter veel oma õhema kaardiga minu lõksu langeb. Chipse lendas lõpuks potti lausa neljast nurgast ning viimase calli tegija oli mul märgitud hea turniiri regularina



                          Need Knockoutid on ühed kõige mahlasemad turniirid üldse ning variatsioon neis ka veidi väiksem, seega vägagi tore neid mängida üldjuhul
                          Last edited by RudiTurbo; 15.10.15, 23:12.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #3028
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Mõnus formaat tõesti turnamängijatele. Oleksin kkõike mänginud, kui seal mingi normaalsem rankingupromo oleks olnud, aga sellegipoolest magusad turnad

                            Comment

                            • Ballahollic
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2011
                              • 388

                              #3029
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              Ma ka neid see nädal väiksema BI-ga kõiki mänginud, kõikides peale ühe olen top15% fieldist jõudnud, eile ka mõnusalt sain sisse rahad just enne bubblet: kaks shorti(2-3BBd) ees shovevad, mul buttonil TT, reshoven avg stäki ja BB-l snäpib mingi venelane monster stäkiga. Väikestel mõlemal AQ ja venelasel K9, river K and out... oleks TT pidand oleks mingi TOP50 stäkk kindlasti olnud + väikeste bounty-d :/ Üldiselt suht nitiselt mänginud, paljud lähevad mingi pasaga neid Bountysid huntima... Mängin kõrvale ka neid SNG Progressive KO-sid, nitiga peale ja ei pane tähelegi kui jälle TOP25%

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #3030
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                76s 23pct antud olukorras, saab equity kokku bountisid arvestades :D äkki teil mingi AK vs AQ vs Ax vms siis on way ahead isegi

                                Comment

                                Working...