[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #2986
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Eelmine post Codeccile. Tra, see foorum on katki, quoteda ega muuta enam normaalselt ei saa.

    Comment

    • Ballahollic
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 388

      #2987
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Mis skoorid teil on siis kui nii julmalt volli annate, solid miinus juba ees? Ise korra olen mänginud so far, +31 tuli Paluküla rajal :D
      lol Paluküla rada Eesti kõige raskem ka, esimesena sinna pole üldse mõtet minna.

      Tra meil jäävad home gamed ära juba vahepeal sest kõik vennad discis nahhui :D Ise ei taha väga mängima hakata, ma lähen iga asjaga nii naksi. Varsti ka 100 ketast kotis ja 100 puuki peal.
      Last edited by Ballahollic; 30.07.15, 12:10.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2988
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        Mul jäi ka vahepeal juba jõusaal tahaplaanile, kuna olin ärkamisest kuni viimsete valgusraasukesteni discimas.

        Suveilm on ainult nii fantastiline olnud, et kevadel sai vist rohkem mängida, kui praegu juulis saand.

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #2989
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          Mis seis sul käega on, kui sa põmst ainult eeskäega mängid? Ma teen paar pikemat päeva jutti ja siis ei kannata mitu päeva normaalselt mängida, käsi nii valus lihtsalt. Muidu äge mäng, kahjuks pole nii palju aega, et tagantkäsi selgeks õppida.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #2990
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            Mis kätt üldse viskama peaks complete beginnerina? Ma aint tagantkätt viskasin, tundus loomulikum lihtsalt...

            Comment

            • bluelite
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1190

              #2991
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              Olen pigem kuulnud, et Valgehobusemäe rada on üks Eesti raskemaid.

              Codeccile: Viska nii, nagu sul mugavam on. Täna üks tõsisem discgolfar ütles, et paljud ei oskagi eeskätt visata, kuna see nende jaoks lihtsalt nii ebaloomulik käeliigutus.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2992
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                Mul pole käega mingeid probleeme olnud, väikene imelik tunne on küünarliigese juures, mis nagu hirmutab, et sealt võix miski suurem valu areneda, aga määrin Voltareni vahel igaks juhuks ja pole mängu takistanud üxki valu seni.

                Suuremaks probleemiks on villid kätel, mis erinevate haaretega tekivad, pole veel seda ühte ja lemmikut haaret viskamiseks leidnudki ja pidevalt eksperimenteerin.

                Viske valikul pmst jah, misiganes Sul algul paremini välja tuleb, seda siis viska. Enamustel algajatel tundub see Forehand ikka jubedalt raskusi tekitavat, endal oli nii, et niikaua kuni backi üritasin, siis heitisin seda mängu, aga kuna sõbrad olid nii hooked forehandi mängides, siis lõpuks kui proovisin ka Foret, siis hakkasid visked ruttu arenema ja mänguarmastus kasvas iga viskega.

                Vahepeal vaatasin õhtul/öösel mingeid disc golfi videosi, hommikuks oli ärevus nii suur, et magada ei saanud ja kohe kui päike tõusis, läksin loopima.

                Siin Forehandi viskamiseks üks hea randme harjutus @ 6:05
                Last edited by RudiTurbo; 31.07.15, 05:54.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #2993
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  Ise ka alles hiljuti mängima hakanud ja samuti sõltuvus sees kiirelt.

                  Viljandi rada:

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2994
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    see discgolf tundub tõesti mõnus. sry ot pärast, aga kas need beginnerite kolme kettaga standardkomplektid ca 30eur on esialgu ok või jäävad peagi prygikasti kui veidi tegeleda asjaga?

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #2995
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      Kettad väsivad (vastu puud, maad või korvi loopides tulevad täkked jms sisse ning lennuomadused halvenevad) ära nagunii mingi hetk, seega prügikasti lähevad nad enamus mingist hetkest.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #2996
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        see discgolf tundub tõesti mõnus. sry ot pärast, aga kas need beginnerite kolme kettaga standardkomplektid ca 30eur on esialgu ok või jäävad peagi prygikasti kui veidi tegeleda asjaga?
                        sõber, kes max 25x mänginud (iga kord 1 korra nõmme läbi), rekord nõmmel on -4 ja seda ühe kettaga. Hea oleks muidugi kui putter juures, aga see "30erinevat ketast kotis" algajale on overkill.

                        Paralleeli tooks tennisega, kus algajad peale poolt aastat-aastat mängimist tulevad jutuga, et "reket või keeled ei sobi"

                        Ei ole muidugi eriline diskiäss ja tulemused seal + poolel ikka, aga loogika ütleb, et alguses tehnika paika ja siis võid varustuse pärast põdema hakata (loe: varustust süüdistama hakata).

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #2997
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          väga hea - tänud :)

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2998
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Ma ostsin ka driveri + putteri ja see putter tundub veits overkill isegi :D

                            Pigem sellega arvestama, et kuskile metsa või tiiki kaob ära neid aeg-ajalt, ehk siis kui mängu pooleli ei taha jätta võta 1 varuks :P

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #2999
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Ma ostsin ka driveri + putteri ja see putter tundub veits overkill isegi :D

                              Pigem sellega arvestama, et kuskile metsa või tiiki kaob ära neid aeg-ajalt, ehk siis kui mängu pooleli ei taha jätta võta 1 varuks :P
                              putterit soovitan omast kogemusest kohe kasutama hakata. saab kohe õige tehnika kätte + lihtne põhjus, et ei lähe rollerisse. ise puttisin päris kaua driveriga, sest ei viitsinud puttama õppida ja praegu kahetsen :(.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #3000
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                Oli juba tunne, et needus peal, 14 korda tiilt korvile pihta saanud ja sisse pole saanud seni. Igasuguste kõverate visetega mehed alati pidevalt kahel käel oma ässasi ette lugenud, täna lõpuks sai siis needus murtud Nõmme #12

                                Comment

                                Working...