[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2911
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Kes muudest kanalitest kursis pole, siis asun hetkel Barcas ning sai juba Estrellaz Mainil cashitud 171 kohale.

    Eile sai EPT ME satikal hiiterisse tõmmatud, mis lõpux siiski üle noatera läks, kuid tuli ära.

    Täna sai siis 1B mängitud ning kahjuks hetkeks juba läbi ka. Laud oli täiesti uskumatult fishine ja Day2 oleks ez game, aga kaardid olid täiesti minu vastu ja sedasi fishikarja vastu raske, sest ei soovi nende vastu väga foldida.

    Kogemuse tegi ägedamaks, et istusin päevläbi Negreanuga samas lauanurgas ning sai palju funi ja chattimist . Negreanu pole küll Eestis käinud, kuid, on teadlik, et siin on väga ilusad naised :D

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #2912
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      väga cool! Pildi tegi Helmuth?

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2913
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        :D Seekord mitte

        Eugene Kathcalovi criplesin ka Estrellaz Mainis ära, Negreanu vastu sai mitmes multiway potis oldud, kuna Ta limpis EP pealt päris palju. Limpcallis veel päris suurelt ka, ühel korral oli mul BB AA ja tõstsin 5x BB, tuli ikka kaasa.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2914
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          Hakkasin täna casinnis raha depoma(depotakse iga õhtu, et ei peaks täis taskutega koju kõndima ja saaks järgmine päev edasi grindida) , kviitungilt vaatab vastu Tobias Reinkemeier :D Hea, et märkasin enne allakirjutamist, muidu oleksin pidanud highrollereid taga ajama hakkama, et oma raha kätte saada

          Comment

          • Herbert Sammal
            Jube Noob
            • Jul 2013
            • 165

            #2915
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            Looda siis, et Reinkemeier veits napsusena lükkab hunniku klotsi sinu nimele : p.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2916
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              WCOOPis seni päris kohutav jooks olnud ja ikka kallimate needus ka jätkub, 700$ tournas oli muidugi set over set vaja saada. Eilne Warm up lõppes ka taas AK vs KK ja ka mitmed domineeritud all inid on perse kukkunud, mis olex juba cashini ära võinud viia. Seni ainult 1 6maxi cash, vähemalt üx volüümirohkemaid kuid see aasta ning cashi tulemused tasandavad seisu.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2917
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                Uskumatult perses jooks WCOOPis sai mõnusa punkti ka, Satelliitisin end WCOOP ME'sse suht odavalt ja 3betin T9s , T94 flopilt läheb sisse ja vastas on 2 setti lol. Probably oleks pidanud nii deepilt selle foldima, aga ei suuda uskuda, kuidas jätkuvalt kõige kallimates turniirides sellistesse setuppidesse jooksen

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2918
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  Volüümirohke laupäev
                  For real, umbes 3.5h olin laudades

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2919
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    Kes asjaga kursis pole, siis siin on üx ühine heater kõigile $ saitidel mängijatele.



                    Praeguse kursi järgi ntx mu Sunday Millioni võit on väärt juba üle 10k Euri rohkem, kui võiduhetkel, mil kurss oligi lowest pointis. Õnneks ma enne Mai kuud väga suuremaid cashoute ei teinud ka ning päris miinimum kursiga Eurodeks pole seda extractinud.

                    Comment

                    • gamblingFTW
                      Vana Tegija
                      • Aug 2012
                      • 1122

                      #2920
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      Mis kursiga stars vahetab üldse, kui eelistatud kurss usd panna praegu (juhul, kui eurides muidu on)?

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2921
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        Cahsieris all on miski link,kust kursid võtab ja peax suht live olema

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2922
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          Nu blee, 1.5mil pot, 66% pre

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2923
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Beh, hetkel Tais, aga tegin väixe cashi sessi ja panin niisama gamblimiseks Ühte Micro 6max eventi kirja. Stack hakkas kohe muidugi meeletul kiirusel kasvama ja jõudsin 7.2k hulgast viimase 100 sekka, aga siis teist korda tourna jooxul allinis ja pfff http://www.boomplayer.com/en/poker-h...178_23E909DD71

                            Need fieldid ikka nii lolid ja struktuurid nii kõvad, miski veits enne cashi veel lampi miskid vennad openshovevad 50-100bb stacke, aga enamasti panen ise ka neisse kirja mingi gambli vajaduse rahuldamiseks :D

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2924
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              Päkapikud hakkasid käima

                              Grabbed by Holdem Manager
                              NL Holdem $4(BB) Poker Stars
                              SB ($1,172)
                              BB ($748)
                              UTG ($400)
                              UTG+1 ($502)
                              CO ($1,082)
                              Hero ($1,240)

                              Dealt to Hero A A

                              fold, fold, CO raises to $12, Hero raises to $48, fold, fold, CO calls $36

                              FLOP ($102) 3 3 6

                              CO checks, Hero bets $42, CO raises to $1,034 (AI), Hero calls $992

                              TURN ($2,170) 3 3 6 7

                              RIVER ($2,170) 3 3 6 7 8

                              CO shows 8 K
                              (Pre 17%, Flop 3.4%, Turn 0.0%)

                              Hero shows A A
                              (Pre 83%, Flop 96.6%, Turn 100.0%)

                              Hero wins $2,168

                              E: Eurilaud oli ka veel

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2925
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                3bettis mind teist korda sessi jooksul, see on juba liig

                                Comment

                                Working...