[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2881
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    John peaks Taisse minnes omale sellise pähe teipima
    Booked.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #2882
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      Teoreetiliselt peaks ju ka drooni pilt siis suht ok olema-ise arvasin , et täielik udukogu. Ostaks endale juhitava mänguasja....ja vaataks nt lasnamäe 8-lt korruselt sisse...

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #2883
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Teoreetiliselt peaks ju ka drooni pilt siis suht ok olema-ise arvasin , et täielik udukogu. Ostaks endale juhitava mänguasja....ja vaataks nt lasnamäe 8-lt korruselt sisse...
        puldi jaoks on kahte kätt vaja

        Comment

        • Ecuador13
          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
          • Aug 2009
          • 730

          #2884
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          :D

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #2885
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            lol :D

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #2886
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              see probla kadunud herol, et nutikast live pilt üsna suure delayga? See omal ajal oli määravaks, miks võtsin Sony endale.
              2seki delay,ehk siis olematu!

              Comment

              • SuusaKunn
                Jube Noob
                • Jun 2011
                • 142

                #2887
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Teoreetiliselt peaks ju ka drooni pilt siis suht ok olema-ise arvasin , et täielik udukogu. Ostaks endale juhitava mänguasja....ja vaataks nt lasnamäe 8-lt korruselt sisse...
                Kui huvitab, siis kuula saadet digitund, seal on nendest droonidest juttu.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2888
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  No perse, olin jälle chipleadrina FT'le lähenemas, 55$ 40k GRT

                  1 out of 47
                  3 out of 26

                  Siis tuli mingi pask river, kus 118k pot läx valele poole ja olin siiski miski top6 viimase 16 hulgast, lõpux jooksin AK vs AA ptsi ja 12 koht, trrrrrr, oli üle 30bb veel sel hetkel :/

                  FT AVG on 360k chipsi ning ühel hetkel olin juba 340k peal kah, enne kui selle 118k poti kaotasin, kus AJ'iga flopist JJ4 ja riveriks lauas 4flush ja tema 88 parem :|

                  Sunday Millioni needuse lõpuks murdsin ka ning jõudsin üle pika aja rahadesse, oli samuti kena spot enne rahasi 75k pot AK vs A9s pre sisse, kuid imes oma flushi ära ja 90k stacki asemel jäi kätte 20k ning üx flip veel ebaõnnestus ja tuli miski 6xx koht.

                  Bigger 55$ omas olin ka kena stacki saamas just enne bubblet QQ vs 99, flopis juba Q ka, aga siiski pidin hoopis 2bb'ga mincashini ära ägisema.
                  Last edited by RudiTurbo; 16.06.14, 04:08.

                  Comment

                  • Rens-
                    Jube Noob
                    • May 2014
                    • 112

                    #2889
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    Nii imelik, kui see ka pole, siis alati on imo nii, et kui enne FTd oled chiplead siis kukud enne FTd natukene vms, aga kui oled short siis tuleb mingi god-mode peale ja duubeldad. Muidugi võib see sõltuda ka sellest, et kui high-stack oled, siis teed (vähemalt mina) lightimaid calle jne. mis on ilmselgelt paha. Muidu, go Rudi ja tuleb. Nagu näha, oled sa pokkeris veelgi kõrgemalt lennanud kui omal ajal LFSis.

                    Ex-konkurent sim-racingus. :D

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2890
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      Nu, see olukord oli suht actioni rohke ja olexin võind pre lihtsalt minema ka visata, aga sellise BR'iga nagu mul ei mõtle enam lihtsalt FT'sse jõudmise peale ja viimasel ajal võtan alati ette liigutusi võidu nimel ning sellepärast viimasel ajal hilistes faasides nii tihti ka chipleaderi rolli sattumas olnud :)

                      Varem olin liiga nit, nüüd liiga aggro, kui leian selle kuldse kesktee, siis hakkavad need hitid tulema !

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2891
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        4Max Turniiri 5handed FT, lol luck

                        Grabbed by Holdem Manager
                        NL Holdem $600(BB) Poker Stars
                        SB ($46,524)
                        BB ($24,996)
                        UTG ($66,458)
                        CO ($37,944)
                        Hero ($28,078)

                        Dealt to Hero K A

                        fold, CO raises to $1,200, Hero raises to $2,700, fold, BB raises to $6,350, fold, Hero raises to $11,100, BB calls $4,750

                        FLOP ($24,050) Q Q 9

                        BB checks, Hero bets $16,908 (AI), BB calls $13,826 (AI)

                        TURN ($51,702) Q Q 9 K

                        RIVER ($51,702) Q Q 9 K 8

                        BB shows K Q
                        (Pre 25%, Flop 98.0%, Turn 98.9%)

                        Hero shows K A
                        (Pre 75%, Flop 2.0%, Turn 1.1%)

                        BB wins $51,702

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2892
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          Tuli selline huvitav kuu , pole lihtsalt lucky high stakes kah, 18 BI tuli kokku. Eelmine kuu läks EV joon sarnaselt, aga profiti joon ise ei soovinud väga nullist kõrgemale tõusta, EV joon olnud väga positiivse nurga all viimasel ajal ning mänginud just võimalikult kõrgel.



                          Volüümi endiselt pole üles saanud, 43h'ga sai need käed mängitud , aga see kuu sai üks pokkeriga seotud eesmärk ka täidetud, mis mind pidevalt grindima motiveeriski. Leidsin siis omale hea pakkumisega korteri ning nüüd ei olegi enam sellist pressi taga, et millegi jaoks raha koguda ja võtan endiselt üpriski vabalt. Samas on siiski selline survestav tunne olemas, et ma ei tunne end mugavalt selle madala volüümi pärast ning nüüd kui punker püsti ja stabiilne ööbimispaik olemas, siis volüüm peaks iseenesest paranema hakkama. Solid 2x 27 tolli Dellid nüüd kah ning grindinurk näeb päris Pro välja :)

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #2893
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Ainult siiras rõõm :)

                            Edu!

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2894
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              Kuidas tarkadelt raha milkida

                              PokerStars Pot-Limit Hold'em, $10.00 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

                              saw flop | saw showdown

                              UTG ($1,003)
                              MP ($341.61)
                              Button ($1,051.10)
                              Hero (SB) ($1,722.05)
                              BB ($1,050)

                              Preflop: Hero is SB with A, J
                              2 folds, Button raises to $22.50, Hero calls $17.50, 1 fold

                              Flop: ($55) 2, J, 7 (2 players)
                              Hero checks, Button bets $35, Hero calls $35

                              Turn: ($125) 9 (2 players)
                              Hero bets $25, Button raises to $110, Hero calls $85

                              River: ($345) 7 (2 players)
                              Hero checks, Button bets $300, Hero calls $300

                              Total pot: $945 | Rake: $3

                              Results below:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by RudiTurbo; 02.07.14, 04:53.

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #2895
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                Plaan oli any spade , Q, K , T foldida riveris?

                                Comment

                                Working...