[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Collapse
X
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
puldi jaoks on kahte kätt vajaAlgselt postitas privador Vaata postitustTeoreetiliselt peaks ju ka drooni pilt siis suht ok olema-ise arvasin , et täielik udukogu. Ostaks endale juhitava mänguasja....ja vaataks nt lasnamäe 8-lt korruselt sisse...
Comment
-
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
2seki delay,ehk siis olematu!Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitustsee probla kadunud herol, et nutikast live pilt üsna suure delayga? See omal ajal oli määravaks, miks võtsin Sony endale.
Comment
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Kui huvitab, siis kuula saadet digitund, seal on nendest droonidest juttu.Algselt postitas privador Vaata postitustTeoreetiliselt peaks ju ka drooni pilt siis suht ok olema-ise arvasin , et täielik udukogu. Ostaks endale juhitava mänguasja....ja vaataks nt lasnamäe 8-lt korruselt sisse...
Comment
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
No perse, olin jälle chipleadrina FT'le lähenemas, 55$ 40k GRT
1 out of 47
3 out of 26
Siis tuli mingi pask river, kus 118k pot läx valele poole ja olin siiski miski top6 viimase 16 hulgast, lõpux jooksin AK vs AA ptsi ja 12 koht, trrrrrr, oli üle 30bb veel sel hetkel :/
FT AVG on 360k chipsi ning ühel hetkel olin juba 340k peal kah, enne kui selle 118k poti kaotasin, kus AJ'iga flopist JJ4 ja riveriks lauas 4flush ja tema 88 parem :|
Sunday Millioni needuse lõpuks murdsin ka ning jõudsin üle pika aja rahadesse, oli samuti kena spot enne rahasi 75k pot AK vs A9s pre sisse, kuid imes oma flushi ära ja 90k stacki asemel jäi kätte 20k ning üx flip veel ebaõnnestus ja tuli miski 6xx koht.
Bigger 55$ omas olin ka kena stacki saamas just enne bubblet QQ vs 99, flopis juba Q ka, aga siiski pidin hoopis 2bb'ga mincashini ära ägisema.Last edited by RudiTurbo; 16.06.14, 04:08.
Comment
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Nii imelik, kui see ka pole, siis alati on imo nii, et kui enne FTd oled chiplead siis kukud enne FTd natukene vms, aga kui oled short siis tuleb mingi god-mode peale ja duubeldad. Muidugi võib see sõltuda ka sellest, et kui high-stack oled, siis teed (vähemalt mina) lightimaid calle jne. mis on ilmselgelt paha. Muidu, go Rudi ja tuleb. Nagu näha, oled sa pokkeris veelgi kõrgemalt lennanud kui omal ajal LFSis.
Ex-konkurent sim-racingus. :D
Comment
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Nu, see olukord oli suht actioni rohke ja olexin võind pre lihtsalt minema ka visata, aga sellise BR'iga nagu mul ei mõtle enam lihtsalt FT'sse jõudmise peale ja viimasel ajal võtan alati ette liigutusi võidu nimel ning sellepärast viimasel ajal hilistes faasides nii tihti ka chipleaderi rolli sattumas olnud :)
Varem olin liiga nit, nüüd liiga aggro, kui leian selle kuldse kesktee, siis hakkavad need hitid tulema !
Comment
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
4Max Turniiri 5handed FT, lol luck
Grabbed by Holdem Manager
NL Holdem $600(BB) Poker Stars
SB ($46,524)
BB ($24,996)
UTG ($66,458)
CO ($37,944)
Hero ($28,078)
Dealt to Hero K
A
fold, CO raises to $1,200, Hero raises to $2,700, fold, BB raises to $6,350, fold, Hero raises to $11,100, BB calls $4,750
FLOP ($24,050) Q
Q
9
BB checks, Hero bets $16,908 (AI), BB calls $13,826 (AI)
TURN ($51,702) Q
Q
9
K
RIVER ($51,702) Q
Q
9
K
8
BB shows K
Q
(Pre 25%, Flop 98.0%, Turn 98.9%)
Hero shows K
A
(Pre 75%, Flop 2.0%, Turn 1.1%)
BB wins $51,702
Comment
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Tuli selline huvitav kuu , pole lihtsalt lucky high stakes kah, 18 BI tuli kokku. Eelmine kuu läks EV joon sarnaselt, aga profiti joon ise ei soovinud väga nullist kõrgemale tõusta, EV joon olnud väga positiivse nurga all viimasel ajal ning mänginud just võimalikult kõrgel.

Volüümi endiselt pole üles saanud, 43h'ga sai need käed mängitud , aga see kuu sai üks pokkeriga seotud eesmärk ka täidetud, mis mind pidevalt grindima motiveeriski. Leidsin siis omale hea pakkumisega korteri ning nüüd ei olegi enam sellist pressi taga, et millegi jaoks raha koguda ja võtan endiselt üpriski vabalt. Samas on siiski selline survestav tunne olemas, et ma ei tunne end mugavalt selle madala volüümi pärast ning nüüd kui punker püsti ja stabiilne ööbimispaik olemas, siis volüüm peaks iseenesest paranema hakkama. Solid 2x 27 tolli Dellid nüüd kah ning grindinurk näeb päris Pro välja :)
Comment
-
-
Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Kuidas tarkadelt raha milkida
PokerStars Pot-Limit Hold'em, $10.00 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/
saw flop | saw showdown
UTG ($1,003)
MP ($341.61)
Button ($1,051.10)
Hero (SB) ($1,722.05)
BB ($1,050)
Preflop: Hero is SB with A
, J
2 folds, Button raises to $22.50, Hero calls $17.50, 1 fold
Flop: ($55) 2
, J
, 7
(2 players)
Hero checks, Button bets $35, Hero calls $35
Turn: ($125) 9
(2 players)
Hero bets $25, Button raises to $110, Hero calls $85
River: ($345) 7
(2 players)
Hero checks, Button bets $300, Hero calls $300
Total pot: $945 | Rake: $3
Results below:(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Button had 10
, K
(one pair, sevens).
Hero had A
, J
(two pair, Jacks and sevens).
Outcome: Hero won $942Last edited by RudiTurbo; 02.07.14, 04:53.
Comment

Comment