[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #2746
    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

    Ruditurbo: Flipping cards for 100k+ is fun, so lets do it.
    Aga keegi polnud nõus :(

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #2747
      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

      instant karma, et diili ei teind rofl
      every f time

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #2748
        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

        nice, teine koht taskus! gl rudi!
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2749
          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

          ja jäi teine koht ja 170k$. wp!
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #2750
            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

            GG! WP

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #2751
              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

              abiks ikka, wd

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2752
                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                Ilus tulemus

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #2753
                  Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas



                  Aga noh, õrnalt soovin õnne ikka ja $171K ehk teeb tuju vähekenegi paremaks :)

                  Comment

                  • Majandaja
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 2133

                    #2754
                    Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                    Õnnitlused!

                    Comment

                    • Pyha Karu
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 565

                      #2755
                      Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                      gratz. magus et ülbikust small stakesi reg kiirelt rape sai chipleadi pealt.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #2756
                        Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                        gratz!

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #2757
                          Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                          gg rudi.
                          see aasta ei pea ise rehve vihmavarju all vahetama

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2758
                            Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                            Dam ulme, plaan oli SM'i ning MM ME'd mängida ja läxin Therme Wien spaasse, aga läks meelest, et Eestis tund ees ja siinse järgi hakkavad 20:30 SM jne. 2h ja 56 min oli SM kestnud, kui mõtlesin, kas regan või mitte :D

                            Unreal, lõpuks tuli ära ! :)))))))))))))))))))))))))))))))

                            Kuni FT'ni polnud ma Ässasi näinud ning üldse kõiki suuri paare oli kas ühe või mby paar korda, tundsin, et ruumi on FT's heateriks :D

                            Comment

                            • Looper
                              Grinder
                              • May 2013
                              • 576

                              #2759
                              Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                              Palju Õnne Ilus ilus

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #2760
                                Re: [NL400-1000 FR] Rudi Säästukas shoppamas

                                Võimas!

                                Comment

                                Working...