Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas
Mjah, 2 monkeytiltijat ühes potis :D
Running crap endiselt ja teen nii kuradi sittasi calle ka pidevalt, täna mitu korda preflop domination ja floppavad oma 2 paari :|
Paras aeg oleks oma tighti pokkeri juurde tagasi minna, aga nagu fish juba, ei suuda 98s jms enam 3bettimata jätta Btn'i openite vastu jne, aga ei hiti hetkel floppe nii, et sellest kasu oleks ja mängitakse juba nii lightilt vastu, et cbettidega enam kasumit ei tooda
Mjah, 2 monkeytiltijat ühes potis :D
Running crap endiselt ja teen nii kuradi sittasi calle ka pidevalt, täna mitu korda preflop domination ja floppavad oma 2 paari :|
Paras aeg oleks oma tighti pokkeri juurde tagasi minna, aga nagu fish juba, ei suuda 98s jms enam 3bettimata jätta Btn'i openite vastu jne, aga ei hiti hetkel floppe nii, et sellest kasu oleks ja mängitakse juba nii lightilt vastu, et cbettidega enam kasumit ei tooda
A
8
5

Comment