[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2431
    Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas



    Kohutav kuu, ainult 6.4k, kõht on tühi ja FML jne :D

    NL400, kus põhivolume tuleb on juba tükk aega sitasti jooxnud, hititakse pidevalt 3bet pottides sette ja värke, kuu alguses juhtus seda eriti palju. Samas, kevadel kui kõik muu sitasti jooxis, oli NL400 ainuke mis toitis, ex asi peab balansseeruma.

    Üldiselt päris paljud callivad mu 3bette ja floativad õhuga juba nii tihti, et peaks vahelduseks ühe tightima kuu jälle tegema :P

    Comment

    • Ermii
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 402

      #2432
      Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

      Kole vaadata tõesti, aga nagu õeldakse igale downerile järgneb upswing

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #2433
        Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

        sick downer jep :( kyll joox muutub

        Comment

        • bluelite
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1190

          #2434
          Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

          Mis seis WCOOPil jäi?

          Comment

          • therapy
            FPP Pro
            • Dec 2012
            • 200

            #2435
            Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

            GL sellel kuul siis, eelmine kuu oli jooks ikka sitt jamh :/ elad üle vast selle kuu.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2436
              Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

              Koos satelliitide ja värkidega WCOOP vist miski -5k$ jooxin uskumatult just kallimates nii turniirides kui satikates cooleritesse, kohe kui miski 2nd chance turniiri tegema hakkasin, insta AA vs KK'd ja asjad, 1050$'ise satikas Set over set, ühes kaotasin AA vs QTs kui oleks suht kindel pilet olnud ning KK vs AA oli ka vist ühes 1050$ satikas suht bubble lähedal.

              Mõlemad 1050$ turniirid lõppesid ise AK vs KK. 215$ satikas ME deadline satikale 2100$ valuega sain ka 88 vs 22 põske, kui oleks top4 stacki saanud, 8 said pileti nind 16 left.

              Oleks siis see 320$ oma FT'ni välja jooxutanud kõigi nende coolerite nimel, aga nejjj. Eks kuskil on midagi suuremat mind ootamas.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #2437
                Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

                Millal sul cashis viimati mänguliselt miinuskuu oli ?

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #2438
                  Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Millal sul cashis viimati mänguliselt miinuskuu oli ?
                  0n tal neid olnud?

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2439
                    Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

                    Aprill on ainuke pärast sõjaväge

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2440
                      Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

                      YEHU, võitsin 20$ !

                      Comment

                      • Owner85
                        Klubi Liige
                        • Aug 2009
                        • 2146

                        #2441
                        Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

                        100$ pigem kokku,muidu sa ei oleks pre 3betinudki :)

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #2442
                          Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

                          Nüüd saad iga kord 72 nagu AA mängida

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2443
                            Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

                            vs reg lol

                            Grabbed by Holdem Manager
                            NL Holdem $4(BB) Poker Stars
                            Hero ($400)
                            BB ($455)
                            UTG ($535)
                            UTG+1 ($1,880)
                            CO ($406)
                            BTN ($493)

                            Dealt to Hero A 4

                            fold, fold, CO raises to $8, BTN calls $8, Hero raises to $32.04, fold, CO calls $24.04, BTN calls $24.04

                            FLOP ($100) 6 2 5

                            Hero bets $56.44, CO calls $56.44, BTN folds

                            TURN ($213) 6 2 5 9

                            Hero checks, CO bets $112, Hero raises to $311 (AI), CO calls $199

                            RIVER ($836) 6 2 5 9 J

                            CO shows T 7
                            (Pre 43%, Flop 28.0%, Turn 22.7%)

                            Hero shows A 4
                            (Pre 57%, Flop 72.0%, Turn 77.3%)

                            Hero wins $833

                            Comment

                            • EestiMats
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 625

                              #2444
                              Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

                              Bluffcall, ise ka ükskord lives tegin

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #2445
                                Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

                                Ma oleks kunnidega ka püksid täis teinud selles spotis sinu vastu aga kõigile vist su imago ei tööta või oli monkeytilt peal

                                Comment

                                Working...