Re: [NL200-600 FR] Rudi WCOOPil failimas

Kohutav kuu, ainult 6.4k, kõht on tühi ja FML jne :D
NL400, kus põhivolume tuleb on juba tükk aega sitasti jooxnud, hititakse pidevalt 3bet pottides sette ja värke, kuu alguses juhtus seda eriti palju. Samas, kevadel kui kõik muu sitasti jooxis, oli NL400 ainuke mis toitis, ex asi peab balansseeruma.
Üldiselt päris paljud callivad mu 3bette ja floativad õhuga juba nii tihti, et peaks vahelduseks ühe tightima kuu jälle tegema :P

Kohutav kuu, ainult 6.4k, kõht on tühi ja FML jne :D
NL400, kus põhivolume tuleb on juba tükk aega sitasti jooxnud, hititakse pidevalt 3bet pottides sette ja värke, kuu alguses juhtus seda eriti palju. Samas, kevadel kui kõik muu sitasti jooxis, oli NL400 ainuke mis toitis, ex asi peab balansseeruma.
Üldiselt päris paljud callivad mu 3bette ja floativad õhuga juba nii tihti, et peaks vahelduseks ühe tightima kuu jälle tegema :P
4
2
5
Comment