[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2296
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Peaks vist fishide asemel Mossifiedi bummima hakkama, eile sai ta jälle välja vihastatud :D

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (7 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com

    saw flop | saw showdown

    CO ($165.95)
    Button ($202.64)
    SB ($321.19)
    BB ($431.24)
    Hero (UTG) ($206.40)
    MP1 ($234.96)
    MP2 ($79.90)

    Preflop: Hero is UTG with 8, 7
    Hero raises to $5, 3 folds, Button calls $5, 2 folds

    Flop: ($13) 9, 3, J (2 players)
    Hero bets $7.94, Button calls $7.94

    Turn: ($28.88) 7 (2 players)
    Hero bets $17.65, Button calls $17.65

    River: ($64.18) 4 (2 players)
    Hero bets $39.28, Button raises to $172.05 (All-In), Hero calls $132.77

    Total pot: $408.28 | Rake: $2.80

    Results below:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #2297
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      LAG!

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2298
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        FUUUUUUUUUUUU MF !!!! Big 2.20$ olin selle stackiga miski 19 out of 57................ 4137 entrantsi kokku.

        Grabbed by Holdem Manager
        NL Holdem $5,600(BB) Poker Stars
        SB ($263,502)
        BB ($130,033)
        UTG ($83,338)
        UTG+1 ($20,288)
        UTG+2 ($335,605)
        Hero ($245,819)
        CO ($174,586)
        BTN ($106,860)

        Dealt to Hero K K

        UTG calls $5,600, fold, UTG+2 raises to $16,800, Hero raises to $31,716, fold, fold, fold, fold, fold, UTG+2 raises to $334,905 (AI), Hero calls $213,403 (AI)

        FLOP ($509,838) Q 7 6

        TURN ($509,838) Q 7 6 T

        RIVER ($509,838) Q 7 6 T 5

        UTG+2 shows Q Q
        (Pre 19%, Flop 87.8%, Turn 77.3%)

        Hero shows K K
        (Pre 81%, Flop 12.2%, Turn 22.7%)

        UTG+2 wins $509,838

        Selle potiga olexin 3 out of 57 olnud, BWAH, tra mida biiti, olin seda tüüpi juba nii kaua selliseks asjaks paika ka sättinud 3bettimisega.

        Comment

        • therapy
          FPP Pro
          • Dec 2012
          • 200

          #2299
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          valus viis minna :/

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2300
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Täna oli kuidagi räige gamboli tuju peal ja võtsin 6maxi laudasi ka ning spewisin ja mõllasin kohe mõnuga :D

            Bluffisin NL1k 6maxis 8 highga terve stacki nahhui Ja NL400 ka igasugust huumorit teinud, sess peaks vist igasugustest spewidest hoolimata plussis olema :D

            Üx väga lõbusalt kulgenud käsi regulari vastu :D

            Grabbed by Holdem Manager
            NL Holdem $2(BB) Poker Stars
            SB ($200)
            Hero ($205)
            CO ($317)
            BTN ($158)

            Dealt to Hero J 9

            fold, fold, SB raises to $6, Hero calls $4

            FLOP ($12) 6 2 7

            SB bets $9.16, Hero calls $9.16

            TURN ($30.32) 6 2 7 5

            SB bets $22, Hero calls $22

            RIVER ($74.32) 6 2 7 5 K

            SB checks, Hero bets $46.60, SB raises to $162 (AI), Hero calls $116

            SB shows 4 4
            (Pre 50%, Flop 67.8%, Turn 59.1%)

            Hero shows J 9
            (Pre 50%, Flop 32.2%, Turn 40.9%)

            Hero wins $398

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #2301
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              tahab tulla imo, gl

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2302
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                lol, täiesti ebareaalne jooks so far. Olen 6 flippi järjest võitnud, lisaks pärast 2 kätt järjest AK'ga vs QQ ja järgmisena vs JJ võitmist foldisin BB pealt AK kui kaks vana läxid all ini ja neil olid ATo ja A3 :D
                Ning siis 3bettisin AA, ning AK vastu K high flop, SHIP IT !!! :D

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2303
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  7nda flipi kaotasin laua kõige väixema stacki vastu, woohoooo :D

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #2304
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    See on hea, sest selle arvelt saad natuke luckboxi juurde... loodetavasti mõnes suuremas potis saad ära kasutada.

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #2305
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Tahab vist tulla!

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #2306
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Nice quads ja tagasi 1/51. :)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2307
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Bah, fu , eelmine käsi oli ka AJo, olex pidand selle callima, probably oli seal väga light

                          Comment

                          • Konso
                            Grinder
                            • Nov 2009
                            • 936

                            #2308
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            tundub jah kui nüüd tagantjärele targutada.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2309
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Oi türrrfunkel küll, ma ei mäleta, kust mu timebank olematuks jäi, aga otsustamisaega oli liiga vähe ja rutates läxin oma instinkti vastu, et pigem eelmine oli tal light ja seekord on.

                              Eelmine käsi just mõtlesin, et pole vaja siin veel nii suurelt riskida veel, ruumi on, kuigi tunne oli, et võin seal heas seisus olla ja siis järgmine käsi vastupidiselt, kuigi tunne oli vale lol, OH WELL. 2.8k, pole paha rakeback, võib nüüd WCOOPi gammelda veits julgemalt vist lol.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2310
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Kunagi mõtlesin, et see on maailma raskeim tourney ja 100k võitmine ikka ulme impossibru, kuna kõik Supernovad ja värki. Aga tegelt kuna suur osa Novasi on ka mingid Micro grinderid ja nende jaox on payjumpid päris suured, siis on isegi väääääga suur osa vendasi, kes on ÜLITIGHTID ja saab lihtsalt stealimisega stacki kasvatada hullult hästi. Jõudsin ka eelmine kord miski 200k stackini ja lõpuks lükkasin samamoodi sitasti kuskil viimase 400 hulgas olles, kui üx kõva 3bettija hakkas mind ründama.

                                Lõpus siis juba hakkas nii olema, et laua peale oli pidevalt 2-5 LAG ja kui vasakul mingid dickheadid on, siis tuleb lihtsalt ise veits rahulikuma strateegiaga asja võtta.
                                Last edited by RudiTurbo; 18.08.13, 04:09.

                                Comment

                                Working...