[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #2131
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    ning ütleks, et photofinishiga saab Kirde Sai isegi põske
    lol

    Väga hästi kirjutatud

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2132
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      maitea ma olen Poolast mitu korda läbi sõitnud ja seal peatunud ja söönud ja ostelnud... maitea mis õudusjutte räägitakse.. omal pole kuskil midgai kehvasti läinud, üks mis kindel, kui plaanid kuskile telkima jääda, siis pole mõtet loota leedust telkimiskohta, seal on halvad kohad, Poolas palju paremad, seega pigem jääks sinna.

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #2133
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Need Poola õudusjutud pärinevad ilmselt kusagilt üheksakümnendatest.
        Ei ole ta praegu hullem kui Läti või Leedu.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2134
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2135
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            MOAR

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #2136
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              norme pilte ikka pls, mitte ainult esitulest lol.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2137
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Jõudsin siis "seikluste rohkesse" Leetu. Mingisugune väike asula oli, kõik kohad paksult lund täis, kuskil linnas sõitsin 40km/h, tuli väike paine ja täiesti haigelt libe oli, pöörasin ja läks lihtsalt otse, mõtlesin, et nüüd käin hanges ära. Vajutasin korra järsult pidurit, läks külg ette ja slidesin üle mingi väikse hüpega ning hanged jäid siiski puutumata.

                Mingi aeg sõitsin otse ühe rekka taga ja ootasin möödumishetke, järsku lendasid rekka furgooni pealt mingid jääkamad alla, üx oli räige pirakas ja otse vastu esiklaasi , õnneks jäi võitjaks esiklaas ning jääkamakas lendas tükkideks, aga paras pauk käis ikka.

                Järgmiseks sõitsin pikalt mingisuguse lumesaha taga, sahk oli vist pool üleval kuidagi ning järsku rullusid sealt saha eest tee peale kaks räigelt suurt lumekamakat, üx suurem, mis vähemalt poole auto ninani ulatus oli täpselt keset teed, teine veidi väiksem minu sõidurea vasakus ääres, jõudsin jälle korra pidurit vajutada, väike libisemine taas ning sõitsin vasaku poolega selle väixema palli sodiks. Oli õnneks piisavalt pehme pall, et bumperit sodiks ei löönud ja airbage lahti lol.

                Hakkas juba vaikselt hämaraks kiskuma ning mul hakkas ka täis saama 24h ärkamishetkest, kus mul oli olnud ainult 7h und pärast eelnenud 30h+ ärkvelolekut. Igatahes, õnnestus teha paar vale mahapööramist ning miski 25km polnud tagasipöörde võimalust, seega umbes 50km kaotust ja nii läx vist Leedus kaks korda. Teed olid päris korralikud , kaks rida ühes suunas, aga hommikune liiklus alles hakkas tekkima ja teed kattis selline läbipaistev pooljäätunud lõrtsi pask. Seda eriti vasakpoolses reas, kus oli vähe sõidetud. Sai siis tehtud mõned elu kõige keerulisemad möödumised, kus ma ei pidanud isegi vastassuunda sõitma. Selles lõrtsi pasa sees sõites vahepeal kui mõni tagasireastumise jälg hakkas ära kiskuma, siis läks päris hirmsaks, oli variant, kas kisub otse rekka külje alla või siis vasakule pori sisse ja seejärel piirdesse. Igaljuhul tegin neid möödasõite seal omajagu ja nägin, kuidas osad autod proovisid seda vasakpoolset rida, aga seejärel reastusid tagasi ilma möödumata. Lõpuks oli ka üks hetk, kus hakkasin sõiduautost mööduma ja just siis kui hakkasin kõrvale jõudma, hakkas täiega vasakule vedama ja tõmbas täiesti vibama tükiks ajaks, tekkis tunne, et siin on täitsa võimalik oma autost ilma jääda ja reastusin ka tagasi, edasi vist pidin kohe ära ka pöörama ja sai sõitu jätkata tavalistel kaherealistel maanteedel, kus pask mõlemas suunas juba ära sõidetud.

                Kuskil 6:30 aeg hommikul hakkasin tundma, et ma olen ikka üliväsinud ja mõtlesin, et tukuks kuskil kasvõi natukene, pöörasin mingile külavahe teele ja otsisin mingit kohta, kus natuke sleepida, väga ei leidnud sellist teeotsa, mis otse hoovi ei viiks ja sättisin end mingisse väixesse poe esisesse , mis tundus ka bussipeatus vms olevat. Mingi pool tundi nokkisin seal, aga inimesed juba sagisid ringi ja ei osanud päris magama jääda ja mõtlesin, et sõidan veidi edasi ja otsin parema koha. Aga sellest väixest nokkimisest hoopis piisas sel hetkel ning enesetunne muutus suht talutavaks. Kuigi seda Lätist läbi sõitu väga hästi ei mäletagi, ex ma olin siiski nii väsinud. Igatahes mäletan seda, et nauditavat kuiva asfalti sai möödasõitudeks nautida alles viimastel kilomeetridel läbi Läti sõites.

                Eestisse jõudes oli ka veel selline plaan, et äkki teen kuskil mingi une, kui juba kindlal kodumaa pinnal olla, aga jätkasin siiski sõitmist. Jõudsin läbi Pärnu ning siis hakkasin experimenteerima selle "Sport" Nupuga, mis käigukangi ees on ning ka roolipealset käiguvahetust proovima. Igatahes, kui selgeks sain, siis tekkis see õige wow effect, mida tunda olin tahtnud. Möödasõitudel oli tunne, nagu olin ülivõimsa sportauto roolis ! :)
                Tekkis mingi 9-10 autoline rivi, kus hakkas siis põnev möödasõitude nillimine. Ühekorra kuskil lõpupool olin 2 sõiduauto taga ning nende ees oli rekka. Tulime ühest kurvist välja, ma nägin, et ees mingis kauguses on auto vastu tulemas, ootasin ära, mis eessõitjad teevad. Mõlemad piilusid ära ja neile see vahe ei sobinud möödumiseks, seepeale shiftisin õiged käigud sisse, gaas põhjas ja olin neist kahest ja ka rekkast möödas nii, et vastutuleva autoga jäi korralik varugi :D Mõned sirged hiljem olin ka ülejäänud rongist möödunud ja väsinud näol oli lai naeratus

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2138
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by RudiTurbo; 24.04.13, 15:46.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2139
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Müts hakkab vaikselt parajaks saama :D
                    Last edited by RudiTurbo; 24.04.13, 15:52.

                    Comment

                    • Mr_Kenny
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1357

                      #2140
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Väga kena!

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #2141
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Comment

                        • bauss
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #2142
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          udukad ka tööle ikka, muidu pole õige bemmipilt.
                          otherwise supersolid :D

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #2143
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Elupõline bemmivend ikka :D

                            Väga kobe masin ja E39 näeb samuti endiselt super välja.

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #2144
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Vana jääb naisele ?

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #2145
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Hea maitse. Veljed sobivad valatult.

                                Comment

                                Working...