[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #2101
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Normaalne (Y)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #2102
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      +1

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #2103
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        cool story, järg+pildid

        Comment

        • Arcticman
          FPP Pro
          • Apr 2009
          • 208

          #2104
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          väga kõva lugemine tõesti

          Comment

          • Konso
            Grinder
            • Nov 2009
            • 936

            #2105
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Hea lugemine litsilugude vahele :D

            Comment

            • kaval-ants
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 191

              #2106
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Suuremate summade sularaha väljavõtmisel oleks jah odavam kasutada näiteks Tavidi teenuseid.

              Comment

              • therapy
                FPP Pro
                • Dec 2012
                • 200

                #2107
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                väga hea lugemine :P OOTAN VEEL! :D

                Comment

                • TrvP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2012
                  • 409

                  #2108
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Päris hea lugemine, yeah!

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #2109
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    See pangavärk on täitsa jabur ju. Nt pane 10k arve peale nt aastaks intressse koguma, mingi hoius vms. Aasta pärast tahad välja võtta pead neile selle intressi kõik tagasi maksma kui tahad sullis välja võtta. Asi polegi selles kui tahad suuri või väikeseid kupüüre, alates mingist summast sa ei saa nagunii ühe päevaga automaadist välja võtta.

                    Audi on ikka avant mitte touring :P

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #2110
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Algselt postitas Ints Vaata postitust
                      See pangavärk on täitsa jabur ju. Nt pane 10k arve peale nt aastaks intressse koguma, mingi hoius vms. Aasta pärast tahad välja võtta pead neile selle intressi kõik tagasi maksma kui tahad sullis välja võtta. Asi polegi selles kui tahad suuri või väikeseid kupüüre, alates mingist summast sa ei saa nagunii ühe päevaga automaadist välja võtta.

                      Audi on ikka avant mitte touring :P
                      Mingi summa kuus ületad, maksad X protsendi iga väljavõtuga summalt, rigged süsteem.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2111
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        22 järjestikust plusskuud, väga suure töenäosusega võib see seeria selle kuuga lõppeda :/

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #2112
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          22 järjestikust plusskuud, väga suure töenäosusega võib see seeria selle kuuga lõppeda :/
                          mingi suurem auk või väike miinus praegu ?

                          22x jutti on isegi hea tulemus, järelikult mängid liiga madalal

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #2113
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Üx pikimaid BE perioode ning seejärel veel suurim otse aukulend BI'des |:

                            Sama stabiilselt läheb otse alla, kui varasemalt üles läks, raske uskuda seda graphi vaadates, et ma võitev mängija olen

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #2114
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Looda et doomer sama kaua peale ei ole kui hiiter oli

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #2115
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Anyways

                                Olen harjunud 10+h magama ning eriti pärast nii pikka ärkvelolekut, seega kell 7 hommikul polnud väga kerge silmi lahti ajada, aga samas ka mitte kõige raskem. Ajasin end püsti, läksin korrusevõrra allapoole reisikaaslaste ukse taha. Üks vend lasi mind sisse, teine oli riietega voodis ja tuba oli joomajärgse odouriga täidetud :D Riietega vend tundus olevat sellises seisus, et kas ta üldse lähiajal end üles saab, aga kuskil 20 minuti pärast olime juba autosse istumas ja rooli pidi istume teine vend, sest see, kes enne sõitis oli veel obv selleks mittevõimeline. Jõudsime siis esindusse, andsime paberid tädi kätte ja selgitasime, mis värk on. Hakkas siis seal mingeid asju sisse trükkima ning nagu noogutas kuidagi pead vaikselt, mõtlesin juba wtf, ongi perse majas.
                                Aga siis järsku võttis selle service booki ning hakkas sinna Stampi sättima. Küsisin siis, et kõik on siis ok jah? hakkas Saksa keeles seletama, ütlesime, et English, aga siis ei tuld enam sõnagi, ei tea, kuda üldse aru sai, mis me tahtsime :D Igatahes pani stampi ära ja printis veel ühe lehe välja, mis näitas, et kõik klappis ja tundus, et kõik on nii nagu lubatud.

                                Läksime siis tagasi autosse ja meie ette sõitis uue F10 kerega viiene must BMW ning parkis täpselt sellise nurga alla, et tagant Sai välja veerida teksti ALP....I.....NA...... D5.....BiiiiiiTurbo, WAIT A MINUTE? ? ? Uks tuleb lahti ja välja tuleb ka hallipäine vanamees, WAIT A MINUTE ? ? Ning seabki sammud meie auto poole ja lehvitab, lol wtf milline juhus . Auto endine omanik ongi mini vana päss, kes omale Tuttuue Alpina ostnud, OMFG, kõik jutud selle auto history kohta ongi tõesed :D Siiiiiiiick, läksime autost välja, pani selle ulme diisli käima ja näitas meile natuke autot. Küsisin, et millal müüma hakkad, ütles, et viie aasta pärast. Ütlesin siis, et GIVE ME A CALL :D :D :D Näitasime Talle sulli ja ütlesime, et läheme kohe ja ostame Su vana auto ära ning tõmbasime neehui.

                                Kuna party animalid olid mingi telefoni ära kaotanud, millega nad selle müügimehega suhtlesid, siis oli veidi närviline, et see müügimees äkki juba helistanud ja pole vastu võetud ja mõtleb mingeid imelike mõtteid meie kohta vms, et tõmbasime service bookiga minema vms :D Igatahes miski 20km oli vaja läbi Hamburgi tiheda linnaliikluse närvitseda, kuni lõpuks jõudsime autoni ning sai lõpuks sellest suurest kogusest sularahast vabanetud !

                                Ühel peoloomal oli silmas mingi asi torkima hakanud ja ei suutnud enam olla, läksid kuhugi mingit arstivärki otsima ning kohe edasi Berliini poole kah, mingi numbrimärkide teemaga läks veel veidi aega ja pidin mõned tunnid ootama, enne kui sain sõitma hakata. Seega istusin autos ja uurisin menüüsi ja sättisin istmeid pikaks sõiduks jms :)

                                Mingi aeg see müügimees tuli ütles, et lähme käime tema autoga ühes kohas, et sellele autole on veel ühed 19 tollised veljed koos rehvidega ka olemas, et äkki mulle meeldivad, saan ära osta. Ütlesin, et lähme siis juba minu autoga, et saan esialgu harjutada sõitmist ka nii, et keegi istub kõrval, kui mingid küsimused peaksid tekkima. Läksimegi siis minu omaga ja mul olid juba varasemast teada, mis velgi ma tahan osta ning need olid ka 19 tollised, seega oli õhkõrn lootus, et need ongi need samad. Igatahes läksime mingisse lattu ja seal hakati mingeid velgi siis tõstma, ja mingi aja pärast märkasingi täpselt neid velgi, mis ma tahtsin ning need viidigi minu auto pagassi juurde, lol. Seletas siis, et uuena olid need koos rehvidega 5k Euri maxnud, ütlesin, et dunno, ma probably saan Eestist väga odava hinnaga mingid replicad, et mul pole mõtet pakkudagi raha. Ütles siiski, et no paku mingi summa ja siis vaatame, ütlesin, et ma pangaarvelt ehk 1500 Euri veel leian nii, et koju saan sõidetud jne. Tegi omanikule kõne ja ütles, et omanik on 1650 nõus. Pfff, polnud planeeritud kulutus hetkel, aga fck it, kui mulle need lemmikud veljed juba pagassi olid pandud, kuda ma siis ikka ei ütlen :D

                                Igatahes dokumentidega sai ka asi korda ja umbes kell 14 hakkasin Berliini poole suunduma !
                                Last edited by RudiTurbo; 19.04.13, 00:29.

                                Comment

                                Working...