[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #2026
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $4(BB) Poker Stars
    SB ($156)
    BB ($623)
    UTG ($436)
    UTG+1 ($138)
    UTG+2 ($1,479)
    MP1 ($678)
    Hero ($400)
    BTN ($400)

    Dealt to Hero Q Q

    fold, fold, UTG+2 raises to $12, MP1 raises to $24, Hero raises to $75.60, fold, fold, fold, fold, MP1 calls $51.60

    FLOP ($169) A K J

    MP1 checks, Hero checks

    TURN ($169) A K J 2

    MP1 checks, Hero checks

    RIVER ($169) A K J 2 A

    MP1 bets $212


    , Hero calls $212


    MP1 shows T 9
    (Pre 19%, Flop 12.0%, Turn 4.5%)


    Hero shows Q Q
    (Pre 81%, Flop 88.0%, Turn 95.5%)

    Hero wins $590

    Comment

    • Purz
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 328

      #2027
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Miks callisid riveris ja mille peale vastase panid?

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #2028
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Algselt postitas Purz Vaata postitust
        Miks callisid riveris ja mille peale vastase panid?
        T9s imo

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #2029
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Algselt postitas Purz Vaata postitust
          Miks callisid riveris ja mille peale vastase panid?
          Downi sündroomi peale panin vastase

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2030
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Downi sündroomi peale panin vastase
            good one

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #2031
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Eile oli selline imelik sessioon, jäin ainult veidike rahaliselt miinusesse ja pmst need NL1k laksud, mis kuu alguses olid, jõudsid ka tagasi nulli, aga kuna jooksin eile NL200 pasasti ja juba tükk aega 200 pole väga tootnud, siis oli bb'de ja winrate kaotusest suurem tilt peal, kui siis kui NL1k näkku nussis ja ka lõpux pmst BE sess oli.

              BR on nii suur ja mugav, et rahalised kaotused mõjutavad hetkel vähem, kui suured bb langused, HEH :) Samamoodi on mul negatiivsem emotsioon, kui ma sitasti raha sisse panen ja ära tõmban, võrreldes sellega, kui hästi raha sisse panen ja tõmmatakse ära.

              NL400 hoiab kuud normis seisus, loodetavasti 200 ja 1k toodavad ka varsti käsikäes ja siis saab Happy happy seisu kuu.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #2032
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Tra ffs, never ever FT bubbles käed ei holdi mul, no tra ahvikari

                Grabbed by Holdem Manager
                NL Holdem $800(BB) Poker Stars
                SB ($17,131)
                BB ($36,525)
                UTG ($39,587)
                Hero ($43,487)
                BTN ($16,210)

                Dealt to Hero Q A

                fold, Hero raises to $1,880, BTN raises to $16,135 (AI), fold, fold, Hero calls $14,255

                FLOP ($33,845) J T 8

                TURN ($33,845) J T 8 4

                RIVER ($33,845) J T 8 4 T

                Hero shows Q A
                (Pre 73%, Flop 63.8%, Turn 40.9%)

                BTN shows A 8
                (Pre 27%, Flop 36.2%, Turn 59.1%)

                BTN wins $33,845

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2033
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Täiesti joke ju, enamuse turniirist olin top10 chipsidega ....

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $800(BB) Poker Stars
                  SB ($15,836)
                  BB ($46,965)
                  UTG ($29,147)
                  Hero ($23,617)
                  BTN ($37,375)

                  Dealt to Hero 8 8

                  fold, Hero raises to $1,880, fold, SB raises to $15,761 (AI), fold, Hero calls $13,881

                  FLOP ($32,697) Q 3 2

                  TURN ($32,697) Q 3 2 9

                  RIVER ($32,697) Q 3 2 9 2

                  Hero shows 8 8
                  (Pre 82%, Flop 12.5%, Turn 4.5%)

                  SB shows 3 3
                  (Pre 18%, Flop 87.5%, Turn 95.5%)

                  SB wins $32,697

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #2034
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Ja siis leian veel A7o Btn'i vastu shovemiseks SB'lt, tundub päris hea olukord selle stackiga ja BB'l KK, unreal skillimäng on see tournade värk

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #2035
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Mingi satellite? Või mis turniir see selline on?

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2036
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Mingi tavaline 33$ freezeout oli

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #2037
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          pf, tuli meelde, mix ma neid MicroMillionseid mänginud ei ole väga. Tõmbad 7'ks tunniks hiiterisse, kulutad kogu oma luckboxi ära, kaotad ühe flipi ja võidad 12 dollarit.

                          Ühes praegy 85k stacki kokku ajanud ja rahad on valgusaastate kaugusel :/ Kõht on ka tühi ja külmkapp on tühi ja kõik on perses :D

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #2038
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Mängi cashi samal ajal, siis aeg ei lähe raisku.
                            Paar donkamenti ees lebotada ja siis bustoks peale 7h on tõesti kusine.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2039
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              obv mängin cashi ka, nüüd olen juba 122k stack, 57 out of 1853, rahad 1500 alates vist

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #2040
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                pf, tuli meelde, mix ma neid MicroMillionseid mänginud ei ole väga. Tõmbad 7'ks tunniks hiiterisse, kulutad kogu oma luckboxi ära, kaotad ühe flipi ja võidad 12 dollarit.

                                Ühes praegy 85k stacki kokku ajanud ja rahad on valgusaastate kaugusel :/ Kõht on ka tühi ja külmkapp on tühi ja kõik on perses :D
                                telli pitsat

                                Comment

                                Working...