[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1921
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    proovi lumelauda ka :D siis proly paned veel käna aga see on seda väärt kui selgeks saad :)
    tulin just Himoselt. Lauda sõitsin mingi 6-7a tagasi. sellised känad käisid, et teisel päeval vahetasin persekondi huvides suuskade vastu(kordades kergem sõita) ja kolmandal võtsin jälle laua välja.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1922
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Sai esimesed orbiidid NL2k lauas mängitud, 57/10 fishcake oli. Bustisin ta viimased blindid ära vahepeal, insta reloadis 100bb, nüüd läks minema ja istus NL5k 6max, pfff :D Lisaks on tal veel PLO2k laud lahti :)

      Jäin ise paar bb'd miinusesse seal lauas lõpuks

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #1923
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        nl5k veits rollist väljas jah?
        shordina ei ole mõtet sisse istuda?

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1924
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          No ühe lauaga busto ohtu ei oleks probably nagunii, aga tildioht maybe oleks, kui paar stacki cooleritega kaotaks vms :P

          7 inimest oli waiting listis juba nagunii, ei hakanud proovima :D

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1925
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Õnnestus flopile pihta saada

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #1926
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Said valuet kah? Raske raske

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1927
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Neeh, no money in Royal Flushes, everyone solid

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1928
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                  Õnnestus flopile pihta saada

                  Kui välja ei makstud, siis on leitsi downswing

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1929
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Pf, Superweekend Live olin väga carddead, mingeid suited toredusi käis väga vähe täna läbi ja stack aina kahanes, jõudsin kümnenda levelini ainult tänu ühele tilterile, kes limpis SB 600, avastasin AKo, tõstsin 1800, pani insta 4x 10k chipsi sisse, mul oli 22k umbes , tal oli Q8o lol. Flopis oli juba kaheksa, aga siiski pääsesin ja sain üle 40k.

                    Jahtusin jälle vaikselt kuskil alla 30k, UTG chipleader oli tõstnud, mul AA BB peal, tõstan üle, paneb chipsid sisse ja AK vastas, luckbox, sain 59k peale.

                    Siis andsin kolmandiku stackist ära ühe 3beti ja Cbetiga, jäi miski 38k 1k/2k blindide juures. Maailma tightim mängija, kes vist polnud ühtegi kätt mängind või ühe vist oli limp foldinud lükkas 12k Btn'i pealt, mul KQo, DOH, teadsin, et isegi 10k call into 17k pot on väga piiripealne, kuigi Tal on M2.5 stack, aga siiski callisin, õnneks oli vastas kõigest A5s, aga luckbox vedas alt ja langesin alla 30k. Kohe järgmine käsi vist, shipleader tõstis jälle UTG, leidsin kohe AJo ja lükkasin oma M5 sisse, aga oli AQo vastas ja game over |:

                    Preflop jooks oli pask, aga mitmed käed, mis olex tuju järgi võinud 3bet käed olla tihti olexid kõvasti flush drawsi hittinud floppides täna, aga kuna stack algusest peale veidi langemas oli, siis ei hakanud neid käsi ära kasutama ja jäi nendest floppidest osa võtmata.

                    Edit: Ahjaa, hullemaks tegi asja veel see, et esimeste levelite ajal oli mul paremal ABC vanad ja vasakul loose koomikud. Kohe kui semi-rääbiseid avada üritasin, siis toimus komöödia. TV lauas kõige parem oli, kui Avasin vist üldse esimest korda A5s, sain 3Beti, coldcalli, Btn'ilt coldsqueeze 4bet ka veel otsa :D Btn barreldas seejärel 92o'iga end AK vastu bustoks.
                    Last edited by RudiTurbo; 14.02.13, 23:30.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1930
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                      Kohe järgmine käsi vist, shipleader tõstis jälle UTG, leidsin kohe AJo ja lükkasin oma M5 sisse, aga oli AQo vastas ja game over |:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      kuidas onlines läheb?

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1931
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Haha, see tüüp oligi umbes sama nägu :D

                        Pärast suusareiskamist olen umbes 15h grindi kokku suutnud ajada, ehk siis hetkel 15's kuupäev, 30h graafikus siis haha. 100h võix ikka kuskilt otsast kokku leida kuulõpuga.

                        Kuigi jah, need 15h'd on hetkel söögi lauale toonud
                        Graafik on bb'des ja saladuskatte all võin öelda, et NL100 on hetkel ainult 500 kätt, ülejäänud kõrgemal :)

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #1932
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          SIcko :)

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1933
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Shakalaka BOOOOOOOOOOOOOOM.

                            Grabbed by Holdem Manager
                            NL Holdem $1,500(BB) Poker Stars
                            SB ($22,803)
                            BB ($21,282)
                            UTG ($36,836)
                            UTG+1 ($40,111)
                            UTG+2 ($43,328)
                            MP1 ($38,399)
                            MP2 ($19,607)
                            Hero ($56,448)
                            BTN ($43,188)

                            Dealt to Hero A K

                            fold, UTG+1 raises to $3,165, fold, fold, fold, Hero raises to $8,143, fold, fold, fold, UTG+1 raises to $16,500, Hero raises to $56,298 (AI), UTG+1 calls $23,461 (AI)

                            FLOP ($83,522) 3 A K

                            TURN ($83,522) 3 A K A

                            RIVER ($83,522) 3 A K A T

                            UTG+1 shows K K
                            (Pre 70%, Flop 91.2%, Turn 0.0%)

                            Hero shows A K
                            (Pre 30%, Flop 8.8%, Turn 100.0%)

                            Hero wins $83,522

                            Hah, see oli nauditav, täna saab vist rakebacki :D 55 out of 1188 Quartely milku

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1934
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Blah, 175 koht, 500$

                              Vägistasin A7o'ga 30/26 CO avajat Btnilt, tagant leiti AK :/

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1935
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Sunday Million täna päris torimiliselt andis ja võttis, käisin mingi kiirelt 26k, kaotasin AA'ga 15k poti, käisin kuskil down to 14k, kohe upto 39k, back to mingi 17k ja siis bluffisin end gutshotiga bustoks , kuigi jah, osav mängija setmines coldcalliga 3bet potis 22'ga setti ja obv õnnestus

                                Comment

                                Working...