[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1366
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Algoritmi vastu ikka ei saa.
    Käe lõpptulemus on 100% ebaoluline

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1367
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Biggest pot ja esimene 4 kohaline profit ühe käega \o/

      PokerStars No-Limit Hold'em, $6.00 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop | saw showdown

      MP2 ($934.18)
      MP3 ($890.56)
      Hero (CO) ($990.54)
      Button ($1066.66)
      SB ($627.68)
      BB ($600)
      UTG ($775.72)
      UTG+1 ($763.64)
      MP1 ($671.83)

      Preflop: Hero is CO with 3, 3
      UTG bets $18, 3 folds, MP3 raises to $36, Hero calls $36, 3 folds, UTG calls $18

      Flop: ($117) 7, 3, A (3 players)
      UTG checks, MP3 checks, Hero bets $78, UTG calls $78, MP3 calls $78

      Turn: ($351) 2 (3 players)
      UTG checks, MP3 checks, Hero bets $248, 1 fold, MP3 calls $248

      River: ($847) J (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $628.54 (All-In), MP3 calls $528.56 (All-In)

      Total pot: $1904.12 | Rake: $2.80

      Results:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Riveris tankis ja callis viimastel sekunditel :D Great rush !

      Comment

      • K2okfor_Mey
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2012
        • 429

        #1368
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Lol see on mu aasta bankroll :D

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1369
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Haha, regular mõtles ennast oinaks riveris ja otsustas ka minu fondi panustada siiski

          Grabbed by Holdem Manager
          NL Holdem $2(BB) Poker Stars
          SB ($73.01)
          BB ($82.96)
          UTG ($223)
          UTG+1 ($202)
          Hero ($316)
          MP1 ($96.55)
          MP2 ($380)
          CO ($200)
          BTN ($347)

          Dealt to Hero K K

          fold, UTG+1 raises to $6, Hero calls $6, fold, fold, fold, fold, SB calls $5, fold

          FLOP ($20) J 4 5

          SB checks, UTG+1 bets $12.60, Hero calls $12.60, SB calls $12.60

          TURN ($57.80) J 4 5 3

          SB checks, UTG+1 checks, Hero checks

          RIVER ($57.80) J 4 5 3 4

          SB bets $54.41 (AI), UTG+1 calls $54.41, Hero calls $54.41

          SB shows 9 J
          (Pre 6%, Flop 10.4%, Turn 3.6%)

          UTG+1 shows 9 J
          (Pre 10%, Flop 5.4%, Turn 3.6%)

          Hero shows K K
          (Pre 83%, Flop 84.3%, Turn 92.9%)

          Hero wins $218

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1370
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            BLEH, Live turniiride ikaldus hakkab juba tilti tekitama, 3h grindi TB Livel, mitte ühtegi paari, kuni lõpux UTG'lt viimased riismed 33'ga sisse sai lükatud ja parim starting hand üldse oli A8s. Mingi vend minu kõrval näitas stabiilselt AA KK AA 88 88 TT jms lol, pffffffff.

            WSOP ME Heateri fond on täienemas vähemalt :D

            Ühe käe vist võitsingi üldse, kui A3s sai paar kätt enne lõppu blindid maha võetud AI'ga.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #1371
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Järgmine kord oled ise see tüüp kes mitme järjestikuse jaotusega AA üles korjab.
              Edu edaspidiseks.

              Vb pole see siin case aga ise olen kogend seda(kunagi olin väga tight), et tight mängustiil võib lives väga frustreeriv olla :/
              Samas longrunis võib imesid teha:)

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1372
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                No täna sain vist live turniirid lõpux kasumisse, Paf Live 900 Euri 6way diil, polex nõus olnud, aga olin sel hetkel shortstack, lõpetasin lõpux kolmanda kohaga siiski. Päris ässade kuningate jada ei olnud KK, QQ, JJ, TT, 99 jne ei näinud terve turniiri vältel, aga AA lükkas mu stacki veerema ja enamasti sain täna domineeritult all in ning sai isegi mõned suckoudid tehtud, kõige parem siis kui olin FT's jube short ja sain heade oddsidega A7s vs AJ ja flopis oli 7 kohe.

                12h grindi muidugi, tegelt kodus grindides olex probably sama välja teinud, aga peamine on live MTT'de kogemust saada, täna sai seda parajalt ning ka väike kommiraha tuli ära.

                Comment

                • CeuZ^
                  FPP Pro
                  • Jun 2012
                  • 258

                  #1373
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Palju võitsid?

                  Comment

                  • Trapface
                    Jube Noob
                    • Feb 2012
                    • 197

                    #1374
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
                    Palju võitsid?
                    Loe uuesti :)

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1375
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Grabbed by Holdem Manager
                      NL Holdem $2(BB) Poker Stars
                      SB ($104)
                      BB ($432)
                      UTG ($200)
                      UTG+1 ($207)
                      Hero ($224)
                      MP1 ($68.80)
                      MP2 ($77.78)
                      CO ($335)
                      BTN ($225)

                      Dealt to Hero T T

                      fold, fold, Hero raises to $6, fold, fold, fold, fold, fold, BB calls $4

                      FLOP ($13) J 9 A

                      BB checks, Hero checks

                      TURN ($13) J 9 A 9

                      BB checks, Hero checks

                      RIVER ($13) J 9 A 9 Q

                      BB bets $8, Hero calls $8

                      Hero shows T T
                      (Pre 83%, Flop 96.1%, Turn 100.0%)

                      BB shows 7 6
                      (Pre 17%, Flop 3.9%, Turn 0.0%)

                      Hero wins $27.70

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1376
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        OOPS Live 110 Euri BI, neljas koht ja 722 Euri.

                        FT's jooksin TT vs AA lõpux, nothing to do. Bubbles olin suht ok stack, 2 shorti läxid all ini, leidsin BB'lt AK ja otsustasin natuke üle poole stackist gamblida mõlema vastu, aga AA oli ühel ja jäin ise shortieks. Siis imesin mingi noobi AQ vastu T6s lükates ära, kes selle peale väga tilti läks, kuigi tema oligi see, kes AA'ga triple sai enne :D Flop oli insta TT9

                        Üks agro soomlane oli algusest peale mu laudades, callisin end FD + gutshotiga all ini ja olin ees tema madalama FD + gutshoti vastu lol. Siis hiljem sain veel KK'ga taas flopist tema FD vastu all in ja pidas jälle. Soomlane agrotas ennast lõpux kolmandaks.

                        7k algstack seal, aga antesi pole ja 30 min levelid, päris kõvasti deepim võrreldes Paf Livega.

                        Plaanisin homme Suomiturnaust, aga läks päris pikalt täna, dunno, kas viicin , vb EST-FIN challenge nädala pärast hoopis. Live kuu on success anyways juba.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #1377
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          gg, sir.

                          Tule ikka, mul läks cash väga edukalt lõpus ning regasin ise ära :)

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1378
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Käisin ikka Suomil ära, algul sain juba stacki vaixelt kasvama, Priidixi sõnul siis enamasti tänu KristjanLaasile(Mängimise ajal ei teadnud, kes on) kes mu nutse elueest bluffida üritas.

                            Head paarid käisid enamasti mingite UTG raiside vastu ja tuli aina postflop alla anda ning kahaneda.
                            Lõpux jooksin SB vs BB QQ otsa, kui ise shortina endast shortimat A5s'ga vägistada üritasin, siis jäin M2 stackiks ja A6o ei suutnud ka sama tüübi TT'st jagu saada ja game over.

                            Aga viimase kahe kuu jooksul Triobeti online hit ja 2 live FT'd on kokku kuskil 3.5k Euri. Suht märkimisväärne lisakasum turniiridest :D

                            Uurisin siis suuremaid turniire ka mida lähiajal hittima minna ning UKIPT'd näevad head variandid välja, sest easyjetiga on Londonisse eriti odav lennata, seega järgmine UKIPT Bristolis Londoni külje all novembri alguses tundub olevat päris hea variant.

                            Ning GSOP Praha tundub ka ikka päris deepi struktuuriga olevat. Lendamine tundub kuidagi keeruline ja kallis olevat Prahasse, võrreldes Taani ja Saksamaaga, mis suht sama kaugus. Arvutasin, et kui juba üx inimene autosse juurde panna kütust maxma, saaks sitaks odavamalt juba autoga ära käidud. Ning kui juba autos seltskond olex, siis ei maxaks reis ise mitte halligi.

                            Kui kellelegi autoidee meeldib, võib teada anda, on mõned kuud aega mõelda :D

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1379
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Lollakas oled v, ballad lähevad Prahasse vaid lennukiga. Kallis??? are you serious ????
                              Prahassse on otselend, aga mis on nyydseks väga halvale ajale t6stetud, ehk lendab varahommikul ja tuleb tagasi syda66sel.

                              Otselend 200eur, mis on euroopas edasi-tagasi lennul väga hea hind (alustades tlnst)

                              Ma ise lähen suht 90% Prahasse, aga vahemaandumisega, sest otselennu ajagraafik suckib.
                              Ise plaanin 8-15dets seal olla.


                              Kui Praha kohta infot tahad, sh hotellide osas, kirjuta fbsse vms

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1380
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Tšehhi Vabariigi politsei korraldas haarangu tuhandetes baarides ja poodides, olles pärast ohvriterohket metanoolimürgituste lainet keelustanud kange alkoholi müügi, teatas laupäeval politsei esindaja.


                                Kus hundist räägid...

                                Comment

                                Working...