[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1336
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, mingi 3 korda oli turnis HU juba tulemas ja lõpus siis AA vs top paar imes maja :(

    Out kolmandana 1800 Euri , pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1337
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
      FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, mingi 3 korda oli turnis HU juba tulemas ja lõpus siis AA vs top paar imes maja :(

      Out kolmandana 1800 Euri , pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
      wut, imo enough for sandwich!
      Last edited by Priidix; 27.08.12, 01:25. Põhjus: grätz

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1338
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        See vend, kes praegu juhib oli juba 90% turniirilt lahkumas kolmandana ja ma olex 3to1 chiplead HU olnud. Lisaks teine vend , kes tegi mingi 5bb pealt come backi

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1339
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Ah well, 1859 Eur + 900 Eur Superweekend live pakett, biggest tourney hit ever, aga tilt on ikkagi praegu.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #1340
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            gg, eks paari päeva pärast tunned juba rõõmu

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #1341
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              kas alex22 ja Meer ka paketi said?

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #1342
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Palju osalejaid kokku tuli?

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #1343
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  miski 150 ehk oli 60% overlay.

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #1344
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    alex donkas oma stäki maha vist ja tegi seal herocalle. Ma paketi sain, lõpetasin 9ndana. Enna FT suur flip QQ vs AK ei pidand ning langesin 9ndana 99 vs KQ ,flopis kohe K.

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #1345
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                      PM'e tuli ka, nii, et võib isegi rebimiseks minna, kolmeks osaks käib lahti.
                      Kesklinnas asun. Laua keskel on üx kleepuv osa ka, sest seal oli hiirematt, probably saab mingi hea pesuvahendiga sellest lahti.



                      23 tolline monitor oli mul seal keskel, kui tõmmata täiesti ette, siis jäid ääred vist nats nurkade taha, aga kui täiesti taha lükata siis dunno, äkki mahuks isegi see 27 sinna ära, nii, et ääred vaateväljast välja ei jää
                      Aitäh. :)

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1346
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Loodan, et kokkupanek läheb edukalt :D

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1347
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Eile leidsin Triobeti NL400 FR lauast 96% VPIPeri TB Live sati ajal, peaaegu maksis juba eilse turniiri kolmanda ja teise koha vahe kinni, edaspidiseks on juba päris hea BR vaalade tagaajamiseks NL200 laudades ja kõrgemal.

                          Tuleb PAFi ja OO'sse ka nüüd järgmiseks BR tekitada ja edaspidi ei pääse mu käest ükski vaal :D

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #1348
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Miks mitte muchos sellise ürituse tarbeks?

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1349
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Mehhiko pärane nimi tekitab ebausaldust :D

                              Tegelt ei tea, pole nagu lihtsalt uurinud mis värk sellega on.

                              Ja ei ole nagu mingi suurem plaan veel hakata kõikide väixemate saitide midstakesi ründama, vaid lihtsalt, et peamiste eestlastele suunatud kampaaniatesse oleks käpp sees.
                              Paljude pokkerikarjääride jumpstartiks on ikkagi suuremad turniiri hitid, see hakkab ka vaixelt 2013 aasta üheks eesmärgiks kujunema mu väikeses peakeses. WSOP ME peaks ka esimest korda reaalne olema järgmine aasta. Sellepärast plaanin juba septembris kõik suuremad Olympicu live turniirid ette võtta, Trio, Paf, OO ja Suomiturnaus. Superweekendi pakett tuli ka nüüd juba järgmise aasta alguseks ära ja praeguse teenistuse juures olen töenäoliselt edaspidi kõikide suuremate Eestis toimuvate turniiride stardinimekirjas , v.a EPT jms.

                              Arvan, et olen siiski suht sitt turniirimängija veel, aga selleks tulebki kogemusi koguda ja päris raha-põletaja ma ei tohiks nüüd ka olla, arvestades mis retarded strateegia jutte seal Olympicu laudades igapäevaste nägude poolt tuleb, vahest tuleb lihtsalt sellist nägu lauas teha nende juttude peale https://www.youtube.com/watch?featur...pExZBvI#t=108s

                              I thought You had pocket Kings, lol see ajab mind iga kord naerma
                              Last edited by RudiTurbo; 28.08.12, 13:35.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1350
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Muchos saad sa ju oma BRi erinevate võrgustike vahel minutitega liigutatud, ole vaja mitmesse kohta kanda BRi laiali..

                                Comment

                                Working...