Keilas olid mul üldse roosad seinad ja kardinad. Üürikorterites nii suurt valikut ka pole, et värvide järgi valida võiks :D
Aga magamistuba on äge, kunagine rõduosa on mullivanniks ümber ehitatud ja vannipoolsele osale suured kardinad võimalik vahele tõmmata , siis on tuba suht kottpime päeval, täiuslik minu grinderi päevasele magamisgraafikule.
Comment