[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez
Collapse
X
-
-
-
Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]
Kindel, et Sul max reso vä? Uus monitor käes ja mul läks praegu 22 lauda ära, enne kui cascade nupp lauad väixemaks tegi.Algselt postitas hotcocacola Vaata postitustKle hetkel proovisin. Tulemus: 15
16nes laud ja lauad grammike väiksemad.
edit:
Default max suurusega laud ja kõik muu crap
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment
-
Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]
Yup, see on ikka päris HUGE. Mul vist jäävad kaelalihased haigeks esimeste päevade jooksul, päris palju ringivaatamist, eriti kuna jätan vana monitori secondary monitoriks kõrvale. Kuigi nüüd juba esimesel monitoril selle resoga ikka ulme palju ruumi.
Kui Starsis vähe laudasi, siis hea hourlyt mingi Triobetiga teisel monitoril kõrgemana hoida vms. ühe monitori peal seal jäid emba kumba software lauad üxteise taha peitu, võis sit out kergesti tulla.
E: Monitor on vist ka radika eest, kui nägu teatud raadiuses hoida, siis on soojuse kuma näol täitsa tunda :DLast edited by RudiTurbo; 10.08.12, 14:56.
Comment
-
Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]
Kammoon simmo, võta brightness maha. Mul alati 0% brightnessi. Säästad silmi, kuvarit ja voolu. Mis saab veel parem olla?Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitustE: Monitor on vist ka radika eest, kui nägu teatud raadiuses hoida, siis on soojuse kuma näol täitsa tunda :D
Comment
-
Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]
Õnnestus end 3way all ini NL400 trikitada.
PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com
saw flop | saw showdown
BB ($406)
UTG ($347.57)
UTG+1 ($489.20)
MP1 ($160.90)
MP2 ($1152.63)
Hero (CO) ($400)
Button ($535.44)
SB ($460.25)
Preflop: Hero is CO with K
, K
UTG bets $8, UTG+1 calls $8, 2 folds, Hero calls $8, 1 fold, SB raises to $53.52, 1 fold, UTG calls $45.52, 1 fold, Hero raises to $400 (All-In), SB raises to $460.25 (All-In), UTG calls $294.05 (All-In)
Flop: ($1159.57) 9
, 8
, A
(3 players, 3 all-in)
Turn: ($1159.57) 5
(3 players, 3 all-in)
River: ($1159.57) 2
(3 players, 3 all-in)
Total pot: $1159.57 | Rake: $2.80
Results:(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
SB had Q
, Q
(one pair, Queens).
UTG had 10
, A
(one pair, Aces).
Hero had K
, K
(one pair, Kings).
Outcome: UTG won $1051.91, Hero won $104.86
Ja 463bb pot, mõlemad drawing dead lol, river küll väga ei meeldinud, kuni vastaste kaarte nägin lol
Grabbed by Holdem Manager
NL Holdem $1(BB) Poker Stars
SB ($250)
BB ($213)
Hero ($205)
UTG+1 ($178)
UTG+2 ($372)
MP1 ($391)
MP2 ($96.60)
CO ($99.10)
BTN ($118)
UTG+1 antes $0.20
UTG+2 antes $0.20
MP1 antes $0.20
MP2 antes $0.20
CO antes $0.20
BTN antes $0.20
SB antes $0.20
BB antes $0.20
Hero antes $0.20
Dealt to Hero 9
A
Hero raises to $3, UTG+1 calls $3, fold, fold, MP2 calls $3, fold, BTN calls $3, fold, BB calls $2
FLOP ($17.30) T
7
J
BB bets $6, Hero calls $6, UTG+1 calls $6, MP2 raises to $93.40 (AI), BTN folds, BB folds, Hero calls $87.40, UTG+1 calls $87.40
TURN ($303) T
7
J
7
Hero bets $109 (AI), UTG+1 calls $81.49 (AI)
RIVER ($466) T
7
J
7
J
UTG+1 shows K
Q
(Pre 17%, Flop 0.0%, Turn 0.0%)
MP2 shows Q
K
(Pre 16%, Flop 0.0%, Turn 0.0%)
Hero shows 9
A
(Pre 68%, Flop 100.0%, Turn 100.0%)
Hero wins $463
Comment
-
Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]
Härra, mis on teie NL200FR:
* 4b range
* Steal pct
Comment
-
Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]
Steal oli eelmine kuu 26.7%. 4Bet range 1.1%, aga viimane on väägga erinev erinevate mängijate vastu. Osasi ei bluffi kunagi, teistel jälle ei tasu kunagi mu A7s vastu 3bettida ilma real handita :)
Comment
-
Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]
No krt, sellisel juhul enda statse vaadates tunnen end kui psühhina :D (Steal 44.4 ja 4bet range 3.0- olgugi et sample 23k kätt, kuid EV winrate on juba päris korralik)
Comment
-
Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]
NL200as mängitakse reaalselt palju vastu kui väga kõrge steal on?
Mul on NL25/NL50 laudades avg. 6 playersi juures 47 aga näen tuleviku perspektiivis et pigem suurendaks seda numbrit kui vähendaks...Last edited by HerrJanks; 16.08.12, 08:01.
Comment
-
Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]
Ma ei tunne erilist vahet limiitidel. Vb mängiti NL50 kõige rohkem vastu, kuna see limiit on üleadjustijaid retarde täis, kes arvavad, et igas järgmises limiidis tuleb aina agressiivsemalt mängida :D NL100 mängivad juba need, kes on mõistnud, et erilist vahet pole, mis limiidis mängid, vaid hoopis kõrgemates limiitides pole vaja nii suurelt biitida kui microtes, et olla võitev, sest rake haukab winratest väixema protsendi.
Mängijad on enamasti samad nagunii, seal osadel on piir, kes NL100 , need kõrgemal ei mängi ja siis osad, kes NL200 allpool ei mängi, aga NL200-NL600 pole tõesti vahet tasemel, 70/20 fishi näen NL600 lauas on iga kell parem nähtus kui 70/20 NL200, sest regularid kõik samad, kuna laudasi nii vähe, et kõik on sunnitud mängima madalamaid limiite ka.
Comment
TC
Comment