[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1291
    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    lol doncuments



    Tra, lauad on hommikuti nii head, et lausa naerma ajab, kuidas stacke lendab.
    FU :D.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #1292
      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

      coachid ka? :D

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1293
        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

        Tahaks proovida küll, kas õnnestuks kedagi targemaks teha, aga väga raske aega leida naise kõrvalt, hea, et ise grinditud saan :D

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1294
          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Kle hetkel proovisin. Tulemus: 15
          16nes laud ja lauad grammike väiksemad.


          edit:

          Default max suurusega laud ja kõik muu crap

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Kindel, et Sul max reso vä? Uus monitor käes ja mul läks praegu 22 lauda ära, enne kui cascade nupp lauad väixemaks tegi.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1295
            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

            Tellisid selle?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1296
              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

              Yup, see on ikka päris HUGE. Mul vist jäävad kaelalihased haigeks esimeste päevade jooksul, päris palju ringivaatamist, eriti kuna jätan vana monitori secondary monitoriks kõrvale. Kuigi nüüd juba esimesel monitoril selle resoga ikka ulme palju ruumi.
              Kui Starsis vähe laudasi, siis hea hourlyt mingi Triobetiga teisel monitoril kõrgemana hoida vms. ühe monitori peal seal jäid emba kumba software lauad üxteise taha peitu, võis sit out kergesti tulla.

              E: Monitor on vist ka radika eest, kui nägu teatud raadiuses hoida, siis on soojuse kuma näol täitsa tunda :D
              Last edited by RudiTurbo; 10.08.12, 14:56.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1297
                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                E: Monitor on vist ka radika eest, kui nägu teatud raadiuses hoida, siis on soojuse kuma näol täitsa tunda :D
                Kammoon simmo, võta brightness maha. Mul alati 0% brightnessi. Säästad silmi, kuvarit ja voolu. Mis saab veel parem olla?

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1298
                  Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                  Õnnestus end 3way all ini NL400 trikitada.



                  PokerStars No-Limit Hold'em, $4.00 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  BB ($406)
                  UTG ($347.57)
                  UTG+1 ($489.20)
                  MP1 ($160.90)
                  MP2 ($1152.63)
                  Hero (CO) ($400)
                  Button ($535.44)
                  SB ($460.25)

                  Preflop: Hero is CO with K, K
                  UTG bets $8, UTG+1 calls $8, 2 folds, Hero calls $8, 1 fold, SB raises to $53.52, 1 fold, UTG calls $45.52, 1 fold, Hero raises to $400 (All-In), SB raises to $460.25 (All-In), UTG calls $294.05 (All-In)

                  Flop: ($1159.57) 9, 8, A (3 players, 3 all-in)

                  Turn: ($1159.57) 5 (3 players, 3 all-in)

                  River: ($1159.57) 2 (3 players, 3 all-in)

                  Total pot: $1159.57 | Rake: $2.80

                  Results:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Ja 463bb pot, mõlemad drawing dead lol, river küll väga ei meeldinud, kuni vastaste kaarte nägin lol

                  Grabbed by Holdem Manager
                  NL Holdem $1(BB) Poker Stars
                  SB ($250)
                  BB ($213)
                  Hero ($205)
                  UTG+1 ($178)
                  UTG+2 ($372)
                  MP1 ($391)
                  MP2 ($96.60)
                  CO ($99.10)
                  BTN ($118)

                  UTG+1 antes $0.20
                  UTG+2 antes $0.20
                  MP1 antes $0.20
                  MP2 antes $0.20
                  CO antes $0.20
                  BTN antes $0.20
                  SB antes $0.20
                  BB antes $0.20
                  Hero antes $0.20

                  Dealt to Hero 9 A

                  Hero raises to $3, UTG+1 calls $3,
                  fold, fold, MP2 calls $3, fold, BTN calls $3, fold, BB calls $2

                  FLOP ($17.30) T 7 J

                  BB bets $6, Hero calls $6, UTG+1 calls $6, MP2 raises to $93.40 (AI), BTN folds, BB folds, Hero calls $87.40, UTG+1 calls $87.40

                  TURN ($303) T 7 J 7

                  Hero bets $109 (AI), UTG+1 calls $81.49 (AI)

                  RIVER ($466) T 7 J 7 J

                  UTG+1 shows K Q
                  (Pre 17%, Flop 0.0%, Turn 0.0%)

                  MP2 shows Q K
                  (Pre 16%, Flop 0.0%, Turn 0.0%)

                  Hero shows 9 A
                  (Pre 68%, Flop 100.0%, Turn 100.0%)

                  Hero wins $463

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1299
                    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                    Härra, mis on teie NL200FR:
                    * 4b range
                    * Steal pct

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #1300
                      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                      Kas steal% peaks kuidagi moodi sellest sõltuma, kas tegu on FR või 6maxiga?

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1301
                        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                        Steal oli eelmine kuu 26.7%. 4Bet range 1.1%, aga viimane on väägga erinev erinevate mängijate vastu. Osasi ei bluffi kunagi, teistel jälle ei tasu kunagi mu A7s vastu 3bettida ilma real handita :)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1302
                          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                          No krt, sellisel juhul enda statse vaadates tunnen end kui psühhina :D (Steal 44.4 ja 4bet range 3.0- olgugi et sample 23k kätt, kuid EV winrate on juba päris korralik)

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1303
                            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                            Mul vist aasta alguses oli ka 40 kanti, kui vähem kui 3bb avada nagu ma ka teen, siis peaxki vist tegelt natuke loosem olema.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1304
                              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                              NL200as mängitakse reaalselt palju vastu kui väga kõrge steal on?
                              Mul on NL25/NL50 laudades avg. 6 playersi juures 47 aga näen tuleviku perspektiivis et pigem suurendaks seda numbrit kui vähendaks...
                              Last edited by HerrJanks; 16.08.12, 08:01.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1305
                                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-400 FR]

                                Ma ei tunne erilist vahet limiitidel. Vb mängiti NL50 kõige rohkem vastu, kuna see limiit on üleadjustijaid retarde täis, kes arvavad, et igas järgmises limiidis tuleb aina agressiivsemalt mängida :D NL100 mängivad juba need, kes on mõistnud, et erilist vahet pole, mis limiidis mängid, vaid hoopis kõrgemates limiitides pole vaja nii suurelt biitida kui microtes, et olla võitev, sest rake haukab winratest väixema protsendi.

                                Mängijad on enamasti samad nagunii, seal osadel on piir, kes NL100 , need kõrgemal ei mängi ja siis osad, kes NL200 allpool ei mängi, aga NL200-NL600 pole tõesti vahet tasemel, 70/20 fishi näen NL600 lauas on iga kell parem nähtus kui 70/20 NL200, sest regularid kõik samad, kuna laudasi nii vähe, et kõik on sunnitud mängima madalamaid limiite ka.

                                Comment

                                Working...