[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1186
    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    Super töö!

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #1187
      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

      very nice,kui palju sa selle ajaga tegelesid enese arendamisega,videod,raamatud,coach?

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #1188
        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

        Hea töö!

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1189
          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

          Haige crusher, wow. (Y)!

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1190
            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

            Nagu arvata võis, siis silm puhkab neil graphidel. :P
            Kuidas mai läks?

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1191
              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

              Väga kenad pildid!

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1192
                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                very nice,kui palju sa selle ajaga tegelesid enese arendamisega,videod,raamatud,coach?
                Enesearendamine oli ainult juuli kuu ja augusti algus, kui avastasin, et vana rasvaga enam NL25 ei crushi. Siis vaatasin enne igat sessi video, hoidsin sessid lühikesed, et ei oleks autopilooti ning lühikeste sesside vahele vaatasin pidevalt veel videoid Cardrunnersist. Sel ajal mängisin vist 6maxi kah ning mul varem ka olnud sedasi, et 6maxist FR'i naasedes on kohe hoopis enesekindlam tunne.

                Minuarvataes kui winrate on suht limiidi parimate lähedane, siis on pidev enesearendamine ajaraiskamine, sel hetkel tuleb näidata just volüümi ja võtta maximum. Viimastel kuudel ma jälle tunnen, et natuke on autopiloot, mis küll tagab mulle endiselt suht hea winrate, kuid selliseid 3nda paariga riveris suuri mahacallimisi jne, selliseid enam väga viimasel ajal ei tule. Sellepärast peaxki suvel jälle natuke mõtlemise arendamisega tegelema. Selle koha pealt soovitan kõigile JBalleri videoid CR'is. Isegi kui teie stiil on hoopis nitim, tightim või mängite FR'i, kuigi tema mängib NL200 6max. Siis Ta seletab lihtsalt oma mõttetöö nii hästi lahti.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1193
                  Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                  Mai kuu oli siis selline BE :P



                  Seni oli suurim swing olnud vist mingi 1.4k$, see kuu siis 2.2k ning 2.6k järjest, esimene algas vist KK vs AA'ga NL600's :)
                  NL400 kõikumistega tunnen end juba suht mugavalt, aga NL600 katsun istuda, kui mõni tuttav annetaja fish või 2+ fishi.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #1194
                    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                    Korralik crushimine.
                    Mis pos. järgi winrated on nt NL100, kui saladus pole?

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #1195
                      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                      5.8k$ is the new BE.

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #1196
                        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                        Väga kena. Mitu tundi keskmiselt kuus mängid?

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #1197
                          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                          Väga väga solid teema!(Y) Ja väga hea, et keegi crusheritest viitsib selliseid graphe postitada, kuna kui enda mäng on nagu hobuse unenägu ja graafikud logisevad, siis nendest on näha, et vähemalt kuidagi peab saama väiksema närvikuluga palju ilusamaid tulemusi vormida.:) Aitähh ja gl!

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #1198
                            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                            mitu tundi total alates nl25? aga tõesti, vau. wp. suur respect
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #1199
                              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                              crushing itt.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1200
                                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                                Ma arvan, et keskmine on kuskil 110h, kaks kuud on vist 150h lähedale olnud ja aprill vist oli natuke alla 100h. Volüüm jääb alla 100h ainult naiste pärast :P

                                Comment

                                Working...