[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1171
    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

    lol

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $1(BB) Poker Stars
    SB ($100)
    BB ($111)
    UTG ($30.97)
    UTG+1 ($39.28)
    UTG+2 ($37.05)
    MP1 ($42.39)
    Hero ($110)
    CO ($127)
    BTN ($151)

    Dealt to Hero A A

    fold, UTG+1 raises to $2, fold, fold, Hero raises to $7, fold, BTN raises to $18.15, fold, fold, UTG+1 calls $16.15, Hero raises to $29.30, BTN calls $11.15, UTG+1 raises to $39.28 (AI), Hero calls $9.98, BTN calls $9.98

    FLOP ($119) 6 3 8

    Hero bets $16, BTN raises to $111 (AI), Hero calls $55.30 (AI)

    TURN ($261) 6 3 8 6

    RIVER ($261) 6 3 8 6 7

    BTN shows K A
    (Pre 5%, Flop 0.3%, Turn 0.0%)

    UTG+1 shows J Q
    (Pre 15%, Flop 3.4%, Turn 0.0%)

    Hero shows A A
    (Pre 80%, Flop 96.2%, Turn 100.0%)

    Hero wins $259

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1172
      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

      SCOOPi kava olen ka üle vaadanud, leidsin mingi 23 turniiri, mis huvi pakuvad, kogusummas umbes 1600$ kanti. Lisaks on see laupäev Supernova freeroll ja kahel pühapäeval peaks olema päris mugav SCOOPi omade kõrvale siis ka Sunday milli mängida, seega probably läheb see kuu siis 25 suuremat turniiri kuskil 2000$ väärtuses. Samuti proovin väixemaid rebuy satikaid 1050$ Medium Main Eventile.

      Hoian juba omal lobbyes ka NL600 laudasi nüüd ja neid annab just päevasel ajal kuni õhtuse peakini leida nagu rohkem, sain eile juba oma 400 NL600 kätt kokku. Ning päris kõvasi laudu tekib seal ikka vahepeal, olgu need regularid nii kõvad kui tahes, kahe fishiga NL600 lauas olen 100% +EV. Kuigi tegelikult, on NL200 - NL600 enamus regulare samad nagunii ning NL600 sööb vähem reiki bb/100 võrreldes madalamate limiitidega, seega korralike fishidega laudades peaks winrate isegi suurem olema. Midstakeside biitimine on puhtalt raha kartuses ja mindsetis kinni.

      Eile kaotasin muidu NL400 mingi 980$ poti, SB pealt sain 43s'iga limbitud potis turni 2456 ja mul oli turnitud FD ka, bettisin turni , sain BB käest reraise, mõtlesin, et on äkki freeroll ja lükkasin kohe üle, aga perse , raipel oli just 37 ja sain suhkamisse. Aga FD näol oli 22% equitit, vähemalt polnud päris surnud ikkagi. Oleks selle poti eile ära tõmmanud, siis oleks uus Best Day ka olnud.

      Aga jah, mai kuu eesmärk on siiski SCOOPi HEATER ! :) Enne üritan väikese turniiri videote maratoni ka teha, kui keegi oskab midagi head Cardrunnersis soovitada või mõni turniiri ekspert soovib mind coachida , siis I'm open for offers.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #1173
        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

        5+ päevik. Keep up the good work!

        Comment

        • Mr_Kenny
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1357

          #1174
          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

          GL SCOOPil Rudi!

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #1175
            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

            väga lahe, et nii kõrgel juba.

            kvaliteetset mängu ka edaspidiseks!

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1176
              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

              Polnud just kõige ilusam board ja arvasin, et seda küll ei võida , aga lol mis setup :D

              Grabbed by Holdem Manager
              NL Holdem $2(BB) Poker Stars
              SB ($238)
              BB ($200)
              UTG ($229)
              Hero ($328)
              UTG+2 ($81.38)
              MP1 ($200)
              MP2 ($215)
              CO ($209)
              BTN ($117)

              Dealt to Hero A A

              UTG raises to $4, Hero calls $4, UTG+2 raises to $12, fold, MP2 raises to $26, fold, fold, fold, fold, fold, Hero calls $22, UTG+2 raises to $81.38 (AI), MP2 raises to $215 (AI), Hero calls $189

              FLOP ($519) J Q J

              TURN ($519) J Q J 3

              RIVER ($519) J Q J 3 T

              Hero shows A A
              (Pre 96%, Flop 98.2%, Turn 100.0%)

              UTG+2 shows K K
              (Pre 2%, Flop 0.9%, Turn 0.0%)

              MP2 shows K K
              (Pre 2%, Flop 0.9%, Turn 0.0%)

              Hero wins $516

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #1177
                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                Esimene SCOOPi päev -269$

                5h.30min 02.Mediumis ja siis QQ vs AA , bhhhhh

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1178
                  Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                  Pärast esimesi turniire läx juba isu kõvasti vähemaks nende turniiride järgi ja mängin alles nüüd järgmisi evente ja 109$ Mediumis olen Elkyga ühes lauas. Kaks istet minust paremal. Juba mängis esimese käe ka ja floppas Quadsid lol

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1179
                    Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                    Õnnestus siis jälle Mediumi tourniiris 7h mütata ja lõpuks suht ok stackiga squeezisin TT AI ja AQo imes ära

                    Turniirid jäid täna siis +78.62

                    SCOOPi seis hetkel siis -190.38$

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1180
                      Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                      Täna sain kell 6 alanud SCOOPi eventides 10k pealt päris ruttu mõlemad stackid üles, lows oli mingi 40k stack päris ruttu ja tuli mingi mincash lõpux. Mediumis samamoodi 35k , aga taaskord QQ vs AA, probably oleks foldima pidanud, aga oli suht agressive vastane ja olin teda juba 3Bettinud ka. Hiljem alanutes läks asi ruttu perse ära ja jäi täna -434$

                      SCOOP siis hetkel -624.86$

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1181
                        Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                        SCOOP siis umbes -740$

                        BLEH

                        Main Eventil siis agressiivselt alustades ei hittind ühtegi floppi või kui hittisin siis olid setid vastu. Leidsin lõpux Squeezimiseks TT pma kahanenud stackiga ja leiti kohe KK, mis vastu pidas. GG!

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #1182
                          Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Eks ma teen oma rollidest , winratidest ja limiitide kasumitest ja kõigest muust kokkuvõtted pärast 27ndat maid, kui saab aasta aega sõjaväest väljumisest ning hakkasin kõike 2.1k$'ise BR'iga NL25's taastama :)
                          What's up? ;D Loeks huviga.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1183
                            Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                            Yup, 27es on juba käes tõesti jah. Aga kuu lõpp ka kohe käes ja syncin oma laptopi ja desktopi graphid kuu lõpus ära, siis homme või ülehomme teen oma sõjaväest naasemisest kokkuvõtte ja näen ise kah, palju siis NL25'st alustades aastaga teenitud on :)

                            Kuna see kuu ka NL600 laudu vaikselt nagistanud, siis oli kuu keskel üle pika aja üx suurim swing, aga hetkel on vist kuu taas standard 5-6k$ kandis, kuigi kuu algus oli väga tormiline ja esimeste päevadega oli graph juba üle 4k$ vahepeal.

                            Peaaegu oleks SCOOPi kaotused ka ühe 33$ 2R1A'ga tasa tehtud saanud, aga kui 17 oli alles, siis sain KK vs 33 preflop kotti, mis top3 stacki asemel mu ära cripeldas.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1184
                              Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                              So here it is, NL25 to NL600 in 12 months :



                              Enamus profitist on viimase 5 kuuga, nii, et loodetavasti jõulude ajal saab veelgi kõrgema update teha :)

                              NL100:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              NL200:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              NL400:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              NL25 ja 50 graphid juba kunagi vist postitasin, 600 on alles 2k kätt, hetkel juba plusspoolel.

                              Nüüd tuleb ainult loota, et USA saaks tagasi, et NL200 + saaks korralikku volüümi, sest öösiti on NL400 alates suhteliselt surnud, paar kolm lauda jooksevad.

                              Või äkki peaks ka hyper turbode poole vaatama :P

                              Igatahes suvel peaks vb taas oma arendamisele panustama natuke ja volüümi poolest vb natuke järele andma ning siis sügisel targema inimesena taas volüümi näitama.

                              Samuti iga kord kui mõni ilusam graph postitada, tuleb coachingu küsimusi PM'i kaudu ikka tihti ning enda arendamise mõttes võiks suvel ka ehk mõned õpilased prooviks võtma ja vaatama, kas minust ka coachina kasu oleks.

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #1185
                                Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]

                                Ilus crushimine :D

                                Comment

                                Working...