Re: Rudi Helikopterit Kuldamas[NL100-200 FR]
Istusin just mõned orbiidid 5/10$ 6Max lauas ZeeJustini ja nanonokoga, kuna seal oli biggest whaal ever seen.
Fish shoves NL200 lauas pmst 40% kätest vms ja tõmbas haige heateriga omale 3.7k$ stacki NL200 lauas, suurim pot mis võitis oli vist 1600$. Laua avg pot oli üle 200$. Sain temalt ka QQ ja KK'ga 2 double uppi ja kuskil 770$'ise stacki. Kui Tal 1300$ oli alles, siis tõmbas lauast uttu ja istus 5/10 lauda, täpselt oli koht järgi istumiseks ja läxin insta :D
Shoves ja tegi seal ka trikke, aga kahjuks mul ühtegi kätt ei tulnud ja tuli mõned potid regularide vastu mängida ja jäin mingi 10bb'd vist miinusesse, aga sellel fishile ma olex 10/20 ka järgi läinud.
Istusin just mõned orbiidid 5/10$ 6Max lauas ZeeJustini ja nanonokoga, kuna seal oli biggest whaal ever seen.
Fish shoves NL200 lauas pmst 40% kätest vms ja tõmbas haige heateriga omale 3.7k$ stacki NL200 lauas, suurim pot mis võitis oli vist 1600$. Laua avg pot oli üle 200$. Sain temalt ka QQ ja KK'ga 2 double uppi ja kuskil 770$'ise stacki. Kui Tal 1300$ oli alles, siis tõmbas lauast uttu ja istus 5/10 lauda, täpselt oli koht järgi istumiseks ja läxin insta :D
Shoves ja tegi seal ka trikke, aga kahjuks mul ühtegi kätt ei tulnud ja tuli mõned potid regularide vastu mängida ja jäin mingi 10bb'd vist miinusesse, aga sellel fishile ma olex 10/20 ka järgi läinud.
, 6
, Q
, K
TC
8
8
Comment