[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #961
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

    Games are drawing dead

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Poker Stars
    SB ($54.80)
    BB ($61.15)
    UTG ($54.05)
    UTG+1 ($35.90)
    UTG+2 ($50)
    Hero ($50)
    BTN ($33.85)

    Dealt to Hero 5 5

    fold, UTG+1 calls $0.50, fold, Hero calls $0.50, BTN raises to $2, fold, fold, UTG+1 calls $1.50, Hero calls $1.50

    FLOP ($6.75) 5 A 6

    UTG+1 checks, Hero checks, BTN bets $3.25, UTG+1 folds, Hero raises to $9.70, BTN calls $6.45

    TURN ($26.15) 5 A 6 A

    Hero bets $38.30 (AI), BTN calls $22.15 (AI)

    RIVER ($70.45) 5 A 6 A J

    Hero shows 5 5
    (Pre 82%, Flop 94.7%, Turn 100.0%)

    BTN shows 2 2
    (Pre 18%, Flop 5.3%, Turn 0.0%)

    Hero wins $67.45

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #962
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

      ilus.

      Räägi kas sa teed FR ja 6Max segamini sessi ajal?
      Kas 6Maxis leidub fishe rohkem?

      Kohtumiseni laudades.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #963
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

        NL50 limbid pre?

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #964
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          NL50 limbid pre?
          Yup, small pairs are so 2009 lol. Fishidele järgilimpimisel on valuet, aga selleks, et preflop potti kasvatada peab käel mängitavust olema tänapäeval. Kui reg isoleerib, siis enamasti foldin kui pole deepass fishi juba potis, siin võttis agrofish initsiatiivi preflop, seega kahe fishi vastu sandwichis oli sweet spot floppi minna vaatama !


          Hetkel 6maxi ei mängi, aga päeviku nimest ära ei võta, kuna on plaanis 6Maxida ka kui mõned eesmärgid täidetud. Nl50 6Maxi tahan põhimõtte pärast plussi saada, kuna see mul PTR'is ainuke limiit, mis punane, kus rohkem kui orbiit mängitud :D
          Last edited by RudiTurbo; 14.10.11, 01:26.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #965
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

            Selge, suht loogiline jamh.
            Iseenesest ise pole pmst kunagi limpinid FR mängus :/. va muidugi kui 6 venda limbib ees ja siis limbid kaasa ntx..

            Vbl fishide vastu jne jah nii, aga regidel nii limbid siis on maailma kõige obvious, et sul set on kui mingi action seal flopis.
            Last edited by qbj0hn; 14.10.11, 01:40.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #966
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

              Neeh, kui kohe flopist kütma ei hakka, siis ei ole nii obv midagi. Limbin ka Axs järgi ning muid suited kaarte vahel olenevalt fishidest ja lauadünaamikast.

              Eriti põnev olex veel natuke mixida ja QQ+ järgi limpida, kui tagapool mõned 19/18 regularid isoleerimist ootamas, siis tuleb fishilt call ja suddenly BOOM out of nowhere full of bullshit raise lol. Võib mõne päris pöördesse ajada, aga dunno, pole julenud riskida AA KK raiskuminemisega veel, aga kui mingi 4 ennasttäis Loose aggressivet seljataga, siis peaks ära küll proovima sellise triki :D

              Üldse kuna mängudünaamika on muutumas aina ning mängud on preflop üliaggressiivsed ja isotakse ülilightilt, siis mõtlesin vahepeal, et WHAT IF, kui limp reraiseks kõiki suuremaid käsi. Kindlasti saaks light isodelt juba insta kasumi + veel limp reraise on ülimalt tilti ajav mäng ja kui keegi teeks seda lauas pidevalt, siis mõni võib paar stacki nahhui spewida. Pokker on ju alati biiditav, tuleb lihtsalt trendidele adjustida :D Ja kui keegi midagi uut proovib, siis taunitakse seda täiega, nagu on sellised laused kõigi peades kõlamas, I NEVER FOLD A SET jne. Bottom seti foldimine teatud vastaste vastu vägagi standard tegelikult these days.

              Inimloomuses on muutusi karta, aga parimad mängijad adjustivad igale lauale, igale olukorrale, vastasele vastavalt ning toovad koju kasumi, isegi kui sellex tuleb OPEN LIMPIDA! UNREAL :D

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #967
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                Kui asi töötab on super, testima peab jamh igast asju. Eriti praegu kui mängud raskemaks lähevad koguaeg.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #968
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                  Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                  Pokker on ju alati biiditav, tuleb lihtsalt trendidele adjustida :D
                  +1

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #969
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                    Kui juttu FRist, siis ma tegin aasta alguses oma andmebaasi peale analüüsi.. kui ma 22-77 limpinud varastelt positsioonidelt, siis oli BE vms.. aga 22-77 EP või MP või LP pealt tõsta oli igatpidi kasumis.. aint SB või BB pealt nendega tõsteid callides olin kahjumis. otsige mu blogist üles ka, seal graafikud jms olemas selle analüüsi kohta.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #970
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                      Ma ka neid analüüse teinud palju ja 22-55 on kahjumis olnud , seega jätsin nendega avamised järgi.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #971
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                        Tänks, et mainisid. Hakkan abusema Sind nüüd.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #972
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Tänks, et mainisid. Hakkan abusema Sind nüüd.
                          Nu ma lähen siis ruttu NL200 :)

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #973
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                            Laiendan oma silmaringi veelgi ja sai ka Omaha Manager ostetud. Esialgu lõbutsen niisama kui igav on või Holdemi lauad sitad, aja jooksul katsun videosi vaadata ja detsembri lõpuks võiks mingi PLO tulemuse ilusa graafiku näol lukku panna :)

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #974
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                              Üle 200bbne freeroll, hihahuh!

                              Grabbed by Holdem Manager
                              NL Holdem $0.50(BB) Poker Stars
                              SB ($102)
                              Hero ($106)
                              UTG ($37)
                              UTG+1 ($59.60)
                              UTG+2 ($20)
                              MP1 ($81.55)
                              MP2 ($50)
                              CO ($39.60)
                              BTN ($119)

                              Dealt to Hero J 5

                              fold, fold, fold, fold, fold, fold, fold, SB calls $0.25, Hero checks

                              FLOP ($1) A Q K

                              SB bets $0.50, Hero calls $0.50

                              TURN ($2) A Q K T

                              SB bets $0.50, Hero raises to $10, SB raises to $101 (AI), Hero calls $91.80

                              RIVER ($205) A Q K T 4

                              SB shows J 4
                              (Pre 44%, Flop 48.8%, Turn 39.8%)

                              Hero shows J 5
                              (Pre 56%, Flop 51.2%, Turn 60.2%)

                              Hero wins $203

                              See oli veel Euro laud ka :) Eurolauad on ikka haigelt fishised, 3-4 fishiga laudu isegi ja kaart on seal viimase nädala kõvasti jooxnud ka!

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #975
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25-100 FR/6Max]

                                Sain NL100 ka veel turnis 150bb deep freerolli, aga jäi seal split

                                Comment

                                Working...