[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #916
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

    Palju see kuu pappi pritsinud on?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #917
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Justforunds postitas ühekorra IHH screenshoti, kus tal oli kaks korda järjest käes KK. Mõlemad korrad läks all-in pterodactyl7 vastu (sama laud). Esimene kord kaotas, teise korra võitis ja sama suure poti.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #918
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

        Vau, mis käed, sellist asja ei mäleta, et endal oleks väga olnud.

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #919
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

          väga sick ikka!

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #920
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

            Lol pokker on vahel päris naljakas

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #921
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              Palju see kuu pappi pritsinud on?
              1400 kandis väreleb graafik praegu, kohe lähen magama ja ei tea, kas see kuu enam öisesse rütmi satun.Natukene mängimise hirm ka tekkinud. iga sess juba ootan ja kardan, et mingi doomswitch tulemas NL50 ja mu illusioonud purunevad taaskord :D NL25's on bohhui see värk, seal nii suur sample juba isegi pärast sõjaväge nüüd, et peas on teadmine, et üxkõik, kas parasjagu huge swing käsil või breakeven stretch, lõppude lõpux iga laudades veedetud tund on vähemalt 9$ kasumit + FPP'd :)

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #922
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                Väga positiivne on laudades taas Bronze stare näha :D

                Eile öösel käisin korra ka NL100 laudades mõllamas, sain ühe top2 vs topset põske, aga muidu tundus pandav limiit. tulemusi ei vaadanud, aga väike miinus vist jäi hetkel. Öösiti NL50 laudadele paar kolm kõvemat NL100 lauda sisse mixida peax olema kõva :)

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #923
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                  Nädalavahetustel hullu panemise plaan on natuke nässu läinud, kuna on tekkinud neiu, kellega eelistan nv'si veeta.

                  Aga täna tulin poole öö pealt laudadesse ja JUMAL TÄNATUD, ET TULIN, sest NL100 lauad olid täna uskumatud ja ei arvanud, et mu best day, mis oli 1073$ nii pea löödud saab, aga täna see juhtus :O

                  Kasumit on tänase ööga rohkem kui ühelgi eelmisel kuul kuulõikes olnud lol! Kui lauad lõpux kinni suudan panna, siis panen Giraaafffi!

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #924
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                    Here we have it, minu uus Best Day, 9/11/11 :D:D
                    Ligi pooled käed on NL50 veel ka lol, aga sealt jäi kasum vist 200$ kanti.


                    Loodetavasti ei lenda nüüd doomer peale ja kuu lõpus saan esitleda ka Best Monthi! :)

                    Last edited by RudiTurbo; 11.09.11, 10:26.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #925
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                      Härra on pärast kaitseväge korralikult tagasi "bouncinud". Wellplayed.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #926
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                        Mäng on kõvasti paranenud ka tänu Cardrunnersile, enamuse juuli kuust laudades mitte olles veetsin videoid vaadates, kuskil 40-50 videot on vist vaadatud!

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #927
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                          See graph on ikka FR ?

                          Aga muidu väga ilus :D Enam vist pole vaja madalamal mängidagi ?

                          Comment

                          • kollane
                            Pokkerihai
                            • Nov 2008
                            • 2031

                            #928
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                            ilus! peaaegu jõudsin järele sulle :D

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #929
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                              Nädalavahetustel hullu panemise plaan on natuke nässu läinud, kuna on tekkinud neiu, kellega eelistan nv'si veeta.

                              Aga täna tulin poole öö pealt laudadesse ja JUMAL TÄNATUD, ET TULIN, sest NL100 lauad olid täna uskumatud ja ei arvanud, et mu best day, mis oli 1073$ nii pea löödud saab, aga täna see juhtus :O

                              Kasumit on tänase ööga rohkem kui ühelgi eelmisel kuul kuulõikes olnud lol! Kui lauad lõpux kinni suudan panna, siis panen Giraaafffi!

                              see läheb üle :D

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #930
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                                See graph on ikka FR ?

                                Aga muidu väga ilus :D Enam vist pole vaja madalamal mängidagi ?
                                Hetkel ainult FR jah, kuigi vahepeal kui pikalt break-even oli, siis tuli juba vahepeal 6Maxi isu peale küll, et graafik natuke lahti kangutada :D Hetkel veel kasvatan BR'i ja kindla peale variatsioonivaba minek, päevasel ajal nädala sees NL25/50 segamini, öisel ajal peamiselt NL50 ja nüüd siis ka rohkem NL100 juurde mixida :)

                                Kui BR'i eesmärgid ja elus finantsilised eesmärgid loodetavasti mõne kuu jooksul korda saavad, siis on plaan päeval 6max Holdem NL50+ bumhunt ning ka PLO'd hakata õppima ning öisel ajal, kui fishe jalaga segada, siis FR'iga volüümi :)

                                Comment

                                Working...