[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #886
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

    lol, n1. Miks PF ei isoleerinud?

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #887
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

      Nu sellise onu vastu ei ole mõtet Q higha kui Ta võidab 9 potti 10st mu vastu. Parem potcontrollin juba preflop ja saan nutsi kätte enne kui pot suureks läheb :D

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #888
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
        Nu sellise onu vastu ei ole mõtet Q higha kui Ta võidab 9 potti 10st mu vastu. Parem potcontrollin juba preflop ja saan nutsi kätte enne kui pot suureks läheb :D
        nh.
        22-66 oleks ka limpinud siin?

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #889
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

          Vist küll jah, väikestel paaridel ju veel vähem playabilityt. See järgi limpimine ja isomine on tuju ja laudade arvu küsimus pmst, vahest ison, vahest limbin järgi :P

          Comment

          • overgrow
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 109

            #890
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

            Hey, kuidas pokkeris läheb? Ja küsimus - miks sa nl25 nii palju mänginud oled (profit 10k) ammu oleksid võinud nl100 ju lasta?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #891
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

              Nu enne sõjaväge olin juba päris pikalt NL100. Ja hetkel NL25's olemise põhjus ongi sõjavägi, tuleb vaikselt BR taastada, võlad ära maksta ja siis võib hakata jälle downswingima :)

              Ega ei tea ka, kas pärast Black Fridayd minusugune enam sealt raha suudab korjata kah. Ex millalgi ikka selgub :)

              Hetkel vist on väikene swing, aga ei tea ka, pole 3 sessi HEM'i vaadanud, ei taha tuju ära rikkuda :D

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #892
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                Bestest AA vs KK in NL25 ever ! :)


                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                saw flop | saw showdown

                BB ($39.79)
                UTG ($17.83)
                UTG+1 ($61.37)
                MP1 ($34.76)
                MP2 ($84.07)
                Hero (CO) ($65.66)
                Button ($62.50)
                SB ($25)

                Preflop: Hero is CO with A, A
                1 fold, UTG+1 bets $5.25, 2 folds, Hero raises to $20.75, 3 folds, UTG+1 raises to $61.32 (All-In), Hero calls $40.57

                Flop: ($123.39) 9, 9, 6 (2 players, 1 all-in)

                Turn: ($123.39) Q (2 players, 1 all-in)

                River: ($123.39) 4 (2 players, 1 all-in)

                Total pot: $123.39 | Rake: $2

                Results:
                UTG+1 had K, K (two pair, Kings and nines).
                Hero had A, A (two pair, Aces and nines).
                Outcome: Hero won $121.39

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #893
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                  Sain just veel AA'ga ühe cold4Beti deep laudades flopini, aga KKQ flop ei lasknud mind showdownini :P

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #894
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                    See kuu selline väga kasulik komme tekkinud, et kui tunnen, et natuke sitema jooksuga sess, siis ei vaata sessiooni tulemusi, et mitte endal tuju rikkuda :D Ning vaatan alles siis, kui tunnen et olen taas kuu peakis! :)

                    Tekkis täiesti planeerimata ka pidin ühele naisele külla minema üx õhtu ja tegin väixe sessi enne, mis Eurilaudades ülisitasti läx ja mõtlesin, et ei taha sita tujuga minna :D

                    Enesetunne ja mindset laudades palju parem, kui seda täpset swingisuurust ei tea, just keep grindin!
                    Last edited by RudiTurbo; 15.08.11, 01:49.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #895
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                      +11. Ma vaatan korra nädalas tulemusi ja tuju kõvasti parem. Tegelikult praktikas juhtub mõnikord 2x nädalas, aga see on siiski parem kui peale igat sessiooni vaadata.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #896
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                        vahva idee.
                        teen esialgu kord päevas PT3-me piilumise (peale viimast sessi).
                        nädal on natuke liiga pikk aeg,kuna olen harjunud peale igat sessi PT3-me vaatama.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #897
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 6Max]

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Bestest AA vs KK in NL25 ever ! :)


                          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          BB ($39.79)
                          UTG ($17.83)
                          UTG+1 ($61.37)
                          MP1 ($34.76)
                          MP2 ($84.07)
                          Hero (CO) ($65.66)
                          Button ($62.50)
                          SB ($25)

                          Preflop: Hero is CO with A, A
                          1 fold, UTG+1 bets $5.25, 2 folds, Hero raises to $20.75, 3 folds, UTG+1 raises to $61.32 (All-In), Hero calls $40.57

                          Flop: ($123.39) 9, 9, 6 (2 players, 1 all-in)

                          Turn: ($123.39) Q (2 players, 1 all-in)

                          River: ($123.39) 4 (2 players, 1 all-in)

                          Total pot: $123.39 | Rake: $2

                          Results:
                          UTG+1 had K, K (two pair, Kings and nines).
                          Hero had A, A (two pair, Aces and nines).
                          Outcome: Hero won $121.39
                          Solid avangud ja 3betid teil seal :D

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #898
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            See kuu selline väga kasulik komme tekkinud, et kui tunnen, et natuke sitema jooksuga sess, siis ei vaata sessiooni tulemusi, et mitte endal tuju rikkuda :D Ning vaatan alles siis, kui tunnen et olen taas kuu peakis! :)

                            Tekkis täiesti planeerimata ka pidin ühele naisele külla minema üx õhtu ja tegin väixe sessi enne, mis Eurilaudades ülisitasti läx ja mõtlesin, et ei taha sita tujuga minna :D

                            Enesetunne ja mindset laudades palju parem, kui seda täpset swingisuurust ei tea, just keep grindin!
                            mul on alati filter seatud "Today" peale ja vaatan kuu tulemusi 2-3x kuus.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #899
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              mul on alati filter seatud "Today" peale ja vaatan kuu tulemusi 2-3x kuus.
                              Mul on just vastupidi, kuna today on short term ja kuu on long term, siis pigem vaatan ,et pikas perspektiivis on kõik siiski hästi kuigi päev oli mingi -10BI :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #900
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR/6Max]

                                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                                Mul on just vastupidi, kuna today on short term ja kuu on long term, siis pigem vaatan ,et pikas perspektiivis on kõik siiski hästi kuigi päev oli mingi -10BI :D
                                Kui sul ainult today siis 1-2 päeva pärast sa ei tea palju sa up/down oled. Samuti mindile on see mega hea. Sest siis mul kuu tulemustest pohhui, sest ei tea, kas rikkusin või päästsin kuu mõne "kõva" päevaga. Reeglina mõtlen tulemusi alati halvemaks ja kui lõpus kuu tulemusi vaatan siis mõtlen: "ohoo, nii hästi w?". Teeb tuju rõõmskas.

                                Samal põhjusel ma ei näita Starsis kaarte kui ma olen all-inis. Lähed miski AK-ga allini ja laud täiega mööda ja tead, et ei saa võita ala QJ98 ning siis vastane muckib... Olid valmistunud täielikult kaotuseks aga kui võidad käe tõmbab klahvi ikka paljaks. Eriti kõvad käed on kui sa võidad miski 9 higha. Alles postitaisn käe kus mul oli 94cc, flop miski 765cc. Läksime allin ja whiffisin täiega ning teadsin, et kaotan poti ning vastasel oli miski 8X. Võtab ikka tõsiselt muigama. Kui kaardid oleksid nähtaval olnud oleksin röökinud kui sega,e et "dodge, dodge" ja kui dodgeni siis pühin higi "phew".

                                Tulemus sama aga mind muutub.

                                Comment

                                Working...