[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #826
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kuna pastilaa ja taipupole suguseid viilijaid on ikka päris palju, tuli tõesti mitme eest seal kaitseväes rabada.
    Ma ei viilinud, ma olen kuusepuudega.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #827
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

      Ui blae, see jama sai kõik eile läbi :D

      RESERV!

      Juuni kuust hakkab siuke grind, et süda läheb pahaks! :)

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #828
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL100 FR]

        Nii, nagu Pokerstariga sai diil tehtud, saatsin e-maili, et sõjavägi läbi ning olen see aasta 2.2k VPP'd teeninud 5 kuu jooksul ning mul on hetkel Supernova staatus ja 1. juunini ma 7.5k VPP ei suuda teenida, siis pannakse uuesti manuaalselt Supernovaks ja alates juunist siis teenin 7.5k VPP'd ära ning olen Supernova rahulikult, kuigi, 5 esimest kuud aastas ei täitnud seda 7.5k VPP nõuet! :)
        Pokerstars :D

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #829
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

          Nüüd tuleb vist pokkeris SBK läbida, pannaxe mindset proovile kohe :D

          PokerStars No-Limit Hold'em, €0.25 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          MP1 (€21.16)
          MP2 (€9.90)
          CO (€24.50)
          Button (€39.08)
          SB (€25)
          Hero (BB) (€59.99)
          UTG (€20.40)
          UTG+1 (€38.17)

          Preflop: Hero is BB with A, K
          1 fold, UTG+1 bets €1, 5 folds, Hero raises to €3.03, UTG+1 calls €2.03

          Flop: (€6.16) 5, J, 10 (2 players)
          Hero bets €3.50, UTG+1 calls €3.50

          Turn: (€13.16) Q (2 players)
          Hero bets €8.50, UTG+1 raises to €31.64 (All-In), Hero calls €23.14

          River: (€76.44) Q (2 players, 1 all-in)

          Total pot: €76.44 | Rake: €2

          Results:
          Hero had A, K (straight, Ace high).
          UTG+1 had A, K (flush, Ace high).
          Outcome: UTG+1 won €74.44


          PokerStars No-Limit Hold'em, €0.25 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          saw flop | saw showdown

          Button (€13.92)
          SB (€25)
          BB (€9.94)
          UTG (€24.45)
          UTG+1 (€31.96)
          Hero (MP1) (€43.19)
          MP2 (€31.88)
          MP3 (€20.06)
          CO (€22.03)

          Preflop: Hero is MP1 with 8, 8
          2 folds, Hero bets €0.88, MP2 raises to €1.51, 5 folds, Hero calls €0.63

          Flop: (€3.37) 6, 9, 8 (2 players)
          Hero checks, MP2 bets €2, Hero raises to €6.50, MP2 calls €4.50

          Turn: (€16.37) 2 (2 players)
          Hero bets €9.50, MP2 raises to €19, Hero raises to €35.18 (All-In), MP2 calls €4.87 (All-In)

          River: (€64.11) Q (2 players, 2 all-in)

          Total pot: €64.11 | Rake: €2

          Results:
          Hero had 8, 8 (three of a kind, eights).
          MP2 had Q, Q (three of a kind, Queens).
          Outcome: MP2 won €62.11


          Esimene käsi on vb isegi suurim kaotatud pot NL25 laudades, kuna Euro laud!

          Aga õnneks need kaks kätt mind ei murdnud :D

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #830
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

            1 kolmandik juuni kuud on siis seljataga. Saab hakata vaixelt kokkuvõtteid tegema, mis seis on selle pokkersiga.

            Sõltuvus on suur ja isu on suur, sest volume on kõva ja 52h juba mängitud, ehk siis 156h graafikus kuu lõikes, kuigi jah, Triobet openid ja jaanipäevad tulemas, mis vb kärbivad natuke tunde kuu lõpust.

            Kuid kasumi poole pealt ei ole kohe üldse volüümikohane seis. Jooksen kõvasti üle ev ning hetkel on kuu winrate NL25's 3.25bb/100 :o kuigi jah, on olnud siin kahel korral flush vs straight flush kaotused ning kahel korral full house vs Nelik kaotuseid ning üldse ei jookse fishide vastu kaarti eriti. Vaatasin oma NL25 lifetime ka ning veel ei näe väga sitt välja, ühe korra on varem ka olnud kuskil 40k handi, kus teenisin kusised 250$ vms. Ehk siis loodetavasti on tõesti ka natuke sitem jooks hetkel ning sõjaväes kaotatud skilliga kokku teeb see siis nii suure winrate kaotuse hetkel!!

            Tegin Cardrunnersisse konto, kus 7 day free trial, aga seal nii palju videosi ning nendega annab mul kuude kaupa enne igat sessi mingi videoga pokkeri mindset käima saada ning laadisin 130$ oma MB Kaardile ära, et liitumistasu ära maxta :)
            Seega loodetavasti on areng tulemas, mängu kõik aspektid praktikaga meelde tulemas ning loodetavasti kuu lõpuks winrate juba paraneb!

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #831
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

              liiga nit oled nl25 jaoks

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #832
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                Tegin omale sellise challenge, et enne nädala lõppu cashieri , ega HEM'i ei vaata. Nüüd olen nagu võõrutusnähtudega narkomaan , väga raske on olla :D

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #833
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                  Tubli!

                  Ise olen püüdnud sessi kaupa teha, aga suuremat edu pole saavutanud.

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #834
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                    oi kui raske oleks nii, et hemi graphi või cashieri ei vaataks nädal aega.
                    tean mida sa tunned

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #835
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                      HEM'is panin kohe meelega 3/6NL filtid peale vms, et kogemata ei saaks vaadata :P
                      Cashieri panin Euro lahtri peale, ühe korra kogemata vajutasin cashieri kah, aga see, mis seisus mu EUR BR on ei ütle väga midagi :)

                      Natuke enda rahustamiseks sättisin siiski oma HEM reports tabeli nii, et näitab ev bb/100, aga winningseid, ega reaalset winrate ei näita. Sain hullult jõhkraid suckoute ning ev bb on hetkel nati üle 5 pärast 10k kätt, seega probably breakeven :P

                      Mulle hullult meeldivad JBaller88 videod Cardrunnersist ning grindin FR'i selle nädala lõpuni ära, saan oma 7.5k VPP'd SN'i jaox täis juunis ning siis järgmine nädal proovin 6maxi.

                      Praegu FR'is tundub, et Euroopa fishidega rahulik bet bet bet ja seejärel nende DP pildi kohal sõna MUCK nägemist eriti ei juhtu. Pidevalt mingi riveri shove või muu agressioon vastas ja praegu ei saa üldse aru, millal callida, millal mitte :P

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #836
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                        Nädal ilma graafikuteta läks siis päris hästi. Tulemused on paremad, kui tunde järgi arvasin ning peaxki edaspidi sedasi mängima, kui suudan! Ronfar passiivne postflop mäng igatahes minule ei sobi ja non/showdown jooni asju vaadates on näha, et mõned teised videod on mulle mõju hakanud avaldama ja asjad hakkavad muutuma :P

                        Juuni kuus mängitud pea 90h ja järgmise kahe sessi jooksul ka Supernova 7.5k VPP'd NL25'ga kindlustatud selleks kuuks!

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #837
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                          nädala ajapärast vaatad, tra ei oleki pappi enam.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #838
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            mõned teised videod on mulle mõju hakanud avaldama ja asjad hakkavad muutuma
                            Millised ?

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #839
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Millised ?
                              Eelkõige JBaller88 videod NL200 6Max ning MDoranD NL25 6Max Cardrunnerist.

                              See nädal hakkangi nüüd 6Maxi kah mängima. Kui öösel pikem grind plaanis, siis teen ikka FR'i, sest 6maxis vaja keskendunud olla pidevalt ja robotiks muutumine võib väga kalliks minna erinevalt FR'ist. Muidugi võib see ka FR'is kalliks minna, aga samas pikematel sessidel vahepeal FR'iga 6-8 laua peale lasta ja aju jõuab täitsa puhata sel ajal ning mõnekümne minuti pärast võib jälle 12-14 lauda lahti olla ja keskendumine olemas.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #840
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                                RudiDurrrrbo \o/


                                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                UTG ($30.75)
                                MP ($25.75)
                                Button ($14.90)
                                SB ($30.76)
                                Hero (BB) ($25.05)

                                Preflop: Hero is BB with Q, 7
                                2 folds, Button calls $0.25, 1 fold, Hero checks

                                Flop: ($0.60) 10, 4, K (2 players)
                                Hero checks, Button bets $0.50, Hero raises to $1.50, Button calls $1

                                Turn: ($3.60) J (2 players)
                                Hero bets $2.75, Button calls $2.75

                                River: ($9.10) K (2 players)
                                Hero bets $20.55 (All-In), Button calls $10.40 (All-In)

                                Total pot: $29.90 | Rake: $1.47

                                Results:
                                Button mucked 8, K (three of a kind, Kings).
                                Hero had Q, 7 (flush, King high).
                                Outcome: Hero won $28.43

                                Comment

                                Working...