[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #661
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Jaanuari kuu lõpus käis mul üx nõks veel peas ära, kust alates mu mõtlemine on nüüd tõesti muutunud selliseks, et probably suudan NL100 võita ja NL25 on minu jaoks ajaraiskamine ning sellest nädalavahetusest alates katsungi selle nüüd välja selgitada :)

    Olin juba enamvähem hea mängija oktoobris, kuid horrid NL100 downswing keeras mindseti ja kogu mängu puhta puuci ja läx natukene aega taas õige mängu leidmisega. Mänguliselt olen praegu päris heas vormis probably ning tean nüüd, et paha runi korral ma ei tohi hakata kohe adjustima, vaid tegema seda, mida pidevalt nüüd teinud olen.

    Auto on ka üx põhjus, mix ma NL25 veel olen, aga autot oli vaja ja tänu sellele olen nüüd saanud palju trennis käia ja vorm suht kõva :)
    Ning kuna auto pole tervenisti maxtud, vaid tänu emale sain auto liisida, siis lihtsalt eesmärk on emale kõik ära maxta võimalikult kindlalt ja kiiresti, sellepärast ei taha riskida ning hetkel on mu NL25 jaoks BR 260 Buy Ini

    Sellist head ema nagu mul on, ei tohi ju alt vedada

    e: btw, kui ma käisin EMV turbo turniiril, siis ema uuris, et mis järgmise BI'ga turniirid on, siis rääkisin, et pmst minu jaox ainult Main event 5k sobiks ka, aga selle jaox mul pole BR'i. Emalt tuli unreal reaktsioon, ütles siis, et mix ma ei riski, võix ju ikka proovida ning annax mulle ise 5k POKKERITURNIIRIL MÄNGIMISEKS LOL, aga hetkel pole ja uuris, mis kuupäev on, et äkki saab palga kätte enne kui see Main Event :D

    Kellelgi on veel nii unreal ema, kes valmis EMV Main Eventile steikima ? :D
    Last edited by RudiTurbo; 04.03.10, 08:11.

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #662
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

      Norm Ema ikka :D


      ma sellise jutuga läheks siis ma tean mis vastus sealt tuleks :D

      Comment

      • Cremer
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 214

        #663
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

        +ev ema :)

        edu saavutamiseks on positiivse toetuse vajaduse rahuldamine hädavajalik

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #664
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
          Kellelgi on veel nii unreal ema :D
          pics or it didnt happen

          Comment

          • zyxxx
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 453

            #665
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
            Kellelgi on veel nii unreal ema, kes valmis EMV Main Eventile steikima ? :D
            Kusjuures tõepoolest on väga +EV omada lähedasi, kes sinusse usuvad ja toetavad. Mind on õnnistatud sellise naiskaga :) aga tean ka palju vastupidiseid situatsioone, kus käib üks lõputu vingumine, et jälle sa istud seal arvuti ees... mind ajaks see juba iseenesest korralikult tilti.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #666
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

              mul ka +EV naine

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #667
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                Mul girlfriend breakeven, aga rudi pävik on +EV imo.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #668
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                  jah, tahaks su emme pilti näha, kena?

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #669
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    jah, tahaks su emme pilti näha, kena?
                    [YOUTUBE]GxT5lj2BvJE[/YOUTUBE]

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #670
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                      unreal, mul ema ainult viriseb selle pokkeri kohta...

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #671
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                        Natuke vähemlumised pildid autost :)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #672
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                          xenonid udukates .... fuuu, et sind kordus ylevaatusele saadetaks

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #673
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            xenonid udukates .... fuuu, et sind kordus ylevaatusele saadetaks
                            Kasutan neid ainult metsas ja siis kui leits mulle vastu sõidab

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #674
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                              maanteel mind jõhkralt h2irivad siuksed asjad .. kui mu teha oleks, ma saadaks kõik nad kordus ÜVle :D

                              Comment

                              • zyxxx
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 453

                                #675
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                                Sünge pill, mis mootoriga on?

                                Comment

                                Working...