[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #646
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    , aga mingid +25$ sessioonid on minu jaox nagu downswingid :D
    Palju laudu sa korraga mängid ja kui pikad sessid on (käte arv ja minutid)

    Comment

    • McFoldberg
      Grinder
      • Nov 2008
      • 731

      #647
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Siis on sul mängus puudujääk, mida peaksid parandama ja just vastupidi peaksid omale seadma eesmärgi - tappa 50NL-is nitte.


      See +miljon

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #648
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        Palju laudu sa korraga mängid ja kui pikad sessid on (käte arv ja minutid)
        Mul üldiselt alla 150 minutisi sesse on väga harva, enamus sessioonid on 200-500 minuti vahele. Käte arv siis enamasti 2000-6000.

        Enamuse ajast üritan mängida 15 lauda või vähem, kuigi vahel laudade vahetamine läheb hoogu ja järsku on 17-18 lauda lahti, kuid siis üritan ruttu nitisemad välja ajada, sest mulle tundub, et 13-17 laua vahemikus on mul mingi väga suur winrate langus, hakkan kohe otsuseid liiga kiiresti langetama, kuigi pole vaja ja enamasti väljendub see üli paskades callides! Samas alla 15 laua mängides on natuke igav käsi oodata, kuid kui lõpux käsi tuleb, siis suudan selle väga kvaliteetselt mängida!

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #649
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

          wow, minu sessid on max 500 kätt see kuu olnud. volüüm on ikka megaväike. Märtsist hakkan laskma hommikul kell 8-11 ja õhtul miski 17-20. vaatab mis asjast saab.
          edu rudi NL100 shotiga!

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #650
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

            ossaa perse.. 500minutit. Ise teen üle 2h sesse väga harva (enamus ikka sinna 500käe kanti, ehk 45minti) Ja peale 2h mängimist on küll selline jube liinika tunne ja tahan lauad kinni panna.
            Aga mingi 8h järjest lasta...holy crap. Muidugi kui pokker oleks ainus sissetulek, siis ilmselt prooviks ka ikka mingi 4-6h päevas lasta.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #651
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

              Dunno, minul on asi ainult laudadesse istumises, kui laudadesse juba istun , siis pole isu kuhugi ära minna. Vb hakkab natuke winrate peale kah ja kohati muutun natuke robotiks kui keskendumisvõime pikapeale nõrgeneb, aga sel pole vahet, kui hommikul kella viiest kingitakse alati 3-5BI'd niisama, siis enne ei saa ju lõpetada nagunii

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #652
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                rudi, aga mix mitte teha mingeid 800 käelisi sesse (ca 8 lauda) nagu mina, ehk läheb mäng veel paremaks?
                või siis kui sa teed mingi 15 lauda korraga, siis 1500-1800 käeline sess :)

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #653
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  rudi, aga mix mitte teha mingeid 800 käelisi sesse (ca 8 lauda) nagu mina, ehk läheb mäng veel paremaks?
                  või siis kui sa teed mingi 15 lauda korraga, siis 1500-1800 käeline sess :)
                  Rudi olen, postitan teerajaja juurest hetkel.

                  Dunno, lühikeste sessidega on see asi ka, et esimesed 30 minutit on see laudadesse istumine ja sealt läheb ka omajagu hourlyt minema.
                  Kuigi , kui vahepeal 6maxi mängisin, siis 6maxiga oli küll nii, et üle 1.5h on raske keskendunult mängida, sest nii palju marginaalsemaid käsi tuleb mängida ja aju peab rohkem tööd tegema, Full ringis on asi nii palju lihtsam ja pikemalt lasta on palju kergem!

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #654
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Dunno, minul on asi ainult laudadesse istumises, kui laudadesse juba istun , siis pole isu kuhugi ära minna. Vb hakkab natuke winrate peale kah ja kohati muutun natuke robotiks kui keskendumisvõime pikapeale nõrgeneb, aga sel pole vahet, kui hommikul kella viiest kingitakse alati 3-5BI'd niisama, siis enne ei saa ju lõpetada nagunii
                    Mul on sama asi. Ma ei suuda mitte mingit mängu ega kasumit 2 tunnise sessiga näidata. Samas kui olen nö. sisse elanud ja paar tundi sooja teinud siis on hoopis teine teema. Tippvorm ja ka kõige kasumlikum aeg on tavaliselt vastu hommikut peale kuuendat tundi, kus osad regid on väsinud ja mingeid klubitajaid vms agro fishe tuleb robinal sisse. On ka 12h sesse ette tulnud küll siis mõningate lühemate pausidega, mis väljenduvad pigem sit oudiga või siis 30 minutilise pausiga.
                    Samas vahest ei mängi 2-3 päeva järjest või kauemgi.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #655
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                      Tekkis siis selline olukord, et tulin just linnast koju ja natuke üle 300 VPP puudu 7.5k'st, mis on vaja teha iga kuu, et Supernova säiliks. Well, väsimus peal, üldse pole isu 3k kätt NL25 grindida, aga magan probably õhtuni ja õhtul 50km klassikat vaja vaadata ja päris viimase hetke peale ei taha ka jätta, äkki kaob internet ära vms, seega peab mängima.

                      Läxin siis NL100, kus saab asja siis 1k käega tehtud.

                      Well, 300 VPP asemel sain hoopis üle 300$ ning VPP'si tuli koguni 450



                      WHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

                      Sick ikka kui palju käsi tuleb NL100's tänu sellele, et lauad pole nii fishised ja enamus käsi lõppeb juba preflop, mingi 9-13 lauda praegu tuli ligi 700 kätt tunnis, see ikka ulme palju ja see on täica bumhunteri laudade kogus :)

                      Nädalake veel NL25 ja see õhkpadi, mis täna siis tekkis peax aitama mul väga mugavalt järgmine nv NL100 mängida ! :)

                      WHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EE

                      Comment

                      • john123
                        Julm Donk
                        • Apr 2009
                        • 53

                        #656
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                        väga ilus graafik :)

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #657
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                          Lakbox

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #658
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]



                            Uskumatu, kui palju on NL25's selliseid vendi :)
                            Pmst need siis regulaarsed fishid

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #659
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]



                              [ ] Kolmapäeva öösiti pole fishe


                              Lisaks sellele mul see kuu 11700 kätt kokku ning EV joon jooxeb 13bb/100 peal, AGA MINA OLEN 5BI ÜLE EV, HIH! :D
                              Last edited by RudiTurbo; 04.03.10, 06:43.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #660
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas[NL25 FR]

                                ma ei saa päris hästi aru miks sa NL25s veel mängid.. imho siin su graafikuid ja tegemisi vaadates paistad ikka väga solid mängija..

                                Comment

                                Working...