[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #586
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

    Algselt postitas pastilaa
    251k Starsi FR NL10-NL100 / 83x + 4,7BI
    kuidas sa panid filtri?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #587
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

      hole cards - KK
      facing / preflop / face allin

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #588
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

        Algselt postitas Aadu
        On üldse kellegil NL 25-100 KK pfr ai plussis? Mul on ka miski 10 bi miinuses.
        mul on plussis..

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #589
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #590
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

            Väikene keskpäevane tujutõstja!



            RudiTurbo: Well, it's 50% to hit a set on the flop
            RudiTurbo: Either You do, or You dont
            Dealer: Game #37731600550: aceweb82 wins pot ($1.45)
            aceweb82: less than 50 i think

            Comment

            • raunooo
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 422

              #591
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

              Algselt postitas RudiTurbo
              Väikene keskpäevane tujutõstja!
              Mnjaa, päris kena. :)

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #592
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                Rsk, enne floppi juba tundsin, et ei tule ära

                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                saw flop | saw showdown

                BB ($25.50)
                UTG ($18.20)
                Hero (UTG+1) ($25)
                MP1 ($48.35)
                MP2 ($14.65)
                CO ($19.80)
                Button ($24.30)
                SB ($5)

                Preflop: Hero is UTG+1 with A, A
                1 fold, Hero bets $1, MP1 calls $1, MP2 raises to $4, CO calls $4, 3 folds, Hero raises to $10.75, 1 fold, MP2 raises to $14.65 (All-In), CO raises to $19.80 (All-In), Hero calls $9.05

                Flop: ($55.60) 9, 6, K (3 players, 2 all-in)

                Turn: ($55.60) 7 (3 players, 2 all-in)

                River: ($55.60) 10 (3 players, 2 all-in)

                Total pot: $55.60 | Rake: $2.75

                Results:
                Hero had A, A (one pair, Aces).
                MP2 mucked A, K (one pair, Kings).
                CO had 8, Q (straight, ten high).
                Outcome: CO won $52.85

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #593
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                  Uskumatu, 12BI olen juba see aasta alla EV.

                  Lõppematu kepp, ei oska unistadagi sellest variatsiooni paremast poolest

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #594
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                    Algselt postitas leits
                    Jah üherattavedu. Kui sul pole all LSD või Quiafe difrrit on see üheratta vedu. Näide: lased oma kummi põlema, tekitab üks ratas juti, jääd kinni, veab tagumine üks ratas, teine paigal :)
                    2 rattaveoliseks saab mingi 14k + vahetuse eest :)
                    Kui kohapealt ära minnes ühe jalaga pidurit hoiad ja teisega gaasi annad siis lukustab differ mõlemad rattad:D Tõsta 1 ratas tungiga õhku ja proovi tungi pealt ära sõita ilma pidurita ja piduriga

                    Muidu väga bueno 3.0 diisel, Mmm... parim bemmi mootor ever

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #595
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      Türrpergel, mul 13k FPP puudu , see allahindlus on väärt umbes 225$


                      4 viimast päeva siis , kõik NL25 ja algus ja lõpp 24 tablides, keskel lasin skilliga.


                      13k FPP oli siis puudu 4 päeva tagasi, et allahinnatud 1500$ boonus kätte saada 85k FPP'ga ja boonus nüüd aktiveeritud :)
                      Üx päev enne seda tegin ka mingi 8h'lise sessi, mis oli +150$ , nii, et 5 päeva siis ligi 700$, pole paha NL25 kohta :)

                      Üsnagi palju on jälle targemaks saadud kah selle NL25 koduse limiidi grindimisega ja mindsetis mõned augud taas parandatud ning leitud põhjused mix ja kuhu ja kuidas mu mäng NL100 swingiga ära lagunes. peagi saab jälle limiidi redelil natuke kõrgemal kõikuma hakata ning loodetavasti põrutan nüüd NL200'ni LAKSTI! ;D

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #596
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                        lihtsalt super lux.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #597
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                          See asi ka veel, et Pot limiti laudades ownin praegu jõhkralt!



                          Kuu arvestuses on veel vaja sotnik kuskilt juurde tõmmata, et esimeseks tõusta, aga dunno milla need tabelid updatevad, praegune sess juurde tuleb, siis vb kuu arvestuses ka esimene 8)

                          Nüüd tuleb NL'i laudadesse ka natuke paremat variatsiooni loota ja sealsed tabelid ka pwnida ;D

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #598
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                            Kõva mees, pole midagi öelda! Ilmselt peagi oled tagasi redeli kõrgematel astmetel, kuhu sa kuulud.

                            Selle pot limiti fenomenist on üldse raske aru saada - vaatasin, et eestlasi PTRis NL25 all time listis ikka väga mitmeid. Endal volüüm väike, aga seal tabelis peaks vist siiani mul kõigem winrate olema - 23,2bb/100 :P.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #599
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                              Ma mõtlesin ka, et peax äkki selle PL'i fenomeni kohta teema tegema ja arutama, et MIKS on seal nii müstiliselt head winrated!

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #600
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                                Ohsaa. Edu edu! :P

                                Comment

                                Working...