[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #556
    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

    Algselt postitas BuildUp
    See BMW oli imo päris kaua auto24s müügis, kuid paistab päris solid. Palju hinnaks oli?
    ebaviisaks küsimus

    Comment

    • r3o
      FPP Pro
      • Apr 2009
      • 260

      #557
      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

      Algselt postitas RudiTurbo

      Must nahksisu, 530d , 2001/12 :)

      Hetkel ainukeseks probleemiks on see, et jään kinni suht kergesti, kuna lamell ja räigelt lai velg :P
      Üherattavedu on tõesti selline probleem, mis häirima hakkab talvisemate ilmaolude juures. Aga muidu tundub täitsa ok varustusega. Velg võiks originaal olla ainult imo

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #558
        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

        Päris bro, mul enam v2hem sama aint touring. PDCd ei tundu olevat? Istmed elektrilised?
        Kõigepealt soovitan kohe pöördklpaid nahhui saata. Need siis diislitel ja automaatidel. Neile pannakse pimedad ette. Neid ära ei vaheta, siis võib ükshommik sul ees oodata 40k moto remont :D
        Ja noh kohe soovitan kuhugi reaalsese kohtta sildasid logitsama minna :D (TÜV pole reaalne koht :D).
        Nats vb hirmutab, kuid arvasin minagi et sillad on korras, kuid tahtsid hoopis 23k investeeringut ;D
        Rool pidurdades värisema hakkab, ära pane noname kettaid, võta kohe Brembod, need peavad. usu, ma prooisin kõike mis proovida sai :D (hoiad kõvasti raha kokku)
        Klotsid tuleb originaalid võttad, teised vilisevad nagu vankril :D

        Aga jah muidu äge. Webasto on? Ilme selleta on nende külmadega suht pain in the ass..

        Aga jah edu, mis muud :D Esimese asjana sooitan kiiremas korras need klapid minema saata (kui juba pole ära võetud), sest kui sealt üks ära lendab om paha paha :(

        Mingi mure vaevab võid julgelt PM saata, ma olen seal vahetanud vist kõik, mida anmnab enam v2hem vahetada :D

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #559
          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

          Algselt postitas r3o
          Üherattavedu on tõesti selline probleem, mis häirima hakkab talvisemate ilmaolude juures.
          mmmm...üherattavedu

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #560
            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

            Algselt postitas Godspeed_EJ
            mmmm...üherattavedu
            Jah üherattavedu. Kui sul pole all LSD või Quiafe difrrit on see üheratta vedu. Näide: lased oma kummi põlema, tekitab üks ratas juti, jääd kinni, veab tagumine üks ratas, teine paigal :)
            2 rattaveoliseks saab mingi 14k + vahetuse eest :)

            Comment

            • raunooo
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 422

              #561
              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

              Välimuselt on kena, muud ei oska öelda. :)

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #562
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                ma olen hääletades samasuges tagaistmel tossu teinud.

                Mugav
                well played, sir!

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #563
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                  viisakas

                  Comment

                  • Strateeg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2009
                    • 303

                    #564
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                    E 39 on minu meelest üks aegumatu välimusega auto, congratz!

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #565
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                      Algselt postitas Strateeg
                      E 39 on minu meelest üks aegumatu välimusega auto, congratz!
                      Jah, kui arvel olexid miljonid, siis E39 olex mu autode kogumikus sellegipoolest! :)

                      Comment

                      • Strateeg
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2009
                        • 303

                        #566
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                        Algselt postitas RudiTurbo
                        Jah, kui arvel olexid miljonid, siis E39 olex mu autode kogumikus sellegipoolest! :)
                        No minu jaoks on sama ajastu A6 ja E-punnsilm täiesti külmaksjätvad, nii et arvestades, et sa (ilmselt) ostsid oma esimese auto, siis minu meelest parim valik (jah olen bemmipede :D). 3 aastat olen E90 sõitnud ja kohe üldse mingit muud autot ei taha nii et minu arvamus mõnevõrra kallutatud ilmselt :D aga ikkagi congratz!

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #567
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                          3 aastat, Sa ostsid selle siis ju pea uuena!

                          Comment

                          • Strateeg
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2009
                            • 303

                            #568
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            3 aastat, Sa ostsid selle siis ju pea uuena!
                            natuke vist liialdasin selle 3 aastaga, auto oli täpselt aasta vana kui 2007 ostsin nii et 2,5 aastat pigem :)

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #569
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas



                              Mis graafik see on? Mis graafik see küll olla võib? hmmm?

                              Kas keegi arvab ära?


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Aadu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 326

                                #570
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                                On üldse kellegil NL 25-100 KK pfr ai plussis? Mul on ka miski 10 bi miinuses.

                                Comment

                                Working...