[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #541
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Algselt postitas RudiTurbo


    Täna käisin Tartus BMW'd vaatamas, kui kõik hästi läheb, siis varsti jääb teema nimesse ainult see miljonäri osa, aga ega see kerge olema saa, kui autot tuleb üleval pidada ;D ;D
    Aga nagu ülalolevast graafikust näha, siis ma pole allaandja tüüp :)
    Millist BMWd tahad?

    Pilte , auto24 linke??:)

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #542
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Algselt postitas BuildUp
      Millist BMWd tahad?

      Pilte , auto24 linke??:)
      Ei saa linke, mingi highroller tuleb ostab ära selle mu nina eest muidu ;D

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #543
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        Täna jõulude puhul lõpux ometi sai full stack KK vs AA ära kräkitud, ootasin seda juba kaua!

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #544
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Tekkis lõpux ometi päev, kus õnnestus VIP freerolle mängida.

          Esimeses jäi M väixex K8 vs Q8 obv ei pidanud.
          Teises Btn vs SB 99 vs AKs ei pidanud.
          Viimases mingi tegelane lükkas limbi peale all ini, lükkasin AQo sisse, 88 tõmbas kohe flopist seti obv ja VALMIS.

          Tra, tundigi ei suuda nendes tournides enam vastu pidada, aga homme tuleb ikkagi mängida veel igasuguseid asju , vähemalt on cash olnud 2 päeva järjest kena!

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #545
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            4 punase kalendripäeva grindi siis

            Keskel lasin ligi 24 lauda ja mängisin natuke liiga üxkõikselt, aga 4x 50$ potid läxid ka muidugi valele poole tänu riveritele ja täna lõpus läx kah 65$ pot minema, kui JJ'iga top set oli ja vastase KK turnist 1 outeri leidis, kuna fish oli kah flopist KQ'ga kaasa tulnud, aga turni see viimane K leiti ja nii Ta läx.

            See siis NL25 FR

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #546
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Skills

              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              saw flop | saw showdown

              SB ($47.90)
              BB ($48.15)
              UTG ($14.10)
              UTG+1 ($24.15)
              MP1 ($24.65)
              MP2 ($45.75)
              Hero (CO) ($25)
              Button ($26.65)

              Preflop: Hero is CO with 9, 9
              1 fold, UTG+1 bets $1, 1 fold, MP2 calls $1, Hero calls $1, Button raises to $5, SB calls $4.90, 1 fold, UTG+1 calls $4, MP2 calls $4, Hero calls $4

              Flop: ($25.25) 7, 2, 10 (5 players)
              SB bets $4, 2 folds, Hero calls $4, 1 fold

              Turn: ($33.25) 6 (2 players)
              SB bets $3.25, Hero raises to $16 (All-In), SB calls $12.75

              River: ($65.25) Q (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $65.25 | Rake: $3

              Results:
              SB had 5, 5 (one pair, fives).
              Hero had 9, 9 (one pair, nines).
              Outcome: Hero won $62.25

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #547
                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                Täna käisin Tartus Bemmil järgi, tekitan millalgi pildid :)

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #548
                  Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                  Vaatasin jah, et topicu pealkiri muutunud :D GG!

                  Comment

                  • altzie
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 169

                    #549
                    Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                    tore kuulda, et täitsid ühe eesmärgi ära.. nüüd vaja teine ka kiirelt saavutada :)

                    nael kummi!

                    Comment

                    • raunooo
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 422

                      #550
                      Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                      Pictures! 8)

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #551
                        Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                        davai, kebi nüüd fotokaga välja pilte tegema

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #552
                          Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                          Vaata, et leitsi bemmi enda oma ligi ei lase.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • LuuK
                            Vana Tegija
                            • Dec 2008
                            • 1138

                            #553
                            Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                            Lugesin esimese hooga, et katuseraha ja mõtlesin, et Paldiskis asjad päris hulluks läinud :D

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #554
                              Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                              Njah, kõik kohad on jääd täis, aga praeguste ilmadega pole midagi teha :)




                              Must nahksisu, 530d , 2001/12 :)

                              Hetkel ainukeseks probleemiks on see, et jään kinni suht kergesti, kuna lamell ja räigelt lai velg :P
                              Aga siiski, pole viimastel päevadel eriti roolitagant ära saanud ja juba ligi 1000km läbitud !

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #555
                                Re: Rudi Kütuseraha Grindimas

                                See BMW oli imo päris kaua auto24s müügis, kuid paistab päris solid. Palju hinnaks oli?

                                Comment

                                Working...