[100NL FR] Back to mid stakes..
Collapse
X
-
Re: [100NL FR] Back to mid stakes..
Soon, masta, soon...Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitustRaiko, sina või?
Killer garphz!(Y)
Comment
-
Re: [100NL FR] Back to mid stakes..
Kui sa selle all mu starsi kasutajat silmas pidasid, siis seda ei tahaks endiselt avalikustada, et vältida eestlaste vahelist meta game'iAlgselt postitas Kotkas1000 Vaata postitustRaiko, sina või?
Ja üldse on eestlastest rege nl100s üllatavalt palju, ma pakuks et rohkem kui 10 kindlasti
Comment
-
Re: [100NL FR] Back to mid stakes..
Jep, pidasin seda silmas küll. Keegi RAIKOxxx on juurde tekkinu ja paistab solid tegelane olema. Vägagi inspireerivad graphid :) Edu!
Comment
-
Re: [100NL FR] Back to mid stakes..
Sai täna siis pool kuu eesmärgist täidetud, pean järgmise 100k kätt 13 päevaga ära mängima, mis teeb 7.7k kätt päevas mis polegi kõige hullem. Vppsi tuleb ka üsna kenasti nl100s, hetkel seis 23.5k.
Tänase päeva graafikut ei viitsigi postitada sest oli üsna frustreeriv jooks, päeva ilusam käsi oli kindlasti pre AA vs AK allin RIT'iga, kus esimesse floppi tuli KKx ja teise TJQ
aga no mis seal ikka, loodan et homne tuleb ilusam.
GL kes veel töötavad
Comment
Comment