[100NL FR] Back to mid stakes..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #61
    Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

    Algselt postitas therapy Vaata postitust
    märjaks tõmbavad need graphid :D
    pics or gtfo

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #62
      Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Raiko, sina või?
      Soon, masta, soon...

      Killer garphz!(Y)

      Comment

      • EvilPokerBot
        FPP Pro
        • Aug 2012
        • 240

        #63
        Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Raiko, sina või?
        Kui sa selle all mu starsi kasutajat silmas pidasid, siis seda ei tahaks endiselt avalikustada, et vältida eestlaste vahelist meta game'i Ja üldse on eestlastest rege nl100s üllatavalt palju, ma pakuks et rohkem kui 10 kindlasti

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #64
          Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

          Jep, pidasin seda silmas küll. Keegi RAIKOxxx on juurde tekkinu ja paistab solid tegelane olema. Vägagi inspireerivad graphid :) Edu!

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #65
            Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

            Ma mõtlesin ka et kes RAIKOxxx on

            Comment

            • EvilPokerBot
              FPP Pro
              • Aug 2012
              • 240

              #66
              Re: [100NL FR] Back to mid stakes..

              Sai täna siis pool kuu eesmärgist täidetud, pean järgmise 100k kätt 13 päevaga ära mängima, mis teeb 7.7k kätt päevas mis polegi kõige hullem. Vppsi tuleb ka üsna kenasti nl100s, hetkel seis 23.5k.
              Tänase päeva graafikut ei viitsigi postitada sest oli üsna frustreeriv jooks, päeva ilusam käsi oli kindlasti pre AA vs AK allin RIT'iga, kus esimesse floppi tuli KKx ja teise TJQ aga no mis seal ikka, loodan et homne tuleb ilusam.
              GL kes veel töötavad

              Comment

              Working...