Tere pokkerifoorum,
jutt on lühikene, pole pärast Black Fridayd põhimõtteliselt jalgu alla saanudki ning üritan nüüd uuesti tõsiselt pokkeri mängimise ette võtta. Alustan vanast heast NL25 FRst ja shotte uues limiidis võtan siis kui vanas on 100BI koos.
Vahepealsel ajal olen mänginud vahelduva eduga nii full ringi kui ka 6maxi ning seda täpselt nii palju kui normaalseks ära elamiseks vaja on. Üritangi selle teemaga ennast motiveerida ning jõuda võimalikult kiiresti tagasi nendesse raha mängudesse mida ma enne Black Friday'd mängisin.
Postitan siia huvitavaid käsi ja üritan ka igapäevaselt graafikuid update'ida.
Supernovani peaksin ka kohe kohe jõudma
jutt on lühikene, pole pärast Black Fridayd põhimõtteliselt jalgu alla saanudki ning üritan nüüd uuesti tõsiselt pokkeri mängimise ette võtta. Alustan vanast heast NL25 FRst ja shotte uues limiidis võtan siis kui vanas on 100BI koos.
Vahepealsel ajal olen mänginud vahelduva eduga nii full ringi kui ka 6maxi ning seda täpselt nii palju kui normaalseks ära elamiseks vaja on. Üritangi selle teemaga ennast motiveerida ning jõuda võimalikult kiiresti tagasi nendesse raha mängudesse mida ma enne Black Friday'd mängisin.
Postitan siia huvitavaid käsi ja üritan ka igapäevaselt graafikuid update'ida.
Supernovani peaksin ka kohe kohe jõudma

Aga jäi jah sinna kinni muidu korralik kopikas.
Comment