[100NL FR] Back to mid stakes..

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EvilPokerBot
    FPP Pro
    • Aug 2012
    • 240

    #1

    [100NL FR] Back to mid stakes..

    Tere pokkerifoorum,

    jutt on lühikene, pole pärast Black Fridayd põhimõtteliselt jalgu alla saanudki ning üritan nüüd uuesti tõsiselt pokkeri mängimise ette võtta. Alustan vanast heast NL25 FRst ja shotte uues limiidis võtan siis kui vanas on 100BI koos.
    Vahepealsel ajal olen mänginud vahelduva eduga nii full ringi kui ka 6maxi ning seda täpselt nii palju kui normaalseks ära elamiseks vaja on. Üritangi selle teemaga ennast motiveerida ning jõuda võimalikult kiiresti tagasi nendesse raha mängudesse mida ma enne Black Friday'd mängisin.
    Postitan siia huvitavaid käsi ja üritan ka igapäevaselt graafikuid update'ida.

    Supernovani peaksin ka kohe kohe jõudma

    Last edited by ranka; 29.08.12, 21:32. Põhjus: Parandasin pealkirja
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Back to mid stakes..

    GL! Loodame, et päevik kaua tühjana püsi.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: Back to mid stakes..

      Ütleme et potensiaali on...

      Comment

      • Heroiin
        Bännitud
        • Jul 2012
        • 198

        #4
        Re: Back to mid stakes..

        Ja mis user on ?
        Ja kui kõrgel varem siis grindisid :P
        Last edited by Heroiin; 28.08.12, 19:11.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: Back to mid stakes..

          poker story?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #6
            Re: Back to mid stakes..

            varem midstakesis ja nüüd 100biga üles liikumine natuke liig pole ^^?
            edu igal juhuk

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #7
              Re: Back to mid stakes..

              100BI? Miks see vajalik on, kui oled varem ka kõrgemal mänginud?

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #8
                Re: Back to mid stakes..

                Cool! Ootame edukaid tulemusi ja tihedat update`i.

                glgl!

                Comment

                • EvilPokerBot
                  FPP Pro
                  • Aug 2012
                  • 240

                  #9
                  Re: Back to mid stakes..

                  Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                  100BI? Miks see vajalik on, kui oled varem ka kõrgemal mänginud?
                  Liigun üles kui vanas limiidis on koos 100bi, seega NL50s hakkan mängima siis kui roll on 25x100=2500$

                  Comment

                  • EvilPokerBot
                    FPP Pro
                    • Aug 2012
                    • 240

                    #10
                    Re: Back to mid stakes..

                    Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
                    Ja mis user on ?
                    Ja kui kõrgel varem siis grindisid :P
                    NL200-NL600 enamasti

                    Comment

                    • EvilPokerBot
                      FPP Pro
                      • Aug 2012
                      • 240

                      #11
                      Re: Back to mid stakes..

                      Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                      poker story?
                      Vast kunagi hiljem kirjutan, hetkel väga ei viitsi trükkida ega meenutada
                      Hakkan päeva viimast sessi ja siis panen esimese päeva tulemused ka.

                      Comment

                      • Loksutaja
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jun 2010
                        • 448

                        #12
                        Re: Back to mid stakes..

                        Kas saan valesti aru või jäid su rahad ftpsse kinni? Siis varsti pidu ju.

                        Comment

                        • EvilPokerBot
                          FPP Pro
                          • Aug 2012
                          • 240

                          #13
                          Re: Back to mid stakes..

                          Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                          Kas saan valesti aru või jäid su rahad ftpsse kinni? Siis varsti pidu ju.
                          Seda peo juttu olen ma viimased poolteist aastat kuulnud Aga jäi jah sinna kinni muidu korralik kopikas.

                          Comment

                          • Heroiin
                            Bännitud
                            • Jul 2012
                            • 198

                            #14
                            Re: Back to mid stakes..

                            Algselt postitas EvilPokerBot Vaata postitust
                            Seda peo juttu olen ma viimased poolteist aastat kuulnud Aga jäi jah sinna kinni muidu korralik kopikas.
                            Vähemalt enam pole kahtlust peos kahelda, mingi suvaline Vaasja seda ei korralda :)

                            Comment

                            • EvilPokerBot
                              FPP Pro
                              • Aug 2012
                              • 240

                              #15
                              Re: Back to mid stakes..

                              No loodame :)

                              Comment

                              Working...